Składniki na 6 porcji

Składniki na 6 porcji

Krok po kroku gotowania

Czy wiesz, – jaka jest różnica z sałatką przekąskę? Kind Of. To wszystko – regularne jedzenie.

W tym samym czasie, a wszystko to jest łatwe do zrozumienia. Jeśli sałatki – to jest jak przypadku przekąski, przekąski, co zaczyna się na lunch lub kolację. Tak, można się z przekąskami i sałatki.

Ale nie musi być sałatka przystawka, prawda jest taka, że ​​jest częściej. Podzielę się z wami ciekawą przepisów kulinarnych z jego receptur Skarbonka. Tak, mówimy o tradycyjnych dań serwowanych w jednej z rodzin, z którymi przyjaciół i mojej rodziny.

Często odwiedzają się nawzajem na imprezie. I nawet jeśli nasze sałatki będzie taką samą nazwę, mogą być różne składniki i inny smak.

Tak więc przystępujemy do przygotowania pysznego i szybkiego posiłku, który nie wstydzi się umieścić na dowolnym świątecznym stole. I to się nazywa – Sałatka z kurczaka z pieczarkami.

Drobno posiekać grzyby naszych. I łuk – nashinkuem zbyt drobno. Blachę na gazie malym smazhem ropę. Ustaw z powrotem grzyby i smażyć do miękkości. Dodaj na koniec smażenia mielone cebula i trzymać patelnię na ogniu trzy minuty. Następnie ambasador naszego naczynia i rub na małej sera tёrochke.

Podczas gdy wszyscy byliśmy przygotowane, ugotowane jajka. Schłodzić je, posiekać, a białka i żółtka jaj. Równolegle z jaj, kładziemy gulasz i kurczaka.

Gdy jest gotowy, a Ostuzhev, pokroić mięso na małe kostki. Nie zapomnij nakrętki! Rozgniatać.

A teraz jest kolej na nauczaniu składników w salaterce.

Niech to będzie duży talerz lub półmisek. Umieść na jej dolnej warstwy – Pierwsza połowa kurczaka, które ambasadora. Byłoby miło, aby nasmarować tę warstwę z majonezem. Następnie umieścić kawałki jeden po jednym pół orzechami, jaja (jaja warstwa smazhem majonezu), grzyby i 1/3 sera. Ta warstwa smazhem także majonez. Ale znowu, powtórz te warstwy w tej samej kolejności.

Ale teraz napisali, a wszystkie warstwy? Teraz posypać sałatkę z serem na wszystkich stronach. Co to jest ozdobić naszą sałatkę? Sugerowałbym, orzechy włoskie, pokrojone w plasterki pieczarki.

Podstawa sałaty może utorować. Soczyste, smaczne i szybkie!

Share →