Skórzana kurtka - jak wybrać?

Skórzana kurtka – jak wybrać?

Skórzane kurtki. Stylowe, piękne, nowoczesne. Nigdy nie traci swoje znaczenie.

Jest to klasyczny na zawsze, i praktyczna rzecz, przez kilka sezonów. Więc, chcesz kupić skórzaną kurtkę i poszedł do sklepu. Ale co wybrać? A co najważniejsze, jak to zrobić, by wrócić do domu, a nie być rozczarowany zakupem.

To bardzo proste: wystarczy tylko przestrzegać kilku wskazówek, które pomogą Ci znaleźć jakości skórzaną kurtkę. Od czego zacząć?

Przede wszystkim, patrz na etykiecie jak produkt. Poszukaj informacji o tym, gdzie w kraju pochodzenia i firmy. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest to Włochy, Wielka Brytania, Szwecja i Finlandia.

I, oczywiście, lepiej jest kupić kurtkę ze znanej marki. Z Chin do porzucenia rzeczy lepiej, oczywiście, jeżeli nie jest wykonywana na podstawie znanego znaku towarowego.

Warto przyjść na zakup tylko w pro sklepie kurtki skóry, na przykład, «Diament»W przypadku, gdy wszystkie rzeczy są dokładnie przetestowane, zanim się do licznika. Upewnij się, że nie zostały dokładnie natknąć fałszywych lub chińskiego rękodzieła mundurkach.

Ale wracając do rzeczy. Przed zakupem lepiej sprawdzić jakość skóry. Upewnij się, że nie ma zadrapania, wgniecenia, zadrapania, uszkodzenia. Najlepiej, jeśli płaszcz jest wykonany ze skóry owcy lub łydki. Nawet lepiej — skóry lub bawole byka (są one bardziej trwałe).

Bardzo często, kurtki skórzane dla mężczyzn robią tylko dwa ostatnie rodzaje skór. Ale od rzeczy wykonane z świńskiej skóry, powinny być opuszczone. Oprzeć się pokusie do ceny, to nie warto, uwierz mi!

Następnym krokiem — przegląd całego produktu. Należy zwrócić szczególną uwagę na obszar pod pachami i kołnierzu. Jeśli skóra w tych miejscach jest cieńsza, więc kurtka nie trwa długo. Sprawdzenie podłoża. Jeśli skórzanej kurtce z futerkiem, należy zwrócić uwagę na jego kolor, fryzury jednorodności i kolorystyki.

Aby sprawdzić norki, trzeba dmuchać na nią, gdy puch nie jest widoczny nawet w silnym pompowania, a następnie przed tobą jakość produktu.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli podszewka wykonana z wiskozy, jest ładniejszy dla ciała i nosi wiele lepiej.

Innym ważnym aspektem przy wyborze kurtki — cięte i rozmiar. Wypróbuj swój ulubiony model, ruch, fala ręce. Czy czujesz się swobodnie w nim? Wygodne?

Następnie można kupić!

Ale lepiej jest kupić skórzane kurtki dla kobiet i mężczyzn w naszej futra salonie. Tylko tutaj znajdziesz bogaty asortyment i kurtki z futra i bez, długie i krótkie. Ale co najważniejsze, — jest najwyższej jakości futra i skóry, które przychodzą do nas od bezpośrednich dostawców.

Kupujemy skórzane kurtki po cenach poniżej normalnej puszki w trakcie sprzedaży i kartę rabatową.

Share →