Sprzedam włoskie skórzane torebki damskiej hurt Marco Bianchiniego.

Sprzedam włoskie skórzane torebki damskiej hurt Marco Bianchiniego.

Włoskie torebki hurtownia Marco Bianchini – wyłącznie LLC Faraon.

Powrót w 1953 roku firma ma swoje korzenie “Toscana srl”, Założyciel, który był Gino Bianchini.

Pod koniec lat osiemdziesiątych, dzięki dołączył do rodzinnego biznesu syna Luigi, w centrum Bergamo (centralne północne Włochy) został otwarty handel – bazę produkcyjną 3000 m2 dla produkcji skóry i materiałów syntetycznych.

W 1997 roku, wraz z nadejściem wnuk założyciela firmy, młodego przedsiębiorcę Marco, który stał się trzecia generacja rodziny Bianchiniego, został przewieziony do nowego punkt orientacyjny w rozwoju i kierunku działalności – Torebki damskie hurtowych włoskich.

Sieć towarowy został całkowicie zmieniony i przekształcony.

Opracowanie robocze stosunki z najlepszych w branży skórzanej w regionie Toskania i Wenecja Euganejska, która pozwala produkować i sprzedawać jakości torebki ze skóry hurtowych.

Sprzedam damskie torebki włoskiej marki hurtowej Marco Bianchini – gwarancja jakości i stylu!

W 2004 roku, w samym sercu Florencji, otwarte biuro projektowe, w którym rodzą się pomysły, opracowany projekt i wdrożenie modelu naszych kolekcji torebki.

Dziś Toscana srl, budować swoje torby marki Marco Bianchiniego, sprawia, że ​​produkty, koncentrując się na nowoczesnej publiczności.

Torebki skórzane damskie hurtowych

Lakoniczne linie, włoski styl – jest to produkt, który oferujemy naszym klientom prawdziwych koneserów wysokiej jakości naturalnych materiałów, bo 90% naszych torebki wykonane są w skóry i zamszu.

Wszystkie torebki są produkowane wyłącznie na Włochy i oznakowane – Made in Italy

Teraz możesz kupić torebki hurt Marco Bianchiniego w Rosji, dostarczane z Petersburga.

Share →