Scenariusz z konkursów na 23 lutego dla uczniów szkół średnich

Scenariusz z konkursów na 23 lutego dla uczniów szkół średnich

Dzień Obrońcy Ojczyzny do 23 lutego, oferuje nowy scenariusz z nowych konkursów na uroczystości w szkole średniej. Życzymy zabawa i ciekawy sposób na spędzenie wieczoru!

Trzy dziewczynki pod oknem

Zaskakująco mądry,

Ale podczas gdy ty i ja mówimy,

Czy splot w sieci!

– Cóż, dziewczyna

Święto następnie zasług!

3 Pokojówka (Przechodzi się z oburzeniem):

– To jest, po prostu,

Mam bohatera.

No, dziewczyno, jesteś czymś zupełnie już! Możemy najpierw wybrać zalotników, takie dobre chłopaki, i do krwi i mleka, i szalonego domu, i bohaterskiego konia w okazyjnej cenie

– Tak, i połowę królestwa, żeś zapomniał.

– Dosyć już nieustannie drażni, daj nam naprawdę coś wymyślimy. 23 lutego – Obrońca Ojczyzny, i że warto dowiedzieć się, który mamy bardzo, bardzo zwrotnego. Proponuję wprowadzić cztery nominacje: „król”, „książę”, „King”, „Syn króla” ..

– Strukturalnie, rozłożyć!

– I teraz pochodzić z takich zadań, nawet Vasilisa Wise nie może sobie poradzić! Na przykład: pozwól naszych kandydatów obrońcy pisać – jak gotować makaron i smażyć jajka! W międzyczasie, skorzystaj z królów, akt

Podczas gdy chłopcy wykonania zadania, może działać jako amator – tańca, piosenki, magiczne sztuczki. Pożądane jest, aby był to prezent od dziewczyn do chłopaków.

Konkurs kulinarny

Młodzi ludzie potrzebują pięć minut, aby umieścić na papierze proces gotowania makaronu i jaj, a za prawidłową odpowiedź jest warte podjęcia dokładny przepis – chyba gdzie chłopcy popełniają błędy w technologii, więc może być całkiem zabawne. Dziewczyny wiodących zbierać liście, i czytać po kolei, komentując. Zwycięzcą jest ten, kto ma przepis jest najbliżej rzeczywistości.

– Daaaaaaa dziewczyny, co musiałem zrobić, aby je ugotować i zjeść!

– Kiedy zacząć? To jest normalne, kiedy człowiek nie wie, jak gotować, co najważniejsze, że ma potencjał! Dobrze, że wiem, co jajecznicę!

– Dziewczyna, a ja nadal nie wiemy, co sprawdzić? Soobrazhalku! Daj im będzie dystrybuować zagadkę, niech rozwiązać w pięć minut!

Konkurs Puzzle

Do następnego konkursu muszą popularne puzzle – może to być nawet „Rubika” lub pierścienie z liny rozwikłać. Jeśli wszystkie chłopaki poradzili sobie z zadaniem, to jest konieczne, aby ocenić wynik czasu – kto obsługiwane szybciej. Nawiasem mówiąc, to, po zakończeniu konkursu, możemy dostarczyć takie puzzle wszystkich chłopców prezent, istnieje tak wiele z tych zabawek w bardzo przystępnych cenach, a także małą pamiątkę na święta nie jest złym rozwiązaniem.

– Cóż, muszę przyznać, zrozumieć nasze książąt dobro. Ale chciałbym, oczywiście, jest podstęp wymyślony.

– Ale kto by wątpić coś Ale ja też czuję – czegoś brakuje.

– Wiem! Słyszeliście wyrażenie: „. Ludzie tacy jak oczy i uszy kobiety – ich” Musimy dać im pracę, że zapoznały się z wyrazem poemat poświęcony kobietom, a kto się najlepszy i wygrał!

Konkurs poetycki

Będzie musiał przygotować wcześniej cztery różne wersety wielkich poetów miłości. Korzystnie, o tej samej wielkości. Możesz wziąć sonety Szekspira, bo są tylko jednym ze sposobów pisemnej poezji. Albo na odwrót – zupełnie inny styl poezji. Na przykład, słowa Majakowskiego bardzo piękne, i może być bardzo wyraźnie odczytać.

