Skuteczne okłady z miodu do odchudzania

Skuteczne okłady z miodu do odchudzania

Miód – jest to wyjątkowy produkt, hojnie nam dana przez naturę. Ze względu na swoje korzystne właściwości, nie tylko poprawia stan naszego zdrowia, ale również przyczynia się do utraty wagi! Proste okład miodu do utraty wagi w domu pomaga wysiłku 5-10 sesje pożegnanie z kilku dodatkowych centymetrów w pasie i biodrach.

Ale to nie wszystko. W rezultacie, miód okłady nie będzie tylko schudnąć, ale pozbyć się cellulitu. A twoja skóra stanie się bardzo miękka, gładka i elastyczna.

Ciągłej pracy!

Opcje okłady z miodem bardzo. Nasza strona Taliya.Ru już o prostym miodu oblewania talii. a teraz w pośpiechu, aby przedstawić Wam kilka więcej opcji z bardzo ciekawej okłady z miodu na utratę wagi.

Miód okłady do utraty wagi. Opcje

Miód odchudzanie zawinąć z musztardą

Kredy okład z musztardą jest bardzo skuteczny, choć wymaga trochę przygotowań. Tak, zajmuje około 2 łyżki musztardy, dodać 2 łyżeczki cukru i pół łyżeczki soli i octu. Mieszając, a jeśli to konieczne, dodając ciepłej wody otrzymując w ten sposób gęstość mieszaniny przypomina śmietanę.

Otrzymaną masę musztardy, pozostawić na dzień w ciepłym miejscu.

Szkolenie kończy się, przejdź do samych tajemnicy. Weź gotowa musztarda i dodać tę samą ilość miodu. Gładka, stosuje się do obszarów problemowych ciała, szczelnie owinąć kontakt i przytrzymać przez około 30 minut.

Jeśli podczas startu owijania mieszaniny nie jest ciepły, ale dużo palić, natychmiast spłukać okład. W tym przypadku, druga procedura wykonuje się w około tydzień i numer gorczyca maleje.

Miód wyszczuplający okład z olejkami eterycznymi

Ten okład jest bardzo łatwe do przygotowania. Będziesz musiał naturalnego miodu i kilka kropli olejków eterycznych. Doskonałe dopasowanie oleju cytrusowych lub olej z rozmarynu.

Dodaj kilka kropli oleju do miodu i stosować na obszarach problemowych, o 01:00 opuścić.

Miód okład wyszczuplający mleka

Odchudzanie miód okład najlepiej jest wykonywać regularnie, co około 1-2 dni. Oczywiście jest zwykle 5-10 procedury. Aby uzyskać najlepsze wyniki, miód okład można łączyć z antycellulitowy masaż i diety.

Postscriptum Na deser, piękny mały kotek dzisiaj na dobry nastrój

Share →