Słodka sałatka z dyni

Słodka sałatka z dyni

W celu napełnienia organizmowi witamin nie powinny biec je farmacji istnieje alternatywa dla tej metody. O wiele ładniejszy, aby uzyskać te same witaminy z naturalnych owoców i warzyw.

Włączenie ich w codziennym menu, nie tylko zaopatrzyć się w składniki odżywcze, ale także cieszyć się wspaniałym smakiem zebrali dary natury.

Dam ci pyszne słodkie i bardzo przydatne Sałatka z dyni z jabłkami. Ale zanim opiszę swoją strukturę, aby dzielić się informacjami na temat wspaniałych warzyw, źródło witamin, minerałów i pomarańczowy cud – dyni.

Przede wszystkim, spieszę poinformować, że ten wspaniały warzyw miąższ jest dosłownie pełen bardzo ważne dla organizmu dziecka z witaminy D. Poza skupia listę soli mineralnych: potasu, wapnia, żelaza, fosforu, fluoru, miedzi i cynku.

Żywotnego pomarańczowy o dużej ilości karotenu (witamina A). Istnieją również witaminy z grupy B, witamina C i inne.

Dyni Fiber jest bardzo łatwe do strawienia nawet osłabiony organizm. Potrawy z dyni doskonale reguluje proces trawienia i są zalecane w chorobach nerek i wątroby. Wysoka zawartość pektyn w tym warzyw, pozwala organizmowi pozbyć się cholesterolu.

Wiele dobrych rzeczy można powiedzieć o zwykłej dyni. Ale nie powiem, w krótkim podsumowaniem. Lepiej jest wierzyć na słowo, i pamiętaj, aby umieścić go w swoim menu.

A teraz bezpośrednio udostępniać własne retseptikom słodkie i bardzo smaczne sałatki. I zbiera się ją z następujących składników: dyni, jabłka, rodzynki i marchewki. Do tankowania poszedł kwaśny. Jej mleczny smak doskonale wyruszył słodycz dyni. marchew i rodzynki.

Dynia powinna obrać, usunąć nasiona i ruszt. Marchew również oczyszczone i zgniecione podobnie.

Usuń ze skórki jabłek i ruszt. Rodzynki umyć pod bieżącą wodą i zalać wrzącą wodą.

Share →