Schudnąć z pomocą gryki i kefir

Schudnąć z pomocą gryki i kefir

Dla wielu kobiet jest to istotne pytanie: jak uzyskać smukły kształt, bez szkody dla zdrowia w tym samym czasie. Po tym wszystkim, nie jest już tajemnicą, że większość diet są bardziej przypomina głodu, powodując pewne uszkodzenia ciała. Jednak dietetycy zaoferować nową alternatywę – za jogurt gryki diety.

Ta dieta jest idealna dla tych, którzy chcą jak najszybciej, aby doprowadzić swoje ciało do równowagi, oczyścić go z toksyn, a jednocześnie znacznie redukując wagę.

Przede wszystkim, należy rozważyć, dlaczego takie dobre gryczana i kefir. uznani eksperci? Tak więc, gryka jest zarówno obfite i dietetyczny produkt, który zawiera wiele witamin, pierwiastków śladowych, w dużej ilości białka i prawie żadnych węglowodanów. Stymuluje jelita, reguluje procesy metaboliczne w wątrobie, co znacznie obniża poziom cholesterolu.

Jogurt z podwyższoną białka, wapnia i witaminy A i B. Normalizuje aktywność układu moczowo-płciowego (zwiększa wydzielanie moczu, wyjścia fosforany, chlorki, mocznik), ma korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy i układu nerwowego, jak również eliminuje możliwe procesy fermentacji i gnicia w jelicie.

A więc, utraty wagi na gryki i kefir. Aby to zrobić, trzeba prawidłowo gotować gryki. Należy zauważyć, że w żadnym wypadku nie powinna wrzeć.

Wieczór gryczana trzeba wlać do termosu i starannie owinięty ręcznikiem naczynia z pokrywką, zalać wrzącą wodą i strome i pozostawić na noc. W godzinach porannych będziesz miał przetargowej i kruchy gryczana, który trzymał wszystkie składniki odżywcze. Zazwyczaj w szklance gryki wymaga około połowy do dwóch szklanek wody. Odsetek ten nie powinien zostać przekroczony, a zad powinien być wystarczająco suche.

Nie dodawać cukru mazi, sól, przyprawy, to jest, to musi być absolutnie świeże. Jeśli są twarde gryczana suche racje, rozcieńczyć go trochę jogurtu.

Do korpusu oczyszczonej toksyny w całości, jogurtu powinna być spożywana 1-2%, lecz nie o niskiej zawartości tłuszczu, na tym etapie potrzebne kwasy tłuszczowe. Należy używać tylko świeżych jogurt, czyli po otwarciu można przechowywać nie dłużej niż jeden dzień w lodówce.

W odniesieniu do spożycia zbóż nie ma żadnych ograniczeń, lecz lepiej jest, aby podzielić na cztery gryki posiłku. Ostatni raz jeść co najmniej 3-4 godziny przed snem. Kefir jest używany przez 30 minut przed posiłkiem lub 30 minut po posiłku. Godziny przed snem można wypić kubek jogurtu.

Jego dzienny wolumen – nie więcej niż 1 litr.

Naturalnie, diet należy pić dużo wody. Najlepszym rozwiązaniem – jest gotowane lub wody mineralnej bez gazu, zielona herbata bez cukru. W celu zapobiegania utracie płynów ustrojowych, wskazane jest stosowanie co najmniej 1,5 litra płynu dziennie.

Tutaj również ma swoje niuanse: wody pitnej lepiej nie później niż 15 minut przed jogurt, i to tylko pół godziny po jego nowej partii.

Najczęściej kobiety cierpią z powodu braku glukozy, zwykle wraz z cukrem. Jeśli chęć do jedzenia słodkich bardzo silny, to wyjątek próbować miodu vodichku – dodać jedną łyżeczkę miodu w szklance wody.

Najczęściej, trudności pojawiają się w ciągu kilku pierwszych dni od diety, ponieważ organizm jest domagają się jedzenia. W ten powinien poddać i jeść gryki z jogurtem w dowolnej ilości. Z biegiem czasu, uczucie głodu nastąpi mniej, bo organizm przyzwyczaja się do podobnego menu.

Gryka dieta z czasem trwania jogurt może trwać od kilku dni do dwóch tygodni. Jednak w tym czasie, dietetycy nie zalecają po tej diecie, bo mimo wszystko, te produkty nie są w stanie w pełni dostarczyć organizmowi wszystkich składników odżywczych. Powtarzające Oczywiście jest to możliwe tylko w ciągu 1,5-2 miesięcy.

Wyniki Dieta gryka, dieta jogurt różni się u kobiet może być bardzo różna, gdyż jest to w dużej mierze ze względu na specyfikę procesów metabolicznych. Liczne recenzje diety powiedzieć, że zmniejszenie masy ciała o 7-10, a nawet większą wagę – obiektywnej rzeczywistości.

Warto zauważyć, że dieta gryka-kefir i wiele przeciwwskazań. Tak więc, jest możliwe przy zastosowaniu istniejących chorób przewodu pokarmowego. W tym przypadku choroby może prowadzić do przewlekłej postaci wysepki.

To jest również przeciwwskazany u kobiet w ciąży i matek karmiących. Wyjątki są dni postu. odbywają się raz w tygodniu przez lekarza.

Generalnie, z zastrzeżeniem wszelkich zasad diety na kefir i gryki zaskoczy Cię swoją wydajność. Jego naturalny wynik będzie nie tylko utrata masy ciała, ale także uzdrawiania ciała jako całości.

Share →