Skład słodyczy z rękami w piłkę

Skład słodyczy z rękami w piłkę

Skład słodyczy z rękami w piłkę. Site Studio Decor Julia Ermilova pokazałem jak zrobić bukiety, jak zrobić bukiety z cukierków z ich rąk, ale w tej klasie mistrzowskiej będzie można zobaczyć, jak zrobić jabłko czekoladek lub piłki nożnej z cukierków. Oba są na tej samej zasadzie, więc pokażę przykład piłki nożnej.

Taki słodki prezent można dać nie tylko urodziny nastolatek, ale również fanem meczów piłki nożnej.

Na składzie słodyczy z ich rąk Piłka Będziesz potrzebować:

–  Miska z kwiatów piłkę piany lub pianki Oasis

–  wykałaczki

–  Pistolet do klejenia

–   ruszt

–   nożyczki

–   tektura i elementy dekoracyjne do dekoracji

Więc, piłka z pianki lub kwiatowy pianki "Oaza" owijać na siatce tak, że materiał nie kruszyć. Następny odciąć każdy dodatkowy kawałek opakowania Candy (ogon) i pistoletu do klejenia na gorąco do klejenia koniec tępym wykałaczką. Na tym etapie lepiej jest użyć cienkiej taśmy, a nie klej.

Działania te sprawiają wszelkich cukierków.

Ponadto, wszystkie przygotowane na wykałaczki delikatnie cukierki laski w piłkę z pianki, na przemian jasne i ciemne czekoladki. Spróbuj powtórzyć wzór piłki nożnej.

Tak więc okazuje się, że to takie słodkie kulki!

Ponadto, piłka jest w piłkarskim scenerii. Musisz zielony Materiał tektury falistej dla drzwi i trawy ozdobne. Piłka może być zatrzymany na "ruszt" gorący klej, ale w tej wersji, trzeba będzie przed sznurka cukierki na piłkę, aby stanowisko.

Którego jednym końcu jest zaostrzony i żywo piłka, i druga z małą platformę, która może być przyklejona do podstawy, oraz (pola).

Druga opcja kul montażu: rekord posiadaczy, takich jak miecze lub połówek wykałaczkami. Aby to zrobić, właściciele trzymać się "boisko do piłki nożnej" Gorący klej pod kątem, a piłka po prostu umieścić w centrum.

Przez analogię do piłki jabłka lub maliny. W przeciwieństwie do piłki nożnej, jagody może dać żadnych dodatkowych ozdób.

Dziękuję za materiał fotograficzny na miejscu 

Jeśli podobał Ci się artykuł prasowy lub Master Class przycisk i zostawić komentarz będzie wdzięczny!

Share →