Sernik

Sernik

Niewątpliwie, sernik uważana za jedną z najbardziej smaczne, a nawet użyteczne (w przeciwieństwie do innych wypieków). Placek zaleca żywności dla niemowląt, jak sery zawierają duże ilości wapnia. Ponadto, ser jest produktem spożywczym, nadaje się do stosowania nawet dla osób cierpiących na różne choroby.

Aby przygotować sernik. trzeba na bazie mąki, cukru, jajek i sera ciasta. Następnie ciasto do wypieku ciast, które są nasączone odpowiednim (lub ulubionego) krem ​​i ciasto dać co najmniej trzy godziny. Ma to zapewnić, że sernik jest bardziej kruchy i soczysty.

Bardzo często w domu lubią gotować sernik bez pieczenia. Przy okazji, jeśli chodzi o ciasta bez pieczenia, amerykańskiej kuchni nie jest – sernik, który może być przygotowany i do piekarnika i lodówka (tylko wprowadzenie zamrożenie). Podstawą tego ciasto ponownie obejmuje skrzyżowanie twaróg i ser.

Jednakże, można użyć nawet zestrzelony ser.

Często sernik dodaj rodzynki. Możesz po prostu pamiętać, ciasta wielkanocne, które są po prostu przygotowane z dodatkiem sera do ciasta (w swojej klasycznej postaci). Jeśli chcesz każda sernik Można udekorować jak chcesz – świeże lub owoce w puszkach lub jagody.

Ta strona jest w słowach: przepis sernik, sernik z fotografii, sernik z owocami, sernik przepis ze zdjęciem

Share →