Skit - kapusty szybkie ciasto

Skit – kapusty szybkie ciasto

Szybki i łatwy przepis na pieczenie wybawieniem. Aby urozmaicić wegetariańskie menu, można piec pikantne i bardzo proste Kapusta pie skit. Aby możliwe jest przedłożenie sałatki lub zupy sezonu i będzie polnotsnny obiad lub kolację. W oryginalnym nadzieniem ta kapusta kołowy, ale w sezonie jest to możliwe, aby dodać pół cukinii.

V polecam gotować bezmięsne pie przepis z kapustą i dyni.

Składniki

  • Zwykle kapusty – 0,5 kg.
  • Koperek – 1 pęczek
  • Kefir – 350 g
  • Sody oczyszczonej – 1 łyżeczka
  • Masło – 150 g
  • Mąka (2-3 szklanki)
  • Czarny soli. Asafetyda lub inne przyprawy do smaku (curry, chmiel-suneli)

Przygotowanie skit pie

Kefir połączyć z sodą, aby go spłacić, i jogurt jest więcej powietrza (to będzie bubble). Masło zostawić w ciepłym miejscu – to, aby ułatwić pracę z ciasta.

Przygotować nadzienie

Kapusta ruszt. Zieloni – drobno posiekać. Mieszać napełnianie pożądanej ilości soli i przypraw. (Można również dodać drobno posiekane pieczarki następnie umieścić mniejszą kapusta).

Gotowe ciasta

Kefir połączyć masło i mąkę (mąka Wlać powoli, części, nieustannie zakłócanie ciasta – konieczne konsystencja – gęsta śmietana). Ciasto jest również nieco soli i dodać 1-2 łyżki cukru.

Uformować ciasto

Wlać pół ciasta i rozprowadzać w postaci smaru leżał na górną powierzchnię nadzienia, która jest wypełniona pozostałego ciasta (forma jest lepiej stosować niskie, ale szerokości średnicy – będą trudniejsze do wytworzenia warstwy rysunku, ale bardziej gwarantuje, że skutecznie propechetsya).

Upiec ciasto w piekarniku w temperaturze 180 stopni przez 40-60 minut – na złoty kolor. Następnie wyjąć ciasto i dać fajny – to jest pyszne i ciepłe i zimne.

A jeśli masz czas, możesz gotować kalafior w cieście jest bardzo smaczne.

Ciesz się!

Już głos czytelnikom: 10. Średnia: 4.40.

Share →