Spódnica ołówek

Spódnica ołówek

Spódnica ołówek – Seksowna i kobieca ciuch.

Trochę historii ołówkiem spódnicy.

Słynna Coco Chanel w 1926 roku już z wnioskiem do kolan długo uważany klasyczną spódnicę ołówek. Następnie jej rywalem Elsa Schiaparelli się ogromną kolekcję ołówkowe spódnice mocno zamknięte kolana odpowiednie trendy mody lat 30-tych ubiegłego wieku.

W latach powojennych brakiem tkanki zabawy kobiet nosi takie obcisłe spódnice z doskonałej długości, obejmuje kolana. Później, Christian Dior, który wrócił do mody kobiecość, oferowane nie tylko szerokie spódnice z halki, ale wąską spódnicę ołówek, dzięki czemu klasyczny atrybut.

Jak nosić spódnicę ołówek dzisiaj?

Ołówkowe spódnice klasyczny widok ołówek czarny – to mocno zawężony, że eleganckie detale, na przykład, są ozdobione białym materialnej kontrast cięcia. Czarna spódnica za kolana natychmiast przekształca każdą kobietę do prawdziwej damy. Uwaga przebieg piękności Hollywood jak Marilyn Monroe spacery, w większości przypadków, to pokazuje klasyczną spódnicę ołówek, to nie jest zbyt wygodne, więc miała zalotny mielenia chód z lekkim poruszeniem bioder.

W tym sezonie, spódnice dobrze żywe kolory, najbardziej ulubionym tym zielonym letnim, w różnych odmianach, takich jak bagna, szmaragdowy odcień i kolor wody.

Czerwona spódnica – to osobna kwestia, tryb wyświetlania na osiemdziesiątym roku. Odpowiednie już w tym sezonie, ale w tym samym czasie tematu, co jest trudne do wykonania. Ale jeśli nie jesteś stewardesę, a to nie jest twoja sukienka czerwona spódnica wybrać kod nie będzie.

Tego lata rzeczywista spódnica ołówek z drukowaniem kwiatów. Spódnica może pokazać czarny pasek na środku, więc kwiat pakowania strona pomoże Ci wyciąć linię swoich ud pokazać kobiecość i wdzięk. Oczywiście, ten rodzaj spódnicy efemerycznej, jest hołdem dla jednego sezonu, ale kobieta może sobie pozwolić na zakup rzeczy, które będą istotne tylko w jednym sezonie.

Szczególnie bardzo podobne osłonowe mogą być połączone i mogą być stosowane do wieczorem i w ciągu dnia, w południe i miasta. W tej spódnicy jest modne, aby przejść do kraju poprzez zapewnienie jego japonki i prosty T-shirt, kapelusz z szerokim rondem i okulary.

Naturalnie szczupłe kobiety pozwolić groszek spódnicy przesadzone wielkości, takie eksperymenty bardzo niebezpieczne, jeśli coś źle grochu uzupełnione, staje się bardziej karykaturą niż dekoracji. Aby uniknąć pomyłki powinny być uzupełnione o takich wyrazistych opcji niż tylko góry i dołu.

W najgorętszej porze roku nasza szafa otrzymuje wystarczającą powierzchnię okrążenia, w ośrodku można sobie pozwolić, aby przejść się wieczorem w kawiarni w dzianiny spódnicy z lycry, ale spódnica wymaga poświęcenia, trzeba starannie wybrać bieliznę że spódnica nie pokazać poza to, co ona powinny pokazać.

Ta pora roku sprzyja do różnych kwiatów pakowania, w tym wykonane z ulgą. Ale jak spódnica w stylu vintage trudnym do wykonania, warto rysunek ustawiony trochę dłużej.

Klasyczne stroje są często wyposażone w zwężonych spódnice. Jeśli Twoja szafa jest na tyle takich garniturów dla lata i zimy, to są w pełni wyposażone i zawsze ubrany dobrze, najważniejsze jest to, aby nie mylić z akcesoriami. Umiarkowane buty pięty pasujących dowolny strój, pearl paciorki i torbę stanu jest równoznaczne z odrobiną koloru stroju pozwoli Ci zaoszczędzić w każdej sytuacji.

Wiedz, że proste T-shirt i wieczorem bluzka, dorywczo bluzka, koszula równie dobre przypominające znajomych mężczyźnie z spódniczkę i mogą być stosowane w szafie tej samej kobiety.

Spódnica ołówek – To rodzaj węzła, przez które różne obszary naszej garderoby.

Chcesz poczuć się jak prawdziwa kobieta – kupić mocno spódnicę, która obejmuje kolana. Chcesz dowiedzieć się, jak chodzić elegancko – spódnica ołówkowa, co uniemożliwia chodzenie. Chcesz uniwersalnego modelu, niech to będzie monochromatyczny czarny, ale jeśli masz możliwość i chęć podobania sobie trochę, wybierz spódnicę z typowym kwiat farszu sezonu, groch lub spódnicy aktywnego koloru.

Bądź ostrożny z podszyciem spódnicy, pionowe i poziome pasy może pomóc i zwiększyć swoją formę.

Klasyczne zaoszczędzić rozwiązania w każdej sytuacji, jeśli nie wiesz, w co się ubrać, dać pierwszeństwo podstawowych kształtów i linii ołówkowe spódnice.

Share →