Skuteczne ćwiczenia dla utraty wagi w bok

Skuteczne ćwiczenia dla utraty wagi w bok

Wiele z płci pięknej są zaniepokojeni wypukłości w bokach. Aby osiągnąć idealny naciśnij i piękne smukłą talię trochę niepotrzebne usunąć osad z brzucha: konieczne jest, aby dbać o siebie na co szybko akumulacji tłuszczu edukacji brzydki.

Specjalne ćwiczenia dla utraty wagi w bok, a szybko doprowadzić wszystkim dostosować swoje ciało do pożądanego wyniku. W rzeczywistości, aby pozbyć się dodatkowych centymetrów w tej części ciała jest o wiele łatwiejsze niż, na przykład, brzuch lub biodra.

Tłuszcz w częściach bocznych pasa psuje nie tylko postać, lecz wykazuje pewne choroby jamy brzusznej. Poniżej rozważyć najskuteczniejsze ćwiczenia dla utraty wagi w bok, regularne działania, które można osiągnąć swój cel.

Podstawowe zasady żywienia dla utraty wagi w bokach

Prawdopodobnie nie ma potrzeby wyjaśniać, że tłuszcz z boku utworzony z powodu niedożywienia. Gdy nadmierne spożywanie produktów skrobiowych i słodyczy wpływa przede wszystkim stronę ciała i żołądka. Jest to oczywiste, ze względu na pojawienie się tkanki tłuszczowej, która naprawdę zafałszować kobieca postać. Dlatego też, ilość produktów o wysokiej wartości kalorycznej w diecie jest konieczne, aby zminimalizować.

Ponadto zaleca się, aby przeglądu diety jako całości, stopniowo zmniejszając liczbę kalorii, starając się także w produktach menu światła.

Tylko schudnąć boki za pomocą właściwego odżywiania jest niemożliwe. Ograniczenie kalorii w zrównoważonej diecie, można stracić kilka kilogramów, ale tkanki tłuszczowej z boku, nie ważne jak się starasz, nie zostaną utracone. Dlatego prawidłowe odżywianie sama nie wystarczy, musi być połączone z ćwiczeniami na stronie odchudzania.

Aby pozbyć się dodatkowych centymetrów w brzuchu i plecach, pierwszeństwo należy dać świeże owoce i warzywa, pić dużo wody. Pamiętaj, aby szczelnie śniadanie i obiad, a na kolację lepiej jest jeść niskokaloryczne. Ostatni posiłek – nie później niż do 18:07.

Ćwiczenia dla Weight Loss stronach w domu

Czy sprawność lub aerobik niekoniecznie w ośrodkach sportowych. Niektóre z płci pięknej nie mogą uczęszczać na zajęcia w siłowni i fitness w mocy wstydu, braku czasu lub finansów. Istnieje wiele ćwiczeń na odchudzanie imprezy w domu, za pomocą którego po prostu dostarczyć swój własny kształt pożądany kształt. Najczęściej są: skręcanie, zginanie, windy, a także niektóre elementy Pilates.

Wzmacniają one mięśnia prostego, ukośne i poprzeczne mięśnie brzucha.

Tylko 10 minut dziennie, aby wzmocnić mięśnie brzucha i zmniejszenie tkanki tłuszczowej strony depozytów. Oto podstawowe ćwiczenia na odchudzanie boki.

Skuteczne elementy – to przechyla. Pozycja wyjściowa – stojąc prosto, stopy rozstawione na szerokość ramion. Dokonywanie zbocza po obu stronach 50 razy. Stopniowo zwiększaj ilość niezbędną do 100.

Następnie wykonaj zakrętów do przodu, na przemian dotykając każdej stopy skarpetki.

Innym ważnym ćwiczeniem – skręcając ciało. Istnieje wiele odmian. Tu jest jednym z nich. Leżąc na plecach, nogi zgięte w kolanach.

Obudowa musi być podniesiona do 5-10 cm nad podłogą i wyciągnął na przemian do każdej nogi. Wykonanie 2 zestawy 20 razy w odstępie 30 sekund między nimi. Żołądek musi być schowany.

Aby pozbyć się stron jest wymagane do korzystania z bardziej i nogi. Leżą na podłodze, nogi pod kątem 90 stopni. Podnieść ostrza i sprężysty ruch ma tendencję do prasy. Bardzo skuteczne „bar” – rewers, tutaj są zaangażowane mięśnie ciała. Boczne deski odbywa się następująco: położyć się na boku pomocy – łokieć.

Stopy razem wciśnięty do podłogi. Nie pomaga się wolną ręką, podnieść miednicę z podłogi. Liczba powtórzeń – 20-30 razy.

Wykonywane dla każdej strony.

Kontakt z desek. Aby wykonać to ćwiczenie, siedzieć na podłodze, ugnij nogi w kolanach, wziąć nacisk na rękach. Unieś pośladki i naprawić tę sytuację. Następnie naprzemiennie podnosić nogi zgięte w kolanie.

Wykonaj 10-15 razy.

Ponadto w złożonym skuteczne ćwiczenia dla utraty wagi powinna zawierać strony muszą hoop. Twist to trzeba 20 minut dziennie na bieżąco, dzięki czemu można łatwo uzyskać cienką talię i piękne krzywe kształty.

Proste ćwiczenia do utraty wagi i tylnej

W dążeniu do idealnej sylwetki każda kobieta zwraca uwagi do pasa i prasy, zapominając o odwrocie. Po utracie masy ciała za pomocą diety należy zwracać szczególną uwagę na tym obszarze, ponieważ nie może być pozostawiony fałdy i luźnej skóry. Ponadto, ze względu na słabą postawę może pojawić się brzuszek, to nie będzie żadnych ćwiczeń odwracają się.

Dobrze dobrane ćwiczenia na odchudzanie na boki i do tyłu nie tylko dokręcić skórę i czynią ten obszar bardziej atrakcyjne, ale także wzmocnienie pleców, zapobiegając powstawaniu wielu chorób kręgosłupa.

Ćwiczenia dla Weight Loss i bokach z tyłu nie powinny być zbyt intensywne i skomplikowane, bo nawet bez zwykłej aktywności fizycznej w tej dziedzinie można łatwo uszkodzić kręgosłup. Oto proste elementy z tyłu:

  1. Siadamy na podłodze, nogi wyprostowane. Przechyla się na ręce, podnieś całe ciało i pozostaje w tej pozycji. Wykonaj 20 razy.
  2. Leżąc na brzuchu z głową w dół, podnieś tułów i nogi w tym samym czasie. Wykonaj 20 razy.
  3. Kładziemy się na brzuchu z rękami za głową na zamku, patrzeć w przyszłość i zacząć powoli podnieść ciało, ociąganie się w najwyższej pozycji.

Ten trening trwa mniej niż 10 minut dziennie, a wynik będzie widoczne bardzo szybko. Ważne jest, aby robić wszystkie ćwiczenia powoli, nie za obciążania pleców, aby uniknąć obrażeń.

Wykonywanie zestaw specjalnych ćwiczeń oraz przestrzeganie zasad zdrowej diety, poczujesz się pozytywne zmiany w swoim ciele.

Share →