Skaza u niemowląt, jak leczyć?

Skaza u niemowląt, jak leczyć?

Skaza u dzieci – pierwsze oznaki

I pierwszy uderzającą cechą skaza u dzieci mają czerwone plamy na policzkach, które zostaną ostatecznie pokryte cienką skórką. Dlatego dziecko stać się bardziej niespokojny, ponieważ obecność swędzenie i pieczenie w miejscach wspólnych. Również troska rodziców powinno wywołać biegunkę z pianką i częste pieluszkowe, wyświetlania potnichki podczas najmniejszego przegrzaniem, nawet przy ostrożnym pielęgnacji skóry dziecka. Wreszcie, czy wszystko na głowie i brwi dziecko ma szaro-żółty skórka -salnie — nadszedł czas na alarm, być może dziecko ma skazy.

Skaza u niemowląt i starsze dzieci mają takie same objawy, ale w ogólnym skazą objawy u starszych dzieci dodaje ból gardła i kaszel.

Przyczyny skazą u dzieci

Uważa się, że główną przyczyną tego kłopotu jest niezdrowa dieta matki lub dziecka, jeśli jest karmione piersią. Ale dlaczego w takim razie nie jest skazą u niemowląt, głównym i tylko wtedy, gdy jest mleko matki żywności, a matka uważnie obserwując ich diety. Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie istnieje. Ale wielu pediatrów zgadzają się, że przyczyną noworodka skaza może również służyć:

– długo toksemia czasie ciąży;

-niewłaściwe matka karmienia, dziecko nie dostarczył niezbędnych witamin;

-pokarmy alergizujące jedzenie w dużych ilościach jak owoce cytrusowe, czekolada. Warzywa i owoce są czerwone, miód

– stosowanie leków w okresie ciąży;

-zły stan ekologiczny środowiska.

I oczywiście, nieprawidłowego odżywiania i matki na dziecko w pierwszych miesiącach po porodzie jest najczęstszym powodem wysypki na ciele dziecka.

Jak traktować krwotocznej u dzieci

Najpierw musisz pozbyć się dotychczasowych objawów skazy – skorupy i pieluszkowe, które przynoszą swoje dyskomfort dziecka i dyskomfort. Najpierw pozbyć się płytki na częściach owłosienia. Dla tej części głowy z skorupy hojnie smarowane olejem, przykryć sterylną gazą i umieścić na szczycie cienkiej pokrywie. Po zmiękczający skórki można łatwo usunąć podczas kąpieli z grzebieniem.

Zazwyczaj, czyszczenie głowicy drukującej w jednym czasie i nie może się powtórzyć, aż procedury do skorupy całkowicie zniknąć.

W przewlekłej oprelostyah skontaktować się z wydzieloną pediatrą. I nie staraj się odpowiedzieć na pytanie, jak traktować krwotocznej. tylko pediatra po kontroli może poprawnie przepisać leczenie. Skaza u niemowląt a jego efekty są eliminowane z odpowiedniej wielkości dziecka śmietany. Ponadto dziecko powinno kąpać codziennie bez mydła, wody lub bulionu dodać sukcesję dębu, które są znane z właściwości lecznicze.

Teraz musimy wyeliminować przyczynę takiego bardzo złym stanie. Pielęgniarstwo matka powinna starannie rozważyć swoje typowe menu i dać się wiele produktów, które mogą spowodować taką reakcję. Start z najbezpieczniejszych produktów i stopniowo dodawać nowe diety, czekając na jakiś czas. Jeżeli nowy produkt jest alergia, to będzie widoczne przejawy po zaledwie kilku godzin po spożyciu.

W takich przypadkach jest wystarczające, aby odrzucić taką żywności.

Skomplikowane rzeczy z dziećmi na sztucznym dokarmianiu. Działania niepożądane mogą spowodować prawie wszystkie produkty. Wielu rodziców, na przykład, mleko krowie uważane najbezpieczniej pokarm dla dziecka, w rzeczywistości często nazywa skaza u niemowląt . W takich przypadkach zaleca się, aby przenieść dziecko do mieszanki mlecznej wolnej, zastępując je pożywienia na bazie białka sojowego.

A więc, skaza u dzieci częstym zjawiskiem, a co drugie dziecko jest narażone na jego przejawach. W odpowiednim czasie leczenia u lekarza i realizacji wszystkich jej zaleceń skazą wszystkie objawy ustępują w ciągu kilku dni, a moja matka i dziecko szybko zapomnieć o tej nieprzyjemnej sytuacji.

Share →