Srebrne wesele, srebrne wesele, ślub 25 lat, 25 ...

Srebrne wesele, srebrne wesele, ślub 25 lat, 25 rocznica ślubu, srebrny prezent ślubny, co dać na srebrnym weselu

Srebrny ślub obchodzony jest po 25 latach małżeństwa.

Najlepszy prezent do siebie na srebrnym weselu – srebrny pierścień. Gdy nosisz pierścień do powiedzenia: "Mądrość, szczęście pozostanie, smutek, kłopoty prochy rozrzucone", Pierścień Serebnyanoe powinny być noszone na środkowym palcu – w pobliżu obrączkę.

25 róż – klasyka. Dawać i otrzymywać je w bardzo miły dzień.

Prezenty srebrnym weselu gości – zarówno przedmiotów srebrnych: Naczynia, wyposażenie i dekoracje. Od niestandardowym srebra pomysły podrekomendovat można kupić srebrną monetę okolicznościową z roku lub dwóch łyżek srebrnych – Zdrowie wyciągnąć 🙂

Także dla rocznic może zrobić film o historii ich miłości. Zbierz wszystkie filmy i zdjęcia, a także listy i drobiazgi, które nagromadziły się w ciągu ostatnich 25 lat. Napisz towarzyszący tekst, wywiad starych znajomych gratulujemy i / lub świadków, i zrobić profesjonalny montaż.

Można narysować plakat z chronologią, i można zamówić gazetę ślubu.

Możesz przekazać butelkę wina i bardzo dobrze się trzymać na niej etykietki z ich zdjęć i jakiś napis na srebrnym weselu.

Czy pamiętasz, gdzie i jak przechowywać zdjęcia ślubne tostuemih? Warto może ich miejsce w zeszłym godny takiego zdarzenia, piękny album ślubny zdjęć?

Na srebrnym weselu zaprosił wielu gości? Świetne! W tym przypadku, twój wybór prezent – drzewo życzenia – bardzo pomyatny, dotykając i niezwykłym darem.

Wszyscy marzą o szczęściu, tylko sami często rashemsya być szczęśliwy. Daj małżonków na temat 25. rocznicy aktu małżeństwa do małżeńskiego szczęścia. Poczuj się jak magik!

Daj szczęście drogi ludzi!

Share →