Spodnie od piżamy: w co się ubrać?

Spodnie od piżamy: w co się ubrać?

Piękno 09 października 2013 64

Spodnie od piżamy – jedna z najważniejszych rzeczy w czasie upałów. Nie bój się tytuł. Oni przypominają znanych domów ubrania tylko brzegi.

To On daje obraz nieważkości i elegancji.

Spodnie od piżamy stylu

Aby zrozumieć, co piżamy spodnie styl, wystarczy pamiętać piżamy . Prosty krój, płynące tkaniny, szerokie nogi pant – to wszystko o nich. Weszli do świata mody kilka lat temu. Przed objęciem tendencja, spodnie od piżamy były domem akcesoria szafa.

Pewnie wielu widziałem gwiazdy na okładkach kolorowych magazynów, podobny do dziewczyn po prostu wstał z łóżka.

Ogólne piżamy stylu przewidziane w pobliżu niechlujny wygląd. Nie można powiedzieć o konkretnym zastosowaniem spodnie od piżamy. Umiejętne łączenie górnej, dolnej i akcesoriów można uzyskać przez nich szybciej elegancki niż w drodze do domu.

Spodnie piżamy kobiet musi być dobrane z uwzględnieniem wielu czynników. Ważne jakości materiał, kolor i drukuje. Na spodniach od piżamy lepiej nie oszczędzać. Tkanina, z której są uszyte idealnie powinien być prawdziwy. Często mają one wpływ na wygląd odzieży. Tanie syntetyki mogą zniszczyć najbardziej przemyślany sposób.

Ponadto nie może być wygodne w upale. Lepiej wybrać jedwab, wiskoza, bawełna. Istnieje spodnie wykonane z lnu. Lepiej jest wybrać nie czysta pościel i bawełny mieszankę.

Spodnie będzie marszczyć mniej. Jeśli jedwabiu – droższa opcja, bawełna dostępne. Co więcej, w takich spodniach od piżamy stylu łatwiejsze w pielęgnacji.

Wydruk może być cokolwiek. Najważniejsze – jak połączyć je z góry i akcesoriów. Od czego nosić spodnie od piżamy?

Zacznijmy bluzki, topy i T-shirty. Przede wszystkim nie powinno być nieporęczne. Wystarczająco szerokie spodnie nogi. Aby poprawnie odebrać na szczyt, trzeba zdecydować się na styl.

W codziennej drodze spodnie można nosić z koszulki lub góry. Na wieczór, można użyć bluzkę.

Jeśli chcesz stworzyć klasyczny obraz, to lepiej zdecydować się na koszuli. Top powinny być w harmonii z dołu. Powinna być wybrana w zależności od ich koloru. Ta sama zasada działa w obecności nadrukiem na spodniach.

Bluzka, top, t-shirt można powtórzyć jeden z elementów kolor wzoru. Nie bój się użyć kombinacji wydruków. Na górze i na dole może przedstawić podobne, ale nie identyczne wzory.

Jeśli chodzi o wybór butów, to znów zależy od ogólnego stylu. Do uwolnienia spodnie od piżamy stylu mogą i powinny być połączone z pięty. Wręcz przeciwnie, na spacer z przyjaciółmi lub na zakupy, to lepiej wybrać płaskie buty – baletki, sandały skórzane i Lofer.

Torby można nosić różne. Sprzęgło – klasyczny obraz, torba luzem – do codziennej produkcji . Spodnie od piżamy pokonać skomplikowane ornamenty. Dają Cały obraz pewien urok.

Spodnie od piżamy dla kobiet: jak wybrać?

 • Spodnie piżamy dla kobiet, dobierane są zależnie od indywidualnych cech rysunku.

  Panie o szerokich biodrach i curvaceous lepiej pozostać na spodniach, nie zmniejszyła się do dołu. Fit prostą nogę. Najważniejsze – nie pasek przestrzeń problemu. Nie kupuj nisko zawieszona spodnie. Należy zachować ostrożność w wyborze wzoru na spodniach.

  Close-szerokie fotele zarobić jeszcze więcej, więc najlepiej wybrać małą czcionką.

 • Jeśli masz niski wzrost, spodnie od piżamy będzie wyglądać spektakularny z obcasów. Dotyczy to nie tylko klasyczne, ale również codziennego wizerunku. Wizualnie pomóc wyciągnąć sylwetka pionowe linie na spodnie. Możesz użyć komórki.

  To jest neutralny pod względem stylu i efektownego dowiedzieć wady.

 • Wear otaczają przewagę w postaci grubych swetrów dzianiny lub bezpośredniego stempla z spodnie od piżamy, niestety, nie możemy sobie na to pozwolić. Do tych doświadczeń trzeba mieć szczupłą sylwetkę i długie nogi.

  W przeciwnym razie, można wizualnie zakłócić proporcje. Najlepszym rozwiązaniem byłoby bluzki w szczelnej obudowie i topy schowany w spodniach.

 • Spodnie od piżamy styl jest łatwe.

  To dlatego, że trzeba wybrać właściwą bieliznę. To nie musi kopać w organizmie i widoczne przez materiał. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku – bezszwowe figi. Ukrywają wady figury i nie będzie widoczna pod spodnie od piżamy.

Piękno tej części garderoby, które mogą być utworzone z nim są zupełnie różne obrazy. Ciekawe bransoletki i jasne torby – obraz żywy kapryśna dziewczyna! Kurtka lub płaszcz bez rękawów, na białej koszuli – powściągliwość i powagi.

Piżamy spodnie styl może być doskonałą alternatywą dla dżinsów i długie spódnice. Oni są nie tylko wygodne, ale także niesamowity wygląd! Spodnie od piżamy są dobre i to, co jest dla nich po prostu podnieść do góry i akcesoria.

Aby to zrobić, wystarczy trzymać się jednego stylu.

Share →