Silikon pieczenia: jak korzystać?

Silikon pieczenia: jak korzystać?

Wiele gospodyń domowych, którzy pamiętają, jak zepsute podczas skórki z form metalowych babeczki, zgadzają się, że pojawienie się w naszych form silikonowych rynku stworzyliśmy furię. Formy silikonowe dziś groupies stali nawet najbardziej konserwatywne babcia, dla których nawet początkowo sądzono, że "coś, co można piec w gumy" był nie do zniesienia.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że w żadnym z kauczuku silikonowego związku. Gdy podobieństwo "Dane zewnętrzne" oraz z całym szacunkiem dla dziadków, to zupełnie inny materiał. Silikon jest obojętny – nie oddziałują z produktem lub przez ogrzewanie lub zamrażania.

Silikon jest bezwonny, przyjemny w dotyku i łatwa w czyszczeniu.

Miękkie silikonowe do pieczenia może wytrzymać 250 stopni 30 stopni poniżej zera. Niższą jakość formy, dolnym zakresie tego parametru. Formularz ten może być smarowane tylko raz (przy pierwszym użyciu), a następnie po prostu wlać ciasto z powrotem, a po ugotowaniu jest łatwy i zabawy do wykupienia zamienił produkt kulinarny. Od stenochek formy silikonowej porusza bardzo łatwo!

Tylko jeden wyjątek: jeśli umyć forma silikonowa nie jest ręcznie, w zmywarce, za każdym razem będzie musiał ponownie naoliwione.

Nauka korzystania silikonowy bakeware jest proste. Przed wypełnić ciasto formularz, umieścić go na solidnym fundamencie – odtwarzanie lub pieczenia. Teraz można przenieść tylko na tej podstawie, i nic więcej.

Jednak nie jest udoskonalona postać ze specjalnymi metalowymi ramkami zdejmowany: przed napełnieniem ich potrzeby umieścić na blasze, a może po prostu przegrupowania wziął uchwyty metalowe podłoże.

Usuń formy silikonowe zbyt gorący produkt. Po pierwsze, można się poparzyć, a po drugie – ciasto lub budyń rurociągów ciepłej łatwo uszkodzić. Niech ciasta "reszta" 10-15 minut, a następnie formularz może być dosłownie wywrócone na drugą stronę.

A na stole będzie arcydzieło stworzone formą kulinarne.

Uważaj, silikonu jest dość prosta. Aby zapisać formularz w odpowiedniej formie, trzeba umyć miękkie nieściernych i ostrych przedmiotów, takich jak nóż lub metalu gąbki dala.

Autor: Julia Orlova

Share →