Skąd wiesz, czy cię kocha? Skąd wiesz, że cię lubi?

Skąd wiesz, czy cię kocha? Skąd wiesz, że cię lubi?

Skąd wiesz, że cię lubi? Skąd wiesz, czy cię kocha? Te odwieczne pytania zadawane przez wszystkich dziewczyn. Ale odpowiedzi na te pytania nie są tak proste.

Fakt, że ludzie zakochują się w różny sposób!

Dziewczyny wszystko zaczyna się współczucia, kiedy facet lubi. Dlatego dziewczyna zawsze może uzyskać dokładną odpowiedź lubi go. Wtedy nie jest miłość, i zwykle występuje bardzo szybko, kiedy nie wiedziałam nawet, że jego ukochana osoba tak.

Ale w każdym razie, że zawsze można po prostu powiedzieć, że go kocha, czy nie.

Chłopaki wszystko inne!

Chłopaki nie wszystko zaczyna się od sympatii i pożądania seksualnego, faceci nie są przyciągane do urody i seksapilu. Dlatego człowiek jest często nawet sobie nie może powiedzieć na pewno cię lubi, jesteś piękna z jego punktu widzenia, jesteś ładna. Ale w rzeczywistości nie jest to istotne dla niego. Dla faceta wasze spojrzenia nie są ważne, to wtórne. Jedyne, co mogę powiedzieć na pewno, że chce cię, atrakcyjny jesteś do niego, czy to sexy.

Dlatego grono człowiek chodzić i żyć szczęśliwie z dziewczynami, które wygląda daleko od photomodelling, po prostu dlatego, że ludzie nie wygląda najważniejsza! Byłoby nierozsądne, aby spróbować znaleźć go jak ty! Dla faceta nie ma sensu, a on będzie tylko navret, że oczywiście jak ty, bardzo, jesteś najlepszy!

W ogóle, maksymalna, że ​​słyszysz – to komplement o swój wygląd. Ale nigdy nie wiadomo, na prawdę! I nie jest konieczne! Słusznie stwierdziła, że ​​atrakcyjne dla niego!

To jest tylko kwestia, że ​​facet może dać dokładną odpowiedź. Jak to rozumieć? Bardzo proste: jeśli on patrzy na ciebie, jeśli w jego oczach błyszczą tam, jesteś atrakcyjna dla niego!

Gdy zaproponował, aby sprostać dokładnie atrakcyjna dla niego! Możesz być absolutnie pewny tego. A potem trzeba zapomnieć o swoich kompleksach wyglądu i budować własne szczęście.

Tak więc, na początku randki facet przyciąga tylko Twój seksapil! Kiedy dziewczyny odkryć lub zaczynają to rozumieć, często popełniają błąd, po prostu narzekają, że "wszystkie dzieci i ich psy na potrzebny jest tylko jeden", Oczywiście, wszyscy faceci na początku konieczne jest zbadanie tylko!

I że może on zwrócić na początku randki. Twój umysł? Twoje duchowe cechy? Aby dowiedzieć się twoje wewnętrzne piękno facet potrzebuje czasu, bardzo, bardzo długo.

Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet w tych przypadkach większe hamulce i wszystko jest bardzo powolny zrozumienia. Dziewczyna zaledwie 30 sekund, aby uświadomić sobie, że mógłby być jej wybrańcem. Facet zajmuje dużo więcej czasu, zazwyczaj kilka miesięcy. Dlatego też normalne, że na początku randki przyciąga tylko swój seksapil. To nie znaczy, że należy niezwłocznie udać się z nim do łóżka, nawet jeśli prosi. Ponadto łóżko jest teraz tylko wszystko zepsuć.

Konieczne jest jedynie, aby dobrze wykorzystać ten czas łaski do jego silnego przyciągania do Ciebie, gdy będzie to łagodne i delikatne. W ogóle, to jest stan miłości facet. Ten warunek jest zawsze w magazynie!

Dlatego w tym czasie konieczne jest, aby mieć czas na zbudowanie solidnych podstaw z nim jak zwykle, bez których Twoja powieść kończy się szybko. Tak więc, aby aktywnie i pożytecznie trzeba, dla własnej korzyści użyć specjalnego stan jego pragnienie, aby osiągnąć swoje cele!

Czym jest miłość z perspektywy faceta? Chłopaki jest bardzo dojrzały i rozsądny uczucie, które zawsze bardzo, bardzo długo. Powinien cię poznać bliżej ze wszystkich stron, szerokość twojego intelektu i duszy, w ogóle, razem z Tobą "jeść buziaka soli", W zależności od częstotliwości i bliskości swojej komunikacji on potrzebuje od 6 miesięcy do roku, a tym bardziej, że w końcu zrozumiał, tylko dla siebie, on Cię kocha!

Skąd wiesz, czy cię kocha? Gdy przechodzi, że czas, on ci to powiedzieć: jeśli on miał takie uczucia do ciebie, będzie oferować do zawarcia małżeństwa, jeśli nie, będzie oferować, aby pozostać przyjaciółmi lub urlopu (lub rozpocznie się zrobić wszystko, aby opuścić, zacznie ograniczać kontakty) lub oferta być tylko kochanką, jest tylko seks. W tym czasie będzie grał w miłości! Powie ci, że cię kocha, i tak dalej

Więc sam rozumiesz kochał cię: powie ci o tym, po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na ten moment.

Wreszcie. Dziewczyny wielki błąd, gdy czekając biernie na tej szczęśliwej chwili, gdy facet przyznaje się do uczuć i oferują rękę i serce. Są one całkowicie błędne, gdy tylko czekają bezczynnie, podczas gdy po prostu ciesząc się ich stanu i nic nie robić, tylko czekać na wyniki, kiedy to się stanie sama z siebie jak z bajki, a ponadto sprawdzić siłę, czego nie ma. I to jest konieczne, aby zmniejszyć mosty, a nie mury!

Sprawdź na siłę tylko to, co jest już prostroen! A jeśli nadal nic nie zbudowano, a następnie sprawdzane jest w ten sposób, zostaniesz z niczym. Pamiętaj, aby dbać o relacje i budować dom własnego szczęścia, nauczyć się go zrozumieć, duchowo bliżej niego. I dopiero wtedy będzie można dostać to, co chcesz.

Share →