Soczewki kontaktowe i akcesoria. Sklep internetowy "soczewki".

Soczewki kontaktowe i akcesoria. Sklep internetowy "Obiektyw",

Oferujemy szeroką gamę soczewek kontaktowych narzędzi korekcji wzroku od wiodących producentów: Alcon, Avizor Bausch Lomb, Ciba Vision, Clearlab, Cooper Vision, Henson, Sauflon, JohnsonJohnson, Maxima, OkVision, Zeiss (Wöhlk).

Zapewniamy naszym klientom absolutną jakość i niezawodność towarów (dóbr odpowiednich certyfikatów i jest dopuszczony do sprzedaży na terytorium Ukrainy).

Zalety kupowania soczewki kontaktowe sklep internetowy »:« Linza

  • Kup soczewki kontaktowe oraz produkty do pielęgnacji soczewek nie będzie trudne! Rejestrując się na stronie, z Kosza, możesz w trybie on-line, niezależnie zamówić odpowiedni produkt.
  • Skorzystaj z usług „zamówienie przez telefon”. Jest on dostępny w Kijowie i naszych oddziałów miastach: Charkowie. Dniepropietrowsk. Odessa. Donieck.

    Lwów i Symferopol. Podczas gdy organy otrzymania. wzywa – od 9:00 do 18:00 w dni powszednie.

  • Inne sposoby zamawiania: Wyślij e-mail na podany adres e-mail, Skype.
  • Dla mieszkańców Kijowa może złożyć zamówienie na weekend z dostawą w poniedziałek pod numerem (096) 211-37-77.
  • Inną zaletą zakupów w sklepie internetowym «Linza» – WYSYŁKA GRATIS! W ciągu dnia, albo pojutrze kurierzy będą dostarczać swoje towary na podany adres (jeśli mieszkasz w Kijowie lub w jednym z miast-oddziałów). Dla mieszkańców Kijów zapewnia dostarczanie Sobota.

    Dowiedz się więcej na temat dostawy.

Kup soczewki kontaktowe mogą być tańsze tutaj! Dla zarejestrowanych klientów oferujemy system kumulacji zniżki. Po dokonaniu pierwszej kolejności trzeba będzie 3% rabat.

Dorasta do 10% na kolejne zakupy!

Share →