Skąd wiesz, że facet cię lubi?

Skąd wiesz, że facet cię lubi?

Ach, te dziewczyny! I jeszcze coś, co oni chcą wiedzieć, kto ich kocha, kiedy kochał i kochać wszystkich, uwielbiam ich facet, to co ich interesuje w pierwszej kolejności!

Można, oczywiście, dyskutować to Temko, istnieje wiele ciekawych i nieznanych. Wiesz, jak ty, to dość łatwe do ustalenia, nie jest trudne, ale. długo.

Faktem jest, że w celu określenia swojego chłopaka kocha trzeba się przyjrzeć mu, jak robi, robi to, co jego wyraz twarzy, gdy spotkanie z tobą, to wszystko odgrywa ważną rolę w jego wskaźnik nastroju.

Ponownie, może udawać jakim celu, aby wykorzystać swoją uwagę, ale to wszystko z powrotem na ich korzyść.

Nic dziwnego, że mówią, że nasze oczy – zwierciadłem duszy, ale potem znowu, tak wiele nauczyli się udawać, że trudno nawet określić, co mają na myśli.

Jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy kochasz faceta, to starać się je zweryfikować. Tylko trzeba to zrobić tak, że nie podejrzewam Cię o podstępem.

Na przykład, jeśli jesteś bogatą dziewczynę, spróbuj "wyznać" że ty, jako córka milionera, stała córka człowieka, który stał się w stanie upadłości. I ta rola trzeba grać więcej niż jeden dzień, należy to zrobić, jeśli to konieczne, miesiąc, może kilka miesięcy. Musisz zgodzić się, że kiedyś to wszystko wyjdzie.

Tak, zdarza się, że po kilku dniach, a może dziś odwracają się od ciebie, ale będzie pozytywna, to nie zawsze tak jest, a nie wszystko w tym życiu gładko, jak wielu może myśleć.

Tak więc twoim zadaniem jest grać z córką upadłości do dziewiątek milionera, i sprawdzić, czy twój facet za tobą szukać dalej, a on pobiegł nad tobą tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy.

I pamiętaj, proszę, że nie ważne jak bardzo nie masz pieniędzy, ale ze względu na was nie ma i nie ważne jak się mylisz, nie można kupić miłości, to jest coś takiego, że prace innych parametrów, nie drukowane Znaki i taśmy metalowe, które są wykorzystywane do oceny nam ludzi.

Przecież różnica między ludzi i zwierząt jest właśnie to, że ludzie mogą kochać, a zwierzęta są prowadzone tylko przez instynkt.

Tak, pamiętam to, i myślę, że życie wraca do normy. Życzę szczęścia i powodzenia.

Share →