Skaza noworodka - niż leczyć?

Skaza noworodka – niż leczyć?

Niezależnie od tego, jak karmić niemowlęta, dostosowany formułę lub matki mleko, często pojawiają się wysiękowe skazy. Bardzo często nazywana jest także uczulenie. On zawsze objawia się zaczerwienieniem na policzkach dziecka, który później objętych cienką skórką.

Ponadto, pierwsze objawy skazy krwotocznej u dzieci jest pieluszkowe, że nie zatrzymuje się nawet z dobrą opieką dziecka. Naturalnie młode matki pojawia się pytanie, co zrobić, jeśli skaza zaczęła rozwijać się w nowo narodzonym dzieckiem, niż leczyć? To jest to, co będziemy mówić dalszych szczegółów.

Jeśli objawy skazy w objawił dziecku, które jest karmione piersią, matka jego potrzeby, aby w diecie znaczących zmian. Musisz przestać jeść pokarmy vysokoallergennyh svoysva, na przykład czekolada, kawa, ogórki, wędzone.

Należy również ograniczyć korzystanie z mleka krowiego, mniej niż pół litra dziennie.

W przeciwieństwie do żywności powinny jeść tych produktów, które nie powodują alergii: niedołężnych ser, mleko, ryby, jajka na twardo (może być 1-2 w tygodniu), można rzodkiewki, czosnek, cebula, bulion wołowy, bulion z ryby, mięso ptaki i grzyby.

Konieczne jest, aby korzystać z karmiącej matki codziennie owoce i warzywa. To może być sałatka z marchwi, jabłka, kapusta, przyprawiona olejem słonecznikowym. Surowe owoce i warzywa są bardzo pomocne w regulacji metabolizmu w organizmie i zawierają duże ilości witamin.

Jeśli dziecko cierpi skazy, a następnie wprowadzić pierwszą przynętą powinno być ostrożnie. Wskazane jest, aby zacząć odbierać go później niż faceci, którzy nie cierpią na alergie, i rozpocząć z jednej kropli – na przykład soku jabłkowego. Jeśli objawy tygodniu skaza na noworodka nie jest silny, dawkę można zwiększyć do normalnego codziennego.

Dzieci cierpiące na wysiękową skazą jest niemożliwe, aby dać truskawki, marchew, pomarańczowy i soki pomidorowe. Oczywiście, jeśli matka jest karmienie piersią, powinna ona również zostać usunięte z diety.

Aby dowiedzieć się, co dany produkt w alergii dzieci (alergenu), nie należy mieszać je, jako pierwsze przejawy skazą rozpocząć się w ciągu 5-6 godzin po spożyciu.

Jeżeli produkt zostanie znaleziony, należy go wykluczyć z diety dziecka na chwilę, ale potem możesz spróbować ponownie, aby dać.

Głównymi alergenami dla dzieci w wieku poniżej 1 roku są: białko mleka krowiego lub laktoza (cukier mleczny), sok i przecieru owocowego pomarańczowych i czerwonych barwach.

Wszystkie te działania i faktycznie jest leczenie mające na celu wyeliminowanie alergenu. Oprócz leczenia skazy ostrzeżenie, można użyć środków ludowych. Należy pamiętać, że małe dzieci biorące dowolną kompozycję ziół jest możliwe tylko przy użyciu techniki bułgarskich uzdrowicieli, zmniejszenie dawki 2,4,8. razy.

Napisz o tym na miejscu – szukać. To nie jest absolutnie boi się małych dzieci ludowych zastosowania środków zaradczych na zewnątrz. Więcej o nich, więc wiesz, co zrobić, jeśli skaza zaczęła się rozwijać w dziecku, niż traktować go od środków ludowej.

Tak więc, jest możliwe wytworzenie?

Napar z szeregu kąpieli. trzeba wziąć 2 łyżki suszonych ziół i wlać trzy filiżanki wrzącej wody, przykryć i przechowywać w łaźni wodnej przez 15 minut, następnie ostudzić, przecedzić.

Wlew do kąpieli. 100 g suchego proszku kory dębu gotować przez 30 minut w 1 litrze wody i przesączono.

Napar balsamów. 10 gr. suszonych kwiatów nagietka warzyć 100 ml wrzącej wody, pozostawić na 1-2 godziny, odcedzić. Można także wziąć 1 łyżka dwa razy dziennie.

Tylko do użytku zewnętrznego. wziąć 15 gramów. suszonych kwiatów rumianku zalać 1 szklanką wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia i filtra.

Treat skaza noworodek pomoc gadżety. Przygotowanie do tego wlew. Co trzeba zrobić i zrobić? 1 łyżka suchej trawy glistnika wlać dwie szklanki wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia i filtra.

Możesz pić 50-100 ml dwa razy dziennie.

Moczyć zabrudzoną skórę. 9 wziąć świeży liść barwinek, posiekać i wymieszać z 1 łyżka roztopionego masła, położony na małym ogniu przez 15-20 minut i sączy.

Napar balsamów. 20 g posiekanej suchej trawy Knotweed wlać 1 szklankę wody, umieścić na gazie przez 10 minut i filtrowany.

Wlew do kąpieli. 2-3 łyżki gryzhnika ziół zalać 1 litrem wrzącej wody.

I nawet niewielki dodatek. Oczywiście, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia małych dzieci powinni udać się do lekarza. Z twoją pomocą będzie mógł ustalić przyczynę choroby, to potwierdzić skaza na dziecko i powiedzieć co jest lepsze dla stosowanej terapii.

Eugene,

– Proszę zostawić swój komentarz poniżej! Ważne jest, aby poznać Twoją opinię! Thank U!

Share →