Skaza u dzieci, leczenie skazy u dzieci

Skaza u dzieci, leczenie skazy u dzieci

Co to jest skaza u dzieci? Rodzaje skazą u dzieci. Co zrobić, jeśli dziecko ma skazy?

Skaza u dzieci

Po 3 miesiącach życia na policzkach dziecka może oranichennie jasne czerwone plamy, które następnie są pokryte cienką skórką. W tych miejscach, poczuł swędzenie i ból. To tak zwane ciasto mleko lub Ciemieniucha – jeden z charakterystycznych objawów nieprawidłowego metabolizmu – wysiękowe skaza u dzieci.

Jest również nazywany skazy alergicznej.

Pierwsze objawy skazy krwotocznej u dziecka może pojawić się przed trwałym pieluszkowe, nie przechodzą nawet z uważnej opieki, obfite ciepła w łagodnej hipertermii kolczastego i szaro-żółtych końcu tłustych strupów na skórze głowy i brwi.

Rozwija się nadwrażliwość na niektórych pokarmów i substancji leczniczych. Dlatego zwykle opieki i karmienia z tych dzieci nie są wystarczające, należy zmodyfikować je odpowiednio.

Do 1 roku głównych alergenów u dzieci: mleka krowiego, lub bardziej precyzyjnie, białka mleka lub cukru mlecznego (laktozy), puree krowiego i sok z pomarańczy lub czerwonych owoców.

Objawy skazy u dzieci poniżej 1 roku

Częste i luźne stolce z pianki lub odcieniem zielonkawym, bóle brzucha, wysypka, zaczerwienienie na policzkach.

Od lat 1 do 3 główne alergeny: (. Truskawek, malin, wiśni i innych owoców cytrusowych z) czerwono, Zboża.

Objawy skazy u dzieci od 1 roku do 3 lat

Naruszenie krześle, ból gardła, kaszel dusi, swędzenie skóry lub wysypki, skaza.

Ponad 3 lat główne alergeny: czekolada, kakao, orzeszki ziemne, kraby, krewetki, raki, ryby, ogórki i przyprawy.

Objawy skazy w dzieci starsze niż 3 lata wysypka lub swędzenie skóry.

Leczenie skazy u dzieci

Przed wyjęciem skorupy trzeba moczyć je wazeliną lub innych olejów. Gruba warstwa oleju jest nakładana na dotknięty obszar skóry jest pokryta miękkim czystej gazy, a na górze – papieru (w każdym razie nie folią!). Piętro wiąże szalik lub maski noszone cienkie.

Kilka godzin później crust można łatwo usunąć podczas kąpieli, skóra nie jest uszkodzona, w przypadku pojawienia się nowej procedury liczne strupy powtarza.

Jeśli pieluszkowe wystąpić z dobrej opieki i długim zawieszone – musi zabezpieczyć się przed skazą alergiczną. Wyprzeniem strony skóry poddane działaniu 1% roztworu wodnego zielonka. W zapobieganiu pieluszkowe fałdach skóry smaru gotowane olej roślinny. Gdy stan zapalny mogą ubiegać dziecko krem.

Dzieci powinny kąpać się codziennie w przegotowaną wodą bez mydła i bez dodatku nadmanganianu potasu, można dodać sukcesję rosołu, wywar z kory dębu.

Jeśli kobieta jest karmienie piersią, należy uważnie monitorować swoją dietę i zrezygnować z niektórych «zachwycający» rzeczy. Powinny być wyłączone z żywności, takich jak dieta vysokoallergennye czekolady, kawy, marynat, wędlin.

Nietolerancja mleka krowiego zwykle, gdy dziecko jest przenoszone sztucznego karmienia. W tym przypadku lekarze zalecają, aby zrezygnować niemowląt i przejdź do karmienia białka sojowego. Jeśli dziecko przez długi czas, to jest objawy alergiczne w postaci powtarzającego się, ciekłych i spieniania krześle, zaleca się podawać w diecie mlecznych produktów zawierających Bifidobacteria.

Dzieci, które cierpią z powodu alergii, szczególnie ostrożnie wprowadził pierwsze pokarmy stałe. Zaleca się zwykle, aby rozpocząć z sokiem z zielonych jabłek. Lekarze zalecają stosowanie gotowych zasilany produkcji przemysłowej, gdyż wykonana jest z wysokiej jakości produktów i sprawdzonych zawiera odpowiednią ilość witamin.

Zwykle pierwsze objawy skaza u dzieci widać już 4-6 godziny po posiłku. Dlatego, aby dokładnie określić alergen, nie mieszać produktów! Nawiasem mówiąc, to często reakcja alergiczna na błocie.

Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę, aby sterylizować butelki i smoczki.

Z wrażliwością na każdym produkcie nim przez pewien czas wyłączone z diety dziecka. Następnie można spróbować ponownie. Naukowcy udowodnili, że alergie utwardzania może korzystać tylko alergen.

Po tym wszystkim, nawet na trucizny w małych dawkach, organizm przyzwyczaja.

W każdym razie, nie można wybrać własne jedzenie dla niemowląt. To powinno lekarza, w oparciu o właściwości dziecka.

Organizm lat dziecko jest nadal bardzo słaby i jest naruszona. Reakcja alergiczna może być przyczyną i zwyczajne jedzenie. Nawet dodatkowa łyżka ulubiona owsianka spożywane «dla taty»Może powodować niepokój.

Uważaj, aby nie objadać dziecko. Wskazane jest, aby karmić go częściej, ale małe porcje.

Kiedy dziecko osiąga wiek trzech, rodzice często zatrzymują się zwrócić należytą uwagę na jego moc i umieścić dziecko do wspólnego stołu. Jest to ogromne obciążenie, nawet dla zupełnie zdrowego dziecka, nie mówiąc już o alergii. Jeśli jesteś fanem rodzinnych posiłków, będziesz miał na dziecko porzucić niektóre dania.

Jest to konieczne, aby zminimalizować zużycie soli i cukru, a także gorących przypraw.

Share →