Skuteczne środki folk w zawale mięśnia sercowego

Skuteczne środki folk w zawale mięśnia sercowego

Z bardzo wysokim prawdopodobieństwem możemy mówić o pojawieniu się zawału serca, kiedy ostry ból za mostkiem lub w sercu. Ból zaczyna się nagle i mogą być podawane w lewym ramieniu, barku, interscapulum lub żuchwy. Ból nie jest usuwany nitroglicerynę. Charakteryzuje się także zimny pot, bladość, niedociśnienie, tachykardia. Nietypowym form bólu miejscowego, na przykład w żołądku.

Ważne w takich przypadkach w odpowiednim czasie, aby wezwać karetkę, ale przed jej przyjazdem był człowiekiem pozycji poziomej, podniósł głowę i Zapewnić dopływ świeżego powietrza. Samo możliwe w takich sytuacjach.

Środki ludowe w zawale

Po leczeniu szpitalnym zawału serca w okresie odbudowy, można korzystać z tradycyjnych zabiegów. Do 100 g ziarna pszenicy napełnia się niewielką ilością wody. Ziarna są przechowywane w taki sposób do powstania kiełkami milimetrowych, umyte i posiekane i wymieszane z 1 łyżką miodu, suszonych śliwek, rodzynek i oleju roślinnego. Skład zjedzone na czczo rano, aż do odzyskania. Skuteczna mięśnia sercowego soku z marchwi, stosowany już w pierwszych dniach po rozpoczęciu choroby.

Sok jest mieszany z oleju roślinnego w stosunku 1 łyżeczka na 100 ml soku, lecz maksymalne działanie oleju odpowiednich lniany.

Bardzo dobrze pomaga w szybkiej rekonwalescencji po ataku serca winogron, które powinny być wykorzystywane razem ze skórą i kośćmi. Się pod wpływem soku winogronowego, korzystne właściwości ma w przypadku wytwarzania za pomocą prasy wraz z kości. Owoc można przechowywać obok drugiego.

Przywrócenie mięśnia sercowego

Zawał serca często występuje na tle różnym stopniu zawału mięśnia dystrofię, odzysku, tak środki folk jest uzasadnione. Take 6 łyżek liści rozmarynu i 4 łyżki kwiatów czarnego bzu i Nightingale arniki. W kruszone i mieszane mieszaniny dodaje się 400 ml wody.

Wywar parzonej przez godzinę i przesączono, a następnie do 100 ml, 3 lub 4 razy dziennie. Łyżeczki proszku Laminaria aplikacji 3 razy dziennie przez 2 miesiące same pozytywne efekty w mięśniu sercowym.

Zastosowanie miodu mięśnia sercowego

Przydatne właściwości miodu w zawale od lat jest doceniana, ponieważ wzmacnia naczynia sercowe i normalizację mocy mięśnia sercowego. Jest mieszany z owoców aronii w stosunku 1: 2 i wziąć 1 łyżkę powstałej mieszaniny codziennie. Rowan wzmacnia efekt rozszerzającego naczynia z miodem. Możesz również zmieszać 100 g miodu, 200 g czosnku i 1 kg żurawiny. Mieszaniny w ilości łyżeczek deserowych podjęte przed posiłkiem 2 razy.

Czosnek i żurawiną obniżyć ciśnienie krwi.

Z miodem wciąż łączą posiekane orzechy włoskie. W tym celu 50 g miodu zmieszano z 100 g orzechów włoskich, z wykorzystaniem w całej kompozycji, w ciągu 3 godzin w ciągu dnia. Orzechy są bogate w magnez i potas, które są ważne dla serca.

Kolejny przepis zawiera świeży sok z 5 cytryn, miodu i 500 2-3 głowami czosnku. Po wlewie przez 10 dni mieszaninę zastosowano do 1 łyżeczka 1 razy. Witamina C w cytryny chroni komórki przed wolnymi rodnikami.

Wszystkich środków ludowej są używane tylko jako dodatek do terapii medycznej po konsultacji z lekarzem. Efektywność ich stosowania w coraz większym stopniu staje się wysoka po zawale serca w procesie bliznowacenia.

Share →