Srebrne wesele - 25 lat

Srebrne wesele – 25 lat

Srebrny ślub obchodzony jest po 25 latach małżeństwa. Za 25 lat, a jedna osoba ma wątpliwości, że ich małżeństwo jest bardzo trwałe i silne związki. Rocznica ta jest powszechnie akceptowane, aby świętować i wiele przyjaciół.

Idealny prezent dla tej rocznicy będzie pokaz slajdów lub film z najbardziej znanych i najciekawszych wydarzeń i momentów wszystkich latach życia razem (to powinno dać dzieci do ich rodziców). Goście mogą dać biżuterię, sztućce, biżuterię. Wszystko to, oczywiście, całkowicie ze srebra.

Przez srebrnym weselu żyją te pary, w których żona jest właścicielem znaku złota i człowieka – trwałości żelaza. Te cechy pomogły nasz jubileuszowy osiągnąć ten etap. Więc nawet jeśli nie są one w dalszym ciągu tracić te cechy, a będzie świętować swoje złote wesele!

Ze srebrnym weselu jesteś!

***

Są rodziny, cierpliwość, relaks utratę świadomości. Są rodziny, konkurencja, irytujące i dreny małżonkowie. Ale, ja podnoszę szklankę dla rodziny, szczęścia, w którym mąż i żona zrozumieć i wybaczyć sobie nawzajem przez 25 lat, do rodziny, w której nie ma harmonii z duchem czasu i okoliczności.

***

Patrzysz na siebie z miłością,

I zapobiec ruch brwiami.

Wszyscy jesteśmy świadkami na swój ślub,

I dalej ado teraz nie marnować.

I tosty zapalić tutaj mówił,

Srebrne wesele Oświadczam.

Będziesz zapewnić sukces ślubu.

Share →