Skład nowego roku własnymi rękami

Skład nowego roku własnymi rękami

Harmonijnie uzupełniać świąteczny wystrój wnętrza w każdym domu, biurze, kawiarni, itp pomóc oryginalną kompozycję, które zalecane jest, aby z nami, poniżej opisanych poniżej klasie mistrzowskiej.

Należy zauważyć, że pomimo jego złożonej i bogatej wygląd, stworzył takie piękno jest dość proste, ale jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić coś bardziej skomplikowanego, zapisać się na kursy florystyki. jest jeden z was będzie prawdziwego mistrza, który wie, jak prawidłowo rozwijać żadnych bukiety i uzgodnień.

Cóż, jesteśmy z powrotem do naszego prostego, ale bardzo piękna kompozycja noworocznym stworzyć go potrzebujemy:

– gałęzie wierzby płaczącej tkanej w okrągłym ramie i malowane w kolorze złotym;

– poinsecja;

– dekoracyjne gałęzie z owocami;

– Alokaziya pozostawia;

– Drut Floral;

– dekoracyjny pas;

– Clippers;

– sekator.

Skład nowego roku własnymi rękami – Krok po kroku pracy.

Pierwszym krokiem. Aby rozpocząć z cienkiego drutu kwiatowy stanowić będzie w dolnej części ramy tkanin wierzbowych gałęzi, uchwyt, dzięki którym kompozycja jest w przyszłości będzie można umieścić w wazonie.

Drugi etap. Następnie podejmuje kwiaty, liście i gałązki dekoracyjne i umieścić je w ramki w formie spirali. Każdy detal dołączyć do podstawy z małym segmencie samego drutu kwiatów.

Trzeci krok. Shaped bukiet, krawat dno cienką ozdobną taśmą, po kilku obrotach, a następnie tworzą końce jego małym łuku głośności.

Czwarty etap. Następnie bierzemy szklany przezroczysty wazon wysoki i wypełnić go z lekko gniecionego folią złoty.

Piąty krok. Wreszcie, włóż bukiet w wazonie jest wykonany, a następnie wykonane Skład Boże Narodzenie z jego własnymi rękami może zająć należne jej miejsce.

O tym, co jest nadal możliwe, aby stworzyć świąteczną piosenkę, znajdziesz tutaj.

Share →