Schematy drutach za darmo

Schematy drutach za darmo

Aby rozpocząć drutach i szydełkowania należy dbać o wyborze przędzy i odpowiedni numer lub szydełkowane.

Materiał – włókno wybrane w oparciu o fakt, że będzie produktem ciepłym sweter lub lekkim bluzki, w zależności od tego, co należy zrobić jest wybrany włókna z wełny, bawełny, bambusa, len lub włókna syntetyczne. Ponadto, jako materiał filamentów ważna jest ich grubość i teksturę. Wybór przędza dziewiarska melange lub przędzy z odpryskami należy zauważyć, że wzór może być nierówny, więc dla dziania kabaretki lub wzorem ulgi, używa prostego, przędza jednego koloru.

Wybór przędzę dla przyszłych produktów, powinny dbać o szprychy. Są one wykonane z metalu, tworzywa sztucznego, drewna lub kości, powinny być lekkie, dobrze polerowane lub niklowane. Końce Slitsne muszą być bardzo ostre, w przeciwnym razie może poranić palce noin zbyt tępy. Nawet najmniejsze nierówności na igły i nitki uniknąć poślizgu skomplikować drutach. Następujące jest wybrać właściwą grubość szprychy.

Każdy druty dziewiarskie pokój. Odpowiada ona średnicy w milimetrach. Liczba igieł dziewiarskich wybiera się w zależności od grubości przędzy.

Zdefiniować w następujący sposób: fałda nić na pół i delikatnie skręcie – grubość skręconych pasm powinna być równa średnicy wymaganych igły. Również wielu producentów etykiet przędzy wskazują liczbę szprych, która jest najlepsza dla dziania tej przędzy. W cylindrycznych dziewiarskie skarpety, rękawiczki i inne produkty używane 5 druty długości od 20 do 25 cm.

Kiedy płaska dzianiny za pomocą dwóch długich prostych igieł lub krótkie proste druty z żyłki nylonowej, która, gdy dziewiarskich bezpośrednie łatwiejsze i bardziej opłacalne niż długich prostych szprych – ręce nie są tak zmęczeni, trzymając płótno związany, ponieważ jest delikatnie składana na żyłce nylonowej i oprócz dziania zajmuje mniej miejsca.

Maswerkami sukienka światła kabaretki szydełkowane

Jeśli jesteś fanem zalotne kobiece stroje w szafie musi koniecznie pojawić maswerkami lekka sukienka. Te rzeczy wyglądają romantyczny, zmysłowy i kobiecy. Lekka sukienka z ażurowym splocie podkreślają figurę i dać swoim dysku wyrafinowanie.

Pięknie łączą takie rzeczy z wielu akcesoriów, dzięki czemu można tworzyć nowe obrazy na co dzień.

Kurtka z falbanką wydłużona

Share →