Średnie do e-mail marketingu w 2014 roku

Średnie do e-mail marketingu w 2014 roku

To jest ludzka natura jest zainteresowany tym, jak się sprawy mają na sąsiadów i nic ich nie założę.

Z tego samego powodu, a wartość wskaźniki marketingu internetowego. Zgadzam się, że nie ma sensu, aby pokazać swoje 18% listy otwarte, gdy zawodnicy są już 30%.

Jakie wskaźniki odkrycia i przejścia w transakcji i automatycznych wiadomości e-mail? Nowy raport z Silverpop zawiera przydatne informacje na ten temat.

Wyniki rocznych wiadomości e-mail badania pełne niespodzianek. Oto niektóre z nich:

 • Twardy odbicie procent zmniejszyła się znacząco od 2012 do 2013 r. Wydaje się, że działania marketingowe, aby oczyścić swoje bazy kontaktów opłaciło.

Uwaga: Silverpop co roku oceny wyników, ponieważ nie zawsze są wystarczające, aby porównać statystycznie istotne. Ale w tym przypadku, dane te były tak niewiarygodne, że nie można było im nie wspominając.

 • Przepaść między nadawców górze tabeli na dole i stać się bardziej widoczne, szczególnie na takich wskaźników jak odsetek otwartym i przejdź na linki, które pokazują poziom zaangażowania jest tak ważne.
 • Wiadomości transakcyjne wysłane firm z najwyższej półki, oferuje 4 razy każdy. W ten sposób, dodając dodatkową ofertę zakupu produktów związanych z dyskontem, będzie w stanie skutecznie korzystać z takich listów.
 • Badanie Silverpop bada około 3000 marek w 2013 roku, za pomocą szerokiej gamy wskaźników w celu określenia udziału klientów (otwarcia i przejścia) i szybkość przepływu (twarde odbija, uchylania się od płacenia i skarg spam).

  Rodzaje wiadomości

  Pierwszy w historii badań porównano Silverpop transakcyjne i transakcyjne e-maile i automatycznie wysyłane wiadomości i te, które zostały wysłane ręcznie.

  Wiadomości transakcyjne są automatycznie wysyłane do użytkownika: zakupu, subskrypcji newslettera, itp Czy komunikaty transakcji obejmują wszystkie inne rodzaje komunikatów, takich jak reklamy, salon, itp

  Aby ręcznie wysłać wiadomość, użytkownik musi nacisnąć przycisk „Wyślij”. Automatyczne wiadomości e-mail są skonfigurowane raz i wysyłane w określonym terminie.

  Porównanie skuteczności: dopiero początek

  Wyniki tego badania pomogą ustalić można prześcignąć swoich konkurentów, i gdzie dokonać ulepszeń.

  Odsetek odkryć

  Odsetek odkrycie jest jednym z kluczowych wskaźników, które każda firma powinna być śledzone na bieżąco, jak to może powiadomić o problemach z udziałem użytkowników. Ale nie jest wiarygodne kryterium, ponieważ nie można oszacować rzeczywistą liczbę otwartych liter wielu czynników. Na przykład, ze względu na fakt, że klienci e-mail nie są pobierane lub blokowania obrazu. Innymi słowy, nie można polegać tylko na procent odkryć, oceny skuteczności kampanii.

  Współczynnik kliknięć

  Współczynnik mierzy aktywność kliknięć użytkowników. To jest bardziej dokładny wskaźnik niż odsetek odkryć, ale to nadal nie jest wystarczające do ustalenia ceny i dochody przeliczeniowe.

  Liczba kliknięć na osobę odzwierciedla liczbę abonentów przeszedł na tym samym łączu lub wielu linków w wiadomości. W przeciwieństwie do innych wskaźników, liczba kliknięć na osobę mierzy zachowania właściwości abonenta, a nie wydajności marketingu.

  Wiadomość e-mail z wysokim procentem liczby kliknięć na osobę jest zwykle oznaką, że odbiorca może wybrać różne treści w pojedynczej wiadomości lub treści, że jest tak przydatne, że przechodzi kilka razy na tej samej stronie.

  Współczynniki „płynność”

  Liczby te pokazują niezadowolenie i niezadowolenia odbiorców i złych praktyk zarządzania list dyskusyjnych. Zwiększenie liczby wypisać mówi, że kampania e-mail nie jest tym samym co życzeń i wymagań użytkowników. Dysk odrzuceń oznacza, że ​​nie należy usuwać nieistotne kontakty i nie zwrócić należytą uwagę na listę mailingową higieny.

  Dysk Bounce

  Zwróć uwagę! Badanie Silverpop nie zawsze porównuje statystyki z przeszłości i bieżącego roku, jako praktyk firmy i wiadomości e-mail są same stale zmieniających się, więc dane mogą nie być dokładne. Ale trudno współczynnik odrzuceń w tym roku jest tak różny od przeszłości, nie wspominając, że to niemożliwe.

