Sen Ustne - interpretacji snów - wartość marzeń - Dowiedz się znaczenie

Sen Ustne – interpretacji snów – wartość marzeń – Dowiedz się znaczenie

Zalecamy używać Wyszukiwarka Dream interpretacja góra strony. Być może podróżować na naszym portalu alfabetycznie:

Downers i interpretacja snów

Od czasów starożytnych, niezależnie od krajów i kontynentów, uważa się, że sny są czymś mistycznym, svehestestvennim darem danym nam przez kogoś starszego i mądrego. Wiele osób (prawdopodobnie w tym siebie) nie bez powodu, aby wierzyć, że sen jakoś potajemnie mają niesamowity wpływ na przyszłość i przewidzieć go. Myślę, że wielu z Was zna efekt "deja vu", Uważa się, że jest ona bezpośrednio związana z naszych ostatnich marzeń, że podświadomie pamiętają. Na pewno zauważyłeś takiego efektu – na chwilę i przestać czuć, że gdzieś widziałem.

Wielu próbowało rozwiązać ten fenomen: słynnych naukowców, psychologów i fizjologów próbowało rozwiązać ten zakadku, poznać znaczenie snów. Nawet w czasach starożytnych były różne rodzaje katalogów, głównym celem, do którego był dokładnie ten problem – problem określenia interpretacji snów. Dobrym przykładem takich tekstów można nazwać grecką pracę z dnia na 2-3. AD „ Oneyrokritika „Kim jest dziś jednym z podstawowych dzieł na ten temat. Wielu pisarzy w 19 wieku naszej ery już próbował spojrzeć na krawędzi.

Zasadniczo, ich praca i będzie budować nasze próby wiedzę na ten temat. W tym projekcie, postawiliśmy sobie za główny cel – pomóc, i oczywiście, będziemy starali się podnieść zasłonę tajemnicy dla Ciebie.

Serwis "Vebsonnik" łatwo znaleźć sens swojego snu

Naszym marzeniem książka oferuje swoją pomoc w tej sprawie. Oferujemy szereg usług, które są łatwe w użyciu, w celu wyjaśnić znaczenie przy użyciu różnych rodzajów interpretacji, które można znaleźć na naszej stronie internetowej:

  • Michel Nostradamus,
  • Vanga
  • Zygmunt Freud,
  • Nowoczesny,
  • Ezoteryka,
  • Ofert Xacce,
  • Evgeny Tsvetkov,
  • Miller Gustaw Hindman,
  • Kulinarne i
  • Kameralny.

Mamy nadzieję, że nasz portal pomoże Ci w tym, już zgromadził ponad 5000 różnych słów.

Ponadto, mamy przyjemność przedstawić Państwu szereg innych SEVIS, na przykład, można w każdej chwili skorzystać z łatwego wyszukiwania na websonnik.ru portalu! Polecam dodanie naszej wyszukiwarki na wartościach marzeń w swojej przeglądarce! Do naszego wielkiego żalu, nie wszystkie przeglądarki obsługują tej funkcji.

Jeśli uważasz, że twój nie obsługuje tego jeszcze, odśwież przeglądarkę – być może ta funkcja jest już wdrożony w nowej wersji.

Share →