Sernik z jagodami i owocami

Sernik z jagodami i owocami

Wiadomo, że prawo sernik (sernik) – jest maksymalna i minimalna baza testów suflet. Proponowany przepis nie ciasta, jako podstawa z czekolady z orzechami. W połączeniu z sera suflet i owoców – to tylko fajerwerki smaku. I, oczywiście, wygląda to ciasto rzeczy!

Możliwe jest przygotowanie nie tylko dla gości, ale również jako prezent, będzie gdzieś z wizytą.

200 g czekolady

Dla suflet:

2 opakowania sera 9%

500 ml śmietany kremówki

100 g cukru pudru

2 łyżki żelatyna

50 ml likieru pomarańczowego

Topienia czekolady w kąpieli wodnej. Posiekać orzechy jak chcesz: w blenderze, w moździerzu lub w filmie celofan, przewracając je z wałkiem do ciasta. Przelew nakrętki do czekolady, wymieszać i przeładuj to wszystko w formie, gładkie na dole – jest to podstawą do ciasta. Najlepiej jest korzystać z podziału formy.

Aby podstawie formularza, a zestalony można wstawić do lodówki.

Żelatynę należy namaczać: 200 ml wody, około 2 łyżki.

Przygotuj owoce i jagody: rozbierać winogrona, oderwij ogony w truskawki, brzoskwini i plasterek kiwi.

Na ser suflet umieścić w misce miksera serem, posypać z cukrem pudrem, wlać śmietanę i likierem pomarańczowym. Ubij na gładką masę i konsystencję powietrza.

Na podstawie hartowane położyć wszystkie przygotowane warzywa. Wypełnij formularz rondem ser suflet. Umieścić w lodówce do utwardzenia.

Gotowy ozdobić tort z owoców, jagód i mięty.

W cywilizowanym świecie jest bardzo modne dać wyjątkowe prezenty, dowcipny, i podać dobry nastrój. Oto, na przykład, w sklepie nietypowych prezentów można zamówić oryginalne lampy, artykuły gospodarstwa domowego i wiele przydatnych gadżetów.

Share →