Spódnica amerykański

Spódnica amerykański

Każdy wie, że dziewczyny lubią ubierać się jak księżniczka. Jednak na co dzień w bujnej sukni w podłodze nie pokrasueshsya. Ale jeśli dziecko naprawdę chce wyglądać jak księżniczka w dni powszednie, mama pilnie nauczyć się szyć spódnicę amerykańskiej.

Wszystkie tajniki szycia – w naszym artykule.

Potrzebne będą:

 • Prostokątny kawałek satyny (szerokość 20 cm) – 1 szt;
 • Taśmy szyfonowe (shirina12-15 cm) – 4 szt;
 • Falbany (5 cm) – 2 szt;
 • Wstążki satynowe do dekoracji;
 • Nici do szycia.

Pokaż więcej

Lush i przewiewne spódnice Amerykańska jeśli stworzony dla młodych dziewcząt i młodych kobiet, które zwykle podkreślić swoją kobiecość. Są to wielowarstwowa, powietrze, kolorowe – tylko wspaniałe ubrania, jeden w swoim rodzaju uplifting.

Mimo pozornego skomplikowania projektu, spódnica również amerykańskie dziewczyny mogą być szyte ręcznie. A do tego pod wpływem siły nawet mamami, które dopiero zaczynają do zapoznania się z cięcia, igły i nici. Wszakże w rzeczywistości jest nieco szerokie spódnice szyte razem falbany.

Master class na spódnice szycia amerykańskich

Najpierw kilka słów o tkaninach. Najwięcej – flirt, zazwyczaj uszyte z lekkich atłasu lub satyny z pięknie glittered i łatwo oblężonej rysunek dziewczyny. Jako materiał na następny tier spódnicy jest idealny tiulu, nylon, szyfon, dzianina siatka.

Jedno małe „ale”: tiul może swędzieć nogi trochę fashionistkę. Jeśli chcesz „printsessinu” spódnicy można nosić w lecie, nie podpinania pod jej rajstopy lub legginsy, z nylonu lub szyfonu wolą.

Zaopatrzyć się w satynowe wstążki do dekoracji stawów warstw, wybierz kolory tkanin i nici, aby je dopasować. Amerykanin może być w kolorze i jasne, wielobarwne, jak na zdjęciu.

Aby lepiej wyobrazić szycie na stronie zawiera postać amerykańskiej i opis pracy na spódnicy.

 1. Prostokątny kawałek satyny, długość równa dwa obwodu talii (dalej BT) dziecka, szyć bok. Złożyć na pół i najwyższej odłożyć kuliske – miejsce, gdzie następnie prodernut dziąseł. Piętro to można uszyć dekoracyjny pas satyny z kokardą.
 2. Weź pas szyfonu, duże rozmiary (od 6 do 9 na długości), a także uszyć ją.

  W górnej części pasma, aby linia maksymalnej ściegu pobierany materiał do długości satyna-jarzmo (2 OT). Teraz szyć góry szyfon paski dół poza kokietka. Węzeł zadekoriruyte wstążka satynowa w łuki, kwiatów itd. D.

 3. Zrób to samo z szyfonu następnego, którego długość będzie równa co najmniej 18 OT, maksymalnie do 24.
 4. W jego dolnej części szyć ruches. Pas tkaniny dla niej powinna być równa 36-45 OT. Jest wysoce prisborivaya taką samą długość, jak w dolnej części drugiej warstwy, konieczne jest szycie rąbka.
 5. A teraz główny sekret blask: na instrukcji trzeba zrobić kolejny sama spódnica z plisami. A następnie przyszyć do dołu jarzma satyna, ale po wewnętrznej stronie.

  Wynik będzie, że górna część sukni pojedynczej warstwy i poniżej – tego wspaniałego, powietrza i powietrza.

Spódnica uszyta jest, że amerykańskie ręce! Nie tak trudne, prawda? Uwaga, dokładność, cierpliwość – a teraz sport mała księżniczka w tych samych wielowarstwowych spódnicach, jak na zdjęciu.

A jej mama jest napisane do Ciebie na klasy mistrzowskiej na spódnice szycia amerykańskich!

Powiązane artykuły

Spódnica tutu z rękami →

 • Ołówkowe spódnice wzór →

 • Spódnica-słońce wzór →

 • Share →