Scrub do kawy cellulitu

Scrub do kawy cellulitu

Na plaży, przy basenie lub w lecie w mieście chce wyglądać idealnie. Ale co, jeśli już zauważalne cellulit? Jest jeden bardzo skuteczny peeling z kawy, które pomaga pozbyć się cellulitu szybko i łatwo.

Jeśli zwrócić uwagę na skład drogich narzędzi cellulitu, to często obejmuje kawę. Napój ten jest paradoksalna, ponieważ w tym samym czasie wywołuje cellulit kawę (z powodu nadmiernego użycia) i skutecznie niszczy to kosmetycznych problemów. Nie wydawać pieniędzy na drogie leki mogą być w domu gotować kawy peeling cellulitu. I, jeśli zwrócić uwagę na wiele opinii na temat tego, czym to narzędzie naprawdę pomaga.

Choć nie jest to zaskakujące, ponieważ kawa – bardzo przydatne i wartościowym produktem, który odtruwa, odżywia, zmiękcza i oczyszcza skórę.

Akcja peeling kawy na skórze dotkniętych cellulitem

Peeling kawowy – jeden z najbardziej skutecznych narzędzi dostępnych w domu. On uważa, że ​​ważne jest zarówno tanie i łatwe. Do przygotowania tego narzędzia będą potrzebne kawy mielonej (dowolnej marki) i żel pod prysznic (ale najlepiej na bazie śmietany, dzięki czemu skóra jest zmiękczona).

Rada zaleciła, aby korzystać z pieczoną kukurydzę, i zielone, które są niezbędne do mielenia w młynku do kawy.

Należy zauważyć, że mielenia ziaren kawy do uśrednionych chroniące skórę przed uszkodzeniem. W związku z tym, preparat należy szorować mieloną kawę (1 łyżeczka) dodaj żel (100 ml). Następnie należy mieszać rzeczy starannie rozprowadzić równomiernie cząstki kawy.

Jeśli używany jest podstawą do kawy zarośla cellulit śmietany żelu, może być używany na co dzień, jak szorowanie skórę dzięki temu narzędziu będzie troskliwy i delikatny.

Zwraca się uwagę na fakt, że kawa ma wyraźny smak, co w połączeniu z silnym zapachem żelu może podrażniać węchu. Aby tego uniknąć nieprzyjemnych chwili może być mieszany z rozgniecionych kawy olejków eterycznych, które mają maksymalny efekt w walce z cellulitem.

Peeling antycellulitowy kawy powinna być stosowana przez 10-15 minut, a następnie wcierać w skórę gładką ruchami, a następnie spłukać ciepłą wodą. Każdy ma swój przepis peeling własne cechy i zalety. Są one szczegółowo analizować stosując poniższe informacje.

Przepisy kawy cellulit peeling, gotowane w domu.

Peeling kawowy cellulitu z solą morską.

Do domu peeling kawy z cellulitem należy wziąć 3 łyżki mielonej soli morskiej i napojów. Zwraca się uwagę na to, że sól została rozdrobniona, w przeciwnym razie istnieje ryzyko skóry (które mogą skaleczyć). Jest to konieczne w celu wymieszania składników, dodaje się do nich olej z oliwek (3-4 krople). Przed procedura jest konieczna, aby wziąć gorącą kąpiel na 5-10 minut.

W ten sposób przyczyniają się do lepszego otwarcia porów, a zatem bardziej widoczny efekt cellulitem. Ponadto zastosowano szkieletowe peeling z soli morskiej i kawy na obszarach problemowych, pocierać ją w kilka minut masowania ruchy. Na koniec procedury pozostałości przemyto ciepłą wodą, a jeśli jest to pożądane lub konieczne, stosując płyn do ciała.

Konkluzja: kilka sesji za pomocą tego antycellulitowy peeling będzie dać skórze zdrowy wygląd, zostanie dokręcona i, co najważniejsze, zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Scrub do kawy „w pośpiechu”

Ten peeling należy wykonać pod prysznicem. Powinien przygotować żel neutralny zapach i mieloną kawę w małych ilościach. Każdego dnia są one mieszane z gąbką i delikatnie masować obszary problemowe skóry. Sam peeling antycellulitowy wykonane z fusów kawy.

Ale ta metoda jest mniej efektywna.

Wynik: częste stosowanie peelingu kawowego „w pośpiechu” wynik pojawi się na twarzy cellulitu jest znacznie zmniejszona, rozstępy nie są tak widoczne. Należy również zauważyć, że ewentualne skutki garbowanej skóry.

Słodkie peelingi z cellulitem

Scrubs dostać kawy i słodkich potraw. Są stosowane nie tylko w zwalczaniu cellulitu skóry, ale także dla ogólnego zdrowia. Jeśli zastosujemy się do prostych wskazówek i wykonać kilka prostych czynności, świeżość, piękno i młodość skóry zapewniona przez wiele lat.

Peeling i jogurt kawa

Z tego peelingu mieszane kawy lub suszone grube (2 łyżki) i jogurt (6 łyżek). Otrzymaną masę nanosi się obszarów problemowych masażu przez 10-15 minut i przemyć w zakończeniu postępowania oznacza resztki wody.

Konkluzja: systematyczne stosowanie peelingu (około dwa razy w tygodniu) spowoduje zmniejszenie cellulitu z widocznych efektów będzie wygładzają skórę, dzięki czemu jest niezwykle jedwabiste i miękkie. Kawy peeling i jogurt cellulit jest również skuteczne dla twarzy i ciała.

Peeling antycellulitowy z kawą i miodem

Do tego urządzenia jest stosowana w mielonej kawie, a jej grubość. Różnica, jak wspomniano powyżej, w wydajności. Ale dla wielu znaczących oszczędności. Więc to zależy od ciebie co do wykorzystania. Do wytwarzania peelingu miesza się w równych ilościach z kawą i miodu. Jeśli kawa jest świeże, dodaje się do niej kilka łyżek oliwy z oliwek lub wody.

Otrzymaną masę nanosi się za pomocą specjalnych pędzli na obszarach zagrożonych skóry, w lewo na 15-20 minut, a następnie przemyto ciepłą wodą.

Miód Zarośla i kawy w razie potrzeby, a stosuje się do całego ciała. To doskonale oczyszcza, odżywia i wzbogaca go pierwiastków śladowych korzystnych, jak i toksyn. W związku z tym narzędzie jest używane do twarzy.

Peeling antycellulitowy kawa i płatki owsiane

Do jego produkcji wziąć mieloną kawę (2 łyżki) i zmielone w blenderze lub młynek do kawy płatki owsiane (3-4 łyżki). W nich, dla skóry suchej dodać śmietanę (1 łyżka), dla skóry tłustej – jogurt w tej samej ilości. Całość mieszano, a otrzymaną masę nanosi się na obszarach ciała z cellulitem.

Skóra jest sprasowany energicznie przez 10 minut, po czym płucze ciepłą wodą peelingu.

Scrub płatki owsiane i kawa ma wiele zalet. Nawilża i ujędrnia skórę, redukuje ilość tkanki tłuszczowej, toksyn i najbardziej pożądane, czyni zaskakujący wygląd skóry.

Share →