Siedem pomysłów proste i ciekawe fryzury do biura na co dzień

Siedem pomysłów proste i ciekawe fryzury do biura na co dzień

W pracy spędzamy większość swojego życia. W niektórych firmach, dress code, a nawet wydał specjalny formularz. W jaki sposób można podkreślić swoją indywidualność w rutynowej codziennej pracy? W takim przypadku może być punktem kulminacyjnym Twoje włosy! Precz ze zwykłymi warkocze, kucyki smutne i belki kraby buntu.

Zasada jest taka: „Nowy dzień – nowa fryzura”.

Oczywiście, chcę spać już rano w łóżku, a nie mają czasu na coś budować na głowie „Wieża Babel”, ale to nie jest konieczne, wystarczy trochę urządzić normalnego fryzurę. Twój I zyuminka oferuje siedem z najczęstszych i najbardziej ciekawych opcji.

1. wiązka „Shell”

Weź dwa identyczne nici, od świątyń i zostawili je za sprava.Sobiraem z gumką w koński ogon. Podrażnić trochę ogon. Zdobywaj pozostały włosy w kucyk i przymocować gumką, gdzieś na ramionach. Przejdź w lewo ogon pierwszego ogona, a następnie błąd.

Zapnij włosy wewnątrz „Shells” niewidzialnych.

2. Dwa guzek

Jeśli niesforny, łatwo odpadają od fryzury włosy, mogą być równomiernie włosów mus. Jeśli nie masz takich problemów, pianka nie jest konieczne. Zacheshite włosy, jakby robisz ogon na bok.

Podzielić na dwie ogon jednolitych części. Wynikających z tego nici

3. Ogon wewnątrz

4.

Ogon z węzłów

Umieszczenie kawałek włosów na koronie, i naprawić je w kucyk elastycznej. Oddzielone od ogona wynikającej włosy i owinięty gumką, starannie przymocować agrafki lub niewidoczne. Umieszczenie kawałek włosy od świątyń, i przymocować je razem z poprzednia w koński ogon ponownie połacie włosy elastyczną.

Zrobić to samo manipulacji w pozostałej części włosów. Fryzura jest gotowy.

5. Normalny niezwykłe ogon

Zbierz włosy w kucyk normalne. Oddzielenie pojedynczą nić, nie będzie nas dotknąć. Reszta włosy stoją za pod gumy.

Maskowanie gumę za pomocą wcześniej wydzielonych.

6. Normalny niezwykłe plecionki

Cornrow, to lepiej, aby uruchomić go. Możesz zrobić to za darmo, jak pokazano na zdjęciu, ale można mocno. Dopletite do końca dolnego panelu i warkocz kończy ukrywanie w górnej Pryadko.

Wszystko ścinanie za pomocą szpilek, jeśli włosy są grube i obcasy nie posiadają, można użyć szpilki.

7. Stylowe belki.

Czesane włosy w kucyk i przymocować gumką. Stawiamy na ogonie specjalną gumką do ołówka (może to być wykonane z rajstop odpadów lub wymienić w fotografii szalik). Pięknie rozkładają się na elastycznej włosy i ubranie na resztę tego projektu jest zwykle gumy (jeżeli zazwyczaj brakuje w szerokości, wziąć gumę pieniędzy), który jest ukryty pod gumy na belce.

Nadmiar włosy wystające spod warkocz warkocze 2 dziąseł i rysować wokół wiązki.

Oto film, jak się szybko i pięknie umieścić długie włosy. Ciesz się widokiem.

Share →