  Niektórzy eksperci mogą się nie zgodzić, ale wierzymy, że spadek twardym bounce sugeruje, że marketerzy zaczęli poważnie traktować higienę listy. Teraz wyraźnie widać owoce swojej pracy, aby oczyścić listę baz danych.

  Poprawa ta może być kontynuowana w najbliższych latach coraz więcej sprzedawców będzie zobaczyć ich wysiłki spłacić.

  Procent wypisz

  Jak również odsetka otwarcia, wypisać procent – bardzo użyteczny wskaźnik. Nawet marketingu z niskim odsetku wypisać się mniej niż 1%. Zwiększa lub zmniejsza liczbę?

  Jeśli wypisać podwyżki stóp w czasie i pozostaje taka sama, ale liczba skarg dotyczących spamu staje się bardziej niż to, co abonenci są oburzeni.

  Skarg spam

  Odsetek skarg dotyczących spamu to kolejny wskaźnik różnic między nadawców e-mailową na górze i na dole tabeli. Średni odsetek wynosi 0,0018, co oznacza, że ​​tylko 2 skarg spam 100000 wiadomości wysłane.

  Metodologia badania

  Tym badaniu wiadomości wysłanych klientów Silverpop. Marketerzy połączyli informacje zebrane z wiadomości wysłanych do ponad 3000 firm z 40 krajów.

  Badaliśmy różne typy wiadomości – od mailingów promocyjnych w wiadomościach przesyłanych przez firmy transakcyjnych z różnych sfer działalności.

  Każda tabela z danymi statystycznymi obejmuje wskaźniki: średnia, mediana, kwartyl górny i dolny kwartyl. Górny kwartyl oblicza się w oparciu o średnie wartości powyżej mediany. Dolny kwartyl – wartość średnia z danych poniżej mediany.

  Definicje terminów stosowanych w tym badaniu

  Media? Do ilość na środkowym rzędzie w wartościach liczbowych, lub znajduje się w uprawach lub w kolejności malejącej. W przypadku serii numerze zawiera parzystą liczbę zmiennych, mediana średnią z dwóch środkowych wartości takich serii.

  Quantum? L statystyki matematycznej – wartość, która jest ustawiona na wartość losową nie przekracza ustaloną prawdopodobieństwa.

  Odsetek odkryć „Otwarty” uważa HTML wiadomość email, która załadować „kolejne piksele”, to jest niezauważalna pixel obrazu 1×1, który jest przymocowany w dolnej części arkusza. Ale nie wszyscy klienci e-mail są automatycznie ładowane obraz. Zgodnie z tym, indeks jest zawsze zaniżone i nie jest wiarygodne wartości.

  Badanie to wziął pod uwagę, że przesłanych komunikatów i wiadomości obrazów, że nie działają, ale był po link.

  Unikalne odkrycia procentowych pokazuje stosunek otwarcia 12:59 odbiornik do całkowitej liczby wiadomości dostarczonych. Aby obliczyć procent unikatowych odkryć, należy podzielić liczbę unikatowych odkryć od liczby dostarczonych wiadomości i pomnożyć przez 100.

  Odsetek brutto odkryć określa, ile razy wiadomość została otwarta, albo przez odbiorcę, jak i tych, do których posłał do nas. Aby obliczyć procent odkryć brutto, podzielić całkowitą liczbę otwarty sprawozdawczości na temat liczby dostarczonych wiadomości i pomnożyć przez 100.

  Stawka Współczynnik (CTR) – pokazuje liczbę komunikatów, które co najmniej jeden po kliknięciu na link. Aby obliczyć stosunek kliknięć, należy podzielić liczbę unikalnych kliknięć ilości dostarczanych wiadomości i pomnożyć przez 100.

  Liczba kliknięć na osobę pokazuje, jak wiele razy abonenta przeniesione, o których mowa w piśmie.

  Dysk Bounce stały błąd dostawy, ponieważ adres nie istnieje.

  Dysk Współczynnik odrzuceń Procent wiadomości, które nie zostały dostarczone z uwagi na to, że adres nie istnieje. Aby obliczyć procent Hard Bounce, podzielić całkowitą liczbę niedostarczonych wiadomości wysłanych przez liczbę i pomnożyć przez 100.

  Skarg spam procent dostarczanych wiadomości są oznaczane jako spam przez odbiorców. Aby obliczyć procent skarg dotyczących spamu, podzielić całkowitą liczbę wiadomości oznaczonych jako spam, liczbę dostarczonych i pomnożyć przez 100.

  Procent wypisz Odsetek wiadomości zdobycie w przyszłości, które abonenci odmówić. Aby wypisać procentową obliczyć, należy podzielić liczbę przez liczbę wiadomości anulowania subskrypcji dostarczone i pomnożyć przez 100.

  Share →