Dzieci będą wystarczające, aby przeczytać wiersz o sobie raz lub dwa razy, i już zaczęli improwizować. Oczywiście, to jest bardzo trudne do określenia, kto jest najlepszy czytanie, ale można poprosić nauczyciela lub nauczyciela literatury sędzia klasie.

– Jakie one są wszystkie takie same zmienne. (Odwraca się, udaje szlochać)

– Co robisz?

– Nieważne, że jest go dotknął. I oto jestem bezstronny, więc myślę, że nadszedł czas, aby zdecydować, zwycięzcę.

Głosowanie w trzech konkursach można zrobić tylko, a może być udzielona ocenić każdy konkurs jednego nauczyciela, albo niech aplauz publiczności sędziów lub prowadziły. Najważniejsze jest to, aby pamiętać, że wszystkie konkursy sztucznie, więc możliwe jest, aby „rzucić głupi.”

1 miejsce na „króla” korony mogą być wykonane, a jeśli nagle dostanie atrapę siwą brodę. Jeśli nie ma brodę, jest całkiem możliwe, aby na zwykłej wełny, która jest wszyta gumka. Te „klejnoty” powinien opuścić zawodników w pamięci.

„Król” – 2 miejsce. Car rosyjski jako postać w Rosji, oczywiście, to, co najważniejsze. Dlatego otrzymał tytuł króla, który zajął drugie miejsce.

Można go umieścić na głowie koronę, tylko wąski i szeroki, i rzucić na ramionach „królewskich szatach”, wykonane z kawałka tkanki pobranej od gumy lub taśmy na szyję.

„Książę” – 3 miejsce. Możesz zrobić rząd, i uczyć młodego człowieka, na przykład, sporządzony na Whatman Żaba Księżniczka ze strzałką w ustach lub w jego łapy, napisać zdanie śmieszne jak: „Masz szczęście, że jestem twój” lub „nie szuka księcia bród, na boom zawędrował do bagna. Zawsze czekałem na ciebie, był nie do zdobycia! „.

„Książę” – 4 miejsce. Aby to zrobić, trzeba przygotować młodego taśmę na ramię, przyszyta do jej medal, a jej naramiennikach – Karton owalna poszycia niebieski tkaniny, żółty odkształcenia. Przymocowana do ubrania, aby taśma dwustronna, ale w każdym przypadku – nie jest długi.

Jeden lub wszystkie trzy z wiodących, czytania na strofy pogratulować wszystkim młodzi ludzie z okazji:

Chłopaki, możemy was zapewnić,

Mimo, że nie są wszystkie przedmioty

Patrzymy na was z ufnością,

I nie marzę o tytuły.

Nawet teraz wierzę

Co można bronić ojczyzny,

Patrzymy na was z ufnością

Zaprawdę, nie „jak”.

Ułożone tak ludzkości

Co może być na świecie.

I obronie Ojczyzny

Pamiętaj – jesteś jego dzieci!

Po tym dziewcząt i młodych ludzi może dać pamiątki.

Jako podkład muzyczny (lanie aż do, na przykład, do czynienia z zagadek facetów) odpowiednim składzie m / f „Nikitycz i The Dragon”, gdzie trzy dziewczyny „świeci”.

Doskonałe zawody na 23 lutego dla chłopców

„Włoski” tkania 

Weaving jako rodzaj sztuki ludowej pojawił się w czasach starożytnych, ponieważ nawet prymitywni ludzie, domyślił się, że rzeczy, tkane z gałązek, można przechowywać różne rzeczy i jedzenie. Wyplatanie stosować różne materiały – to wiąz i gałązki wierzby, winorośli szpagatu, lin (przy okazji, ostatni pogląd musimy splot żeglarzy i obszarów morskich). Ale do tej pory nikt nie próbował zaangażować się w tkania spaghetti! Dlatego oferenci mogą zaoferować tkać różne węzły, które są określone nazwy od mistrzów tkactwa:

Share →