Spać hokeista.

Spać hokeista.

Hokeiści są ci sami ludzie, jak wszyscy inni. Chodzą również ziemię, jeść, spać. Nasza strona stara się mówić o hokeju wszystko, my sami siebie.

Ale pewnego dnia w szatni, w ramach przygotowań do szkolenia rozmawiali o snach. Jeden z graczy skarżył się, że wielokrotnie marzył słynnego trenera hokeja. Dlaczego nie? – Pomyśl spędziliśmy dużą studium marzeń hokejowych.

Jak idzie współczesny człowiek, jeśli szukasz odpowiedzi? To prawda! Wspina się z Internetem.

Więc my. Udaliśmy się do rodzaju wyszukiwarki słowa marzenia i stąd jedziemy! Propozycje w Internecie na interpretacji snów było bardzo dużo. My odważnie wszedł do pierwszej interpretacji snów oferowanych przez wyszukiwarki.

Rekrutować słów kluczowych hokej pocisku. Nic nie znaleziono! Przejdź do innego. Odpowiedź jest taka sama!

Okazuje się, że hokej nie może marzyć, czy co?

Spróbuj innej opcji. Wpisz w wyszukiwarkę «Filmy hokej», Dajemy kolejną próbkę i tam znaleźć miejsca, gdzie można wyjaśnić sen, jeśli miał mecz hokeja.

Więc, jeśli miał w hokeja, a następnie:

Jeśli marzysz grasz w hokej , będziesz żałować przeszłości, jeśli ludzie grają – będzie dążyć do rozrywki.

Co ekscytujące wyjaśnienie! Cóż, to nie jest jasne, dlaczego dąży do rozrywki, jeśli inni hokeja? I trochę rozrywki? I tu żałować przeszłości, gdy grał w hokeja?

Co masz na myśli? Nie możemy pozostawić interpretację hokeja snu jak postaci i zaoferować swoją wersję:

Jeśli marzysz grasz w hokej , będziesz żałował o przeszłości:

Przeszłość żałować, bo hokej mogliśmy zrobić wcześniej, że (jeśli jesteś miłośnikiem we śnie).

Przeszłość żałować, bo nie w pełni realizować się w hokeju (we śnie jesteś panem, nie osiąga doskonałe wyniki).

O przeszłości, będziesz żałował w przyszłości, bo prędzej czy później na lodzie muszą opuścić (we śnie, że wciąż działających mistrza).

O przeszłości, można będzie przykro, bo nie ma międzygalaktyczne hokej mistrzostwa (jeśli marzysz o mistrza, który osiągnął w hokeju w sumie światowej).

Jeśli twoim marzeniem grać w hokeja drugiej – będzie dążyć do rozrywki. A najbardziej obudzić, kupić formularza, gry w hokeja. Kupiony filmy i książki o hokeju, kupić karnety na mecz hokeja, grasz w gry wideo hokeja na dziedzińcu «buty», Zacznij zbierać znaczki i monety o hokeju. Każdego roku będzie jeździć na mistrzostwach świata, a co cztery lata na igrzyskach olimpijskich.

Dokona przeglądu wszystkich witryn hokeja, zaczynając www. hcmeteor. ru .

Marry (ślub) w hokeju na lodzie (hokej na). Pewnego dnia marzysz, że możesz grać w hokeja na siebie.

Oto interpretacja! Wszystko jest jasne i pozytywne. Hokej nie może marzyć, aby coś złego!

Postanowiliśmy sprawdzić wszystkie, które mogą odnosić się do hokeja i marzenia o tobie.

Na przykład, jeśli marzysz o nagłym całego zespołu, oznacza to, że słychać jakieś wiadomości. To jest oczywiste, więc zespół jest zawsze pełen nowości.

Jeśli miał cel hokej, Internet jest nic nie znajdziesz w interpretacji snu. Jest tylko wyjaśnienie marzeń o bramie. Ale dać interpretację tych marzeń na naszej stronie, nie będziemy, więc wszystko, co jest tam napisane o cel w hokeja, nie ma znaczenia.

Jeżeli jesteś we śnie sen lodu, znajdziesz wszelkie wyjaśnienia głównie negatywne. Najważniejsze jest to, że Internet zapewnia wyjaśnienie marzeń nie chodzi o hokej na lodzie, ale po prostu na lodzie. Być może lepiej, jeśli marzysz o lód, nie będzie.

Jeśli nagle miał sędzia, może to oznaczać, co następuje:

że będzie osiągnąć swoje prawa. Coś nie wydaje się odpowiedni dla tej interpretacji!

A jeśli nagle marzysz, że jesteś sędzią, to mówi, ty – Popularność i zaszczyt. Również jakoś nie lubią prawdy. Cóż, popularność jest prawdą, ale zaszczytem.

Zwracamy się do stroju.

Jeśli marzysz o klubie lub kijem, to trzeba (w większości), aby myśleć, co to znaczy. Nie znaleźliśmy wyjaśnienie.

Jeśli marzyłeś łyżwy…, Tutaj znaleźliśmy dwa wyjaśnienia. Według Freuda i z punktu widzenia współczesnego Sonic. Po pierwsze, według Freuda.

