Sotuar. Biżuteria Warsztaty: Wyroby z koralików, perełek ... piękne

Sotuar. Warsztaty: Biżuteria z koralików, produkty pięknym paciorki i dostaw dla realizacji swoich pomysłów

Nasz salon „sotuary. Warsztaty biżuterii „w Pervomayskaya, 1 i sklep internetowy oferuje swoim klientom kolekcję pięknych koralików, akcesoriów, a także produktów i bransoletki perełek znanych europejskich marek. Glorex (Szwajcaria), Viva Decor (Niemcy), Rayher (Niemcy), Rico Design (Niemcy) i inni.

Specjaliści Salon handpicked szeroką gamę produktów, które pozwolą Ci zgromadzić najwięcej biżuterię: naszyjniki, naszyjniki, kolczyki, bransoletki, broszki, wisiorki, pierścionki i inne produkty. Znajdziesz tu:

szkło, drewno, masa perłowa, akryl, metal, kokos, koralików tekstylnych i elementów dekoracyjnych o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach;

gotowe podstawą do tworzenia biżuterii mody i akcesoriów;

Oczywiście, to jest bardzo trudne do zaskoczyć nabywców, którzy w ostatnim czasie stają się coraz bardziej wymagający i zepsute (w pozytywnym sensie). Ale warsztat „sotuary” i nie ma na ten cel. Interesują nas przede wszystkim na tym, że każdy ma możliwość korzystania z procesu twórczego, aby ujawnić charakter potencjału związanego zadowolić siebie i innych ręcznie robione produkty.

Dlatego wraz z staranny dobór asortymentu, nasi specjaliści zwracać uwagę na indywidualne doradztwo, a także prowadzenie różnych warsztatów szkoleniowych.

Staraliśmy się stworzyć w naszym warsztacie najbardziej komfortową atmosferę, aby każdy gość mógł znaleźć tu i zrealizować swoje twórcze wizje. A nasza nazwa – sotuar – to nie jest tylko wyobraźnia słowo francuskie, jako odbicie pewnej postawy ludzi, którzy wymyślił i stworzył dla Ciebie w sklepie „sotuary.” Warsztaty, które zawsze chętnie się z tobą zobaczyć.

Produkty i koraliki bransoletki i koraliki

Tworzenia biżuterii od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych typów robótek. W przeciwieństwie do dość skomplikowanych technik biżuteria, linkę, znany od czasów starożytnego Egiptu jest najbardziej dostępne dla wszystkich (nawet początkujących) mistrzowie sposobem tworzenia ozdób ręcznie. Od początku XIX wieku beadwork stała się ulubionym rodzajem rękodzieła w rosyjskich kobiet, a różnorodność produktów z koralików – nie obowiązkowy element stroju narodowego.

Kolczyki, naszyjniki i bransoletki do dziś jest dość modne dodatki, które nie są trudne do tworzenia własnymi rękami, o dostępne niezbędne materiały.

Oczywiście, w XXI wieku, gdzie high-tech związane z biżuterii na różne: niektórzy uważają je za staromodne, zbyt proste, „nie-stan”, podczas gdy inne nadal cieszyć sobie „granny” kolczyki i bransoletki z koralików. Jednak, jako że nie należą do tej kategorii biżuterii, wiele oryginalnych dzieł spowodować zasłużony podziw harmonijny dobór kolorów, wykwintne techniki tkania i bez skazy. Jesteśmy dumni, że nasz warsztat „sotuary” współpracuje wspaniały Kreator Świat Nikolaevna Sosulina niezmiennie cieszy nas i naszym klientom piękne Wyroby z koralików, ozdobione kamieniami i koralikami.

Można również stworzyć własną, oryginalną biżuterię z koralików i paciorków, to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Szczególną uwagę podczas tworzenia biżuterii z ich ręce należy zwrócić na jakość materiałów i techniki. Rzeczywiście, z jednej strony, tanie materiały i ubogich jakości meble, nawet nienagannie montowane w naszyjnik lub kolczyki, po pierwsze, wpłynie negatywnie na wygląd produktu (patrz, bardzo niewiele osób, takich jak oderwanie przy najdelikatniejszym dotyku tworzyw sztucznych „pereł” i żrące dla oczu ” srebrny „łańcuch razem są przeznaczone do symulacji shanelevskogo naszyjnik), a po drugie, znacznie skrócić żywotność (zapewne w swoim życiu, a zdarzały się przypadki, gdy koraliki szklane lub kamienne ciężkie rozproszone i rozbite w niewłaściwym czasie, ponieważ, że złamał zbyt cienki żyłka lub uszkodzony zamontować w zamku).

Z drugiej strony, nawet najpiękniejszy i bez zarzutu fasetowany kamień wstawiony do szorstkiej i porysowanych narzędzia kasty, z kolei … No, kamień, to oczywiście, są takie same, ale takie brzydkie pierścień jest mało prawdopodobne, ktoś chciałby umieścić na swoim palec.

Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić dekorację dla siebie, jako prezent lub do sprzedaży, to będzie Twój długoterminowe chwilowa moda czy jednorazowy eksperyment, eksperci Warsztaty „sotuary” Zawsze można uzyskać pomoc eksperta w doborze odpowiednich perełki, koraliki i akcesoria, doradzi, jak najlepiej metody czyszczenia biżuterii, pomogą w doborze narzędzi i pomysłów akcji. Szeroka gama produktów dostępnych zarówno w salonie na Pervomayskaya, 1, oraz sklep internetowy „sotuary” pozwala tworzyć dekoracje w dowolnym stylu – od klasyki do awangardy (ze wszystkimi stacjami pośrednimi, oddziałów i nawet chytry). I, być może, w wydajności, nawet najbardziej banalne bransoletki koraliki i paciorki nabyć szczególny urok.

Share →