Sprawdź, aby określić mocne strony jego charakteru

Sprawdź, aby określić mocne strony jego charakteru

Bardzo interesujące badania w celu określenia największych atutów jego charakteru.

Przed 8 rodzajów ludzkiej postaci, zbudowane z prostych geometrycznych kształtów: trójkąt, koło i kwadrat. Wybierz postać, z którą kojarzy się więcej i zobacz odpowiedź na swoje mocne i typu osobowości.

Wyniki w komentarzach. Wygląda na to, nie?)

Typ 1 – „Głowa”

Zazwyczaj są to ludzie, którzy mają skłonność do przywództwa i działań organizacyjnych. Skupić się na ważnych społecznie normy zachowania, może mieć dar dobry gawędziarz, w oparciu o wysokim poziomie rozwoju mowy. Mają dobrą adaptację w sferze społecznej, dominacja nad innymi przechowywane w pewnych granicach.

Należy pamiętać, że ekspresja tych cech zależy od poziomu rozwoju umysłowego. Przy wysokim poziomie poszczególnych cech rozwinęły realizowane dość dobrze poznane. Na niskim poziomie rozwoju nie może występować w działalności zawodowej i obecnych sytuacyjnych gorzej, jeśli sytuacji niewłaściwie.

Odnosi się to do wszystkich funkcji.

Typ 2 – „odpowiedzialny wykonawca”

Posiada wiele funkcji, takich jak „manager”, ale w podejmowaniu decyzji krytyczne są często obecne wahania.

Ten typ ludzi są bardziej skoncentrowane na „zdolności do prowadzenia działalności gospodarczej,” profesjonalizm, ma wysokie poczucie odpowiedzialności i wymagania wobec siebie i innych, docenia prawo, które charakteryzuje się zwiększoną wrażliwością na prawdomówność. Często cierpi na dolegliwości fizyczne pochodzenia nerwowego w wyniku przepięć.

Typ 3 – „lęk-hipochondrykiem”

Określony przez różne zdolności i talenty – od delikatnych umiejętności ręcznych w talentu literackiego. Zazwyczaj tego typu ludzi, tłoczno w tym samym zawodzie, mogą zmienić go na zupełnie odwrotna i nieoczekiwane, mieć hobby, które jest w zasadzie drugi zawód. Fizycznie nie toleruje bałagan i brud. Zazwyczaj w sprzeczności z jego powodu z innymi ludźmi. Są najbardziej wrażliwe i często wątpi się.

Wymagają delikatnego otuchy.

Typ 4 – „naukowiec”

Ci ludzie są łatwo oderwane od rzeczywistości, mają „umysł”, koncepcyjny charakteryzuje się zdolnością do rozwoju „wszystko” swoją teorię. Zazwyczaj mają równowagi emocjonalnej i racjonalnie przemyśleć swoje zachowanie.

Przedstawiciele tego typu są często spotykane wśród osób zaangażowanych w syntetycznych form sztuki: kina, cyrku, teatrów reżyseria, animacja, etc.

Typ 5 – „intuicyjne”

Ludzie tego typu mają silne wrażliwość układu nerwowego, wysoki wyczerpania.

Łatwiej jest pracować na pereklyuchaemosti od jednej czynności do drugiej, zazwyczaj działają jako „opowiada mniejszość”, na której pojawiają się nowe możliwości. Mają zwiększoną wrażliwość na nowości. Altruistyczne, często wykazują troskę o innych, mają dobre zdolności manualne i wyobraźnię wyobraźni, która daje możliwość zaangażowania rodzaju techniczne kreatywności.

Zazwyczaj produkować swoją moralność, mają wewnętrzną samokontrolę, czyli wolą samokontroli, negatywną reakcję na ataki na wolność.

Typ 6 – „wynalazca, projektant, artysta”

Powszechne wśród osób z „żyły technicznej.” Są to ludzie, którzy mają bogatą wyobraźnię, widzenie przestrzenne, często zaangażowanych w różnego rodzaju twórczości technicznej, artystycznej i intelektualnej. Intravertirovannyh często, jak i intuicyjnej typu, żyją własnym norm moralnych, nie podejmą żadnych działań niepożądanych, z wyjątkiem kontroluje.

Emocjonalne, posiadał własne oryginalne pomysły.

Typ 7 – „emocji”

Wzrosły empatii wobec innych ludzi będzie dzięki ciężkiej brutalnego materiału filmowego może być trwale nierozliczone i jest wstrząśnięty zamieszek. Ból i obawy innych ludzi są w nich, empatia i współczucie dla których spędzamy dużo własnej energii, wynik staje się trudne realizacja własnych umiejętności.

8 typ – „niewrażliwy na uczucia innych”

Ma tendencję przeciwną typu emocjonalnego. Zazwyczaj nie czuje uczucia innych ludzi lub ich traktować z lekceważeniem, a nawet zwiększa presję na ludzi.

Jeśli jest to dobry specjalista, może zmusić innych, by robić to, co uważa za stosowne. Czasami miał „gruboskórny”, które występuje w zależności od sytuacji, gdy z jakiegokolwiek powodu osoba zamyka krąg własnych problemów.

Share →