Ostrzeżenie!

Jeśli miał łyżwy, to Freud wyjaśnia to w następujący sposób: Łyżwy jest symbolem męskich narządów płciowych. Łyżwiarstwo symbolizuje stosunek seksualny. Tępe lub zardzewiałe łyżwy symbolizują spadek aktywności seksualnej, a nawet impotencja.

Dziwne, że Freud, przez jejku! Musiałby genitalia.

W kolejnych łyżwy podczas snu są wyjaśnione w następujący sposób:

Jeśli marzysz, że masz dobre łyżwy, mówi na rysunek konkursów łyżwiarskich, w życiu pokazać pomysłowość i osiągnąć wielki sukces w każdej ważnej sprawie. Jeśli poszedł za bardzo niewygodne i ciągle spada – wziąć do zespołu odpowiedzialnego zadania, ale nie można doprowadzić go do końca, więc nie masz wystarczająco dużo dla tej wiedzy i umiejętności.

Tak, spróbuj przejść na jazdę we śnie dobrze!

Jeśli miał hełm, sugeruje się, że sen trzy wyjaśnienia:

Znajdź potężnego patrona. No comment.

Sen, w którym obejrzałeś ten kask, ostrzega o zbliżającym się ubóstwa i strat. Jednak można tego uniknąć poprzez przemyślane środki. W tym śnie, lepiej jeździć bez kasku!

Dajesz zbyt dużą wagę do mediów. Tak długo, staje się przedmiotem sugestii ze strony. Oto jak to zrobić!

Jeśli miał rękawiczkę, wyjaśnienia ich zbyt wiele:

Załóż nowe rękawice w śnie – oznacza, że ​​będziesz ostrożny, oszczędny, ale nie egoistyczne o swojej działalności z innymi. Podczas najbliższych sporów lub problemów w sprawy – wszystko będzie dobrze. Jeśli nosisz starych lub podarte rękawiczki – oszukiwał i będzie ponosić straty.

Jeśli marzysz stracił swoje rękawice – trzeba będzie opuścić, ale będzie znaleźć siłę, aby zachować witalność. Aby ujawnić parę rękawiczek jest szczęśliwe małżeństwo lub nowy miłosny. Jeśli fotografujesz rękawice – znajdziesz mały sukces w biznesie i w miłości.

Wniosek: we śnie, aby nosić rękawice musi być nowy i podarte. Czy ich nie stracić.

Freudowskiej interpretacji następuje:

Rękawice są symbolem prezerwatywy. Zakładanie symbolizuje swoje pragnienie bezpieczniejszego seksu.

Wnioski: W tym śnie, musimy być pewni, nosić rękawice ochronne!

Istnieją inne wyjaśnienia. Możesz łatwo im znaleźć się w Internecie.

Jeśli jesteś w masce sen sen (który, nawiasem mówiąc, jest wymagane dla juniorów wieku), a następnie ponownie wielu wyjaśnień. Prezentujemy jedną:

Zobacz siebie w śnie w masce – oznacza tymczasowe trudności wynikające z faktu, że zachowanie w stosunku do innej osoby będą błędnie interpretowane. Ponadto, chęć pomocy tej osoby będzie źle. Ale jest to tymczasowa wyobcowanie przyniesie Ci zysk. Zobacz inne osoby w maskach – przewiduje, że w rzeczywistości będzie walczyć z kłamstwami i zazdrości. Wystarczy zobaczyć maskę we śnie – to znak, że niektórzy ludzie będą traktować cię z podejrzliwością.

Ponadto wpływ na Twoje interesy.

W maskach hokejowych w śnie!

Jesteśmy bardzo zaniepokojeni wyjaśnienie Freuda, ale maskuje temat pominąć.

W ogóle, w trakcie badania marzeń, które mogą odnosić się do hokeja mamy pewność, że pojawiły się wyjaśnienie marzeń o hokeju wynalazł ludzi, którzy nie lubią w hokeja. Na przykład, może to być kibice, którzy są zazdrośni o hokeju, jak wielu sportowym jednej w Rosji. Postanowiłem zobaczyć, co piszą o piłce nożnej.

Marzyć, jak gra w piłkę nożną lub inne jesteś, oznacza, że ​​nie można wykonywać dobrze naładowany ci pracę. Absolutnie tak! Że rosyjska w piłce nożnej nie powiodło się!

Całkowicie wykluczyć nasze podejrzenia co do książki kompilatory marzeń.

Staraliśmy się znaleźć interpretację aspektów gry, że można marzyć, ale neutralny nie zostały zinterpretowane. I jako taki kadencji "Powrót" Freud mówił tylko do niego. Tak dobrze to!

Podsumowując, znaleźć wyjaśnienie snu, co dało impuls dla naszej pracy. Syn trenera.

Jeśli marzysz trener i że nadal dbać o wspomnieniach pierwszego kontaktu seksualnego. Inne wyjaśnienia w Internecie nie jest. I mamy: Nie komentuje J.

W skrócie, to lepiej nie marzyć o hokeju. Hokej grać za prawdziwe, a nie sen!

Share →