Spirala Ciąża.

Spirala Ciąża.

Halo

Moja żona zaszła w ciążę przez cewkę. Spirala włożyła sześć lat temu, w zeszłym miesiącu, że nie ma co miesiąc. Wymknąć się nie zmienia – Jestem bardzo zaniepokojony, ponieważ może to poważnie wpłynąć gdyby miała rodzić.

Ja jestem zdecydowanie przeciw sposób, myślę, że to dziecko może się urodzić upośledzone.

Spirala możliwość ciąży tylko wtedy, gdy zostanie przeniesiony lub w lewo. W czasie ciąży należy udać się do lekarza, aby sprawdzić, jak to jest. Na tej podstawie podejmie decyzję, czy zostawić cewkę w ciele, czy też nie.

To może być ustawiony tak, że nie ma sensu do wykupienia i nie wpływać na rozwój dziecka. Ale może być tak, że jest niemożliwe, aby spirala – może być umieszczona w taki sposób, że gdy zostanie on usunięty, a owoc może wyjść. W tym przypadku, to będzie postrzegane, można zostawić dziecko powinno mieć aborcję.

Jeśli zdecydujesz się na spirali już usunięte zostawić ją tuż przed porodem.

Jednakże, jeśli ciąża zostawić, rozwój dziecka nie boli ani obecność spirali lub fakt ciąży przez niego. Jeśli wszystko jest w porządku, przerwanie ciąży nie jest konieczne, chyba że chcesz. To twoja żona z 36 roku, nie przeszkodziło jej nosić i urodzić zdrowe dziecko! Przynajmniej został poczęty przez spiralę, nie wpływa w żaden sposób na rozwój dziecka w łonie matki, a fakt ten nie ma odchylenie może spowodować. Zwłaszcza, że ​​niektóre trzydzieści sześć w pierwszym wieku tylko rodzić, a nawet drugi w ciągu kilku lat zamierzamy. Jedyną rzeczą, należy zauważyć, że większa wiek, większe ryzyko powikłań zwiększa kobietę lub dziecko, ale to łatwo uniknąć, jeśli widział regularnie przez lekarza w czasie, aby przejść wszystkie przewidziane badania, i oczywiście nadzieję na najlepsze, a nie poddawać się prowokacji inni!

Jednak w tym wieku – nie jest jednym, w którym pojawiają się różnego rodzaju powikłań, tak, że lekarze powinni mieć miejsce, ale w każdym przypadku nie jest konieczne, aby dostosować się do tego, że nie będzie coś nie tak.

Mogę cię zapewnić – dziewczyna moja mama zaszła w ciążę dzięki spirali w wieku 32 lat, wynik – wielkie zdrowe chłopiec! Spirala położyła się nigdy nie urodzić, więc musiała to protivipokazano związku z problemami z sercem. Ale zaryzykowaliśmy, w wyniku silnej rodziny – kompletne.

Jeśli chodzi o obawy związane z wiekiem – mojego męża ciotka jest teraz w drugim miesiącu ciąży, była w tym samym wieku, jak żony, i jej dwie córki – 15 i 8 lat. Można wyciągnąć wnioski 🙂

Więc najważniejsze – aby iść szybciej do lekarza, ale już nie jest działanie w zależności od okoliczności.

Share →