Sok brzozowy - leczniczy napój.

Sok brzozowy – leczniczy napój.

Jest to wspaniały napój bogów lasu. On jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale również bardzo smaczne i ma właściwości lecznicze natury. Wiosną każdego drzewa budzi się ze snu i daje całą swoją siłę w młodych pąków (liść), to tajemnica.

Wiosną po zimowym brzozowego soku stoi, gdzie to było możliwe, aby zebrać dwadzieścia wspaniały, słodki napój. Ale nie wszyscy z brzozy przydatne, jeśli rosną na lub w pobliżu autostrady jakiejś fabryki. W miejsce świadczenia przynoszą szkodę.

Rada:

Nie trać pieniędzy nie kupić sok z brzozy w supermarketach, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkie składniki odżywcze znikają.

Brzoza bardzo przydatne w medycynie. Ponieważ jest to prawie nie ma drewno odpadowe, jest on stosowany jako substytut „zastępczego ksylitol” cukru dla diabetyków. Wszystkie składniki odżywcze, a mianowicie wapnia, potasu, żelaza, glukozy i innych składników odżywczych bogatych sok brzozowy.

Teraz jest uniwersalnym lekiem.

A także, że jest bardzo skuteczny w chorobach takich jak wrzód żołądka, reumatyzm, kaszel, zapalenie oskrzeli, a co najważniejsze, że wyświetla ciała substancji szkodliwych, które nagromadziły się w ciągu zimy.

Po zimie nasz organizm potrzebuje wsparcia witamin, więc jeżeli przynajmniej wypić szklankę soku brzozowym w dzień będzie zmęczenia, drażliwość i senność, a twoje ciało będzie stale na naszych palcach.

Sok jest przydatna tylko na wiosnę. Pamiętaj o tym!

Share →