Środki ludowe przeciwko wszom

Środki ludowe przeciwko wszom

Wiele osób ma tylko jedno słowo „wesz” już powoduje swędzenie całego ciała, nudności i obrzydzenia, nie wspominając o uczucia, które pojawiają się w formie, ale mimo uprzedzeń wszy, są tylko pasożyty.

Istnieją tylko trzy typy wszy, dla których człowiek jest panem: cootie, wszy i wszy łonowe, różnią się tylko miejsca pobytu i życia w ubrania, włosy, o trójkątnym przekroju oraz w skórze głowy, odpowiednio. Ale różnica dla Ciebie, gdzie mieszka, ponieważ jest wesz i wszy w Afryce, w dosłownym tego słowa znaczeniu, a do czynienia z różnymi rodzajami kont dla tych samych metod.

Co więcej, potrzeba, aby usunąć z nich nie jest skuteczne, ale także szybko, ponieważ lice zawierać niebezpieczne nie tylko na części zdrowia (wszy nosicielami tyfusu), ale także hamuje moralnym. Kto chce być „kiepski”, zwłaszcza jeśli jest to dziecko, nie ma już palec będzie kłuć w czasie.

Wraz z fizycznych metod pozbycia się wszy (czesanie, wybór) są inne znane na całym świecie, wydajne i straszne metody usuwania gnid i wszy, wśród których głównymi są:

 • Moczenie głowy w soku żurawinowego z cytryną. Do tego roztworu dodaje się często olejek terpentynowy, po czym do włosów (włosów z głowy) moczy się w roztworze w ciągu 1-2 godzin. To skutecznie usuwają większość wszy z głowy i zawiesić ich rozwój. Metoda ta była wykorzystywana przez wszystkich, którzy mieli dostęp do żurawiną i lepkiej przewodniczącego śmieci stała się znakiem rozpoznawczym niemal w każdym mieście.
 • Pływanie włosów w wywarze z tytoniu.

  Po stały się dostępne na całym świecie, jego niesamowite dla wszy zapach tytoniu zaczęła ich używać jako środek odstraszania od głowy, i to było bardzo skuteczne: dorośli niemal całkowicie zniknęła z powierzchni skóry i włosów, a także sąsiadów w promieniu 200m działań, które pachną ale wtedy nie było jeszcze inny problem – co zrobić z nitów? I jak zawsze, będzie wybawieniem dla Ciebie grubym grzebieniem, który będzie grzebień na gnidy do raka w górach nie gwizdać, lub do luku wszy i nie umrzeć ze starości.

 • Ocet i czosnek przesądni gdy odstrasza nie tylko wampiry, ale wszy, jak wyciąg z czosnku jest bardzo skuteczne działania wszy, zwłaszcza jeśli połączyć je z octem. Ponadto, łatwiej było grzebień wszy z włosów po leczeniu occie, potem, wraz z grzebień wszy pozostała.
 • Nafta – bardzo często płyn, który jest, jak wiele czasu jest używany do zwalczania stawonogów, nawet dzisiaj jest wielu ludzi, którzy uważają, że najlepszym sposobem, aby zabić wszy. Ale jak pokazuje praktyka, zabija wszy nafta dobrze, to tylko z gnidy (jaja) i aftereffect leku, są problemy: wszy w ciągu kilku dni można wróciłem i gnidy pozostać przy życiu.

  100% skuteczne zapali ile nafty na głowie, a potem kaput wszy i gnid żyć gorzej. Jak nafta jest łatwopalny i bardzo niebezpieczne dla ludzkiej skóry, a po aplikacji trzeba traktować skórę i bardzo drogich leków.

 • Golenia włosów.

  Bardzo skuteczna metoda usuwa wszy i gnid na 100%, ale to jest po prostu sądząc po tym, że łyse dzieci na ulicy jest bardzo mała, a także kobiety, metoda nie jest tak popularny wśród ludzi i jest używany tylko w ostateczności hodowli wszy. Jeśli osoba nie jest tak kategorycznie odnosi się do utraty włosów na okres, to jest najbardziej skuteczny sposób, który dziś może być wymyślone. Bardziej obraz jest bardzo przydatne do wymiany co najmniej raz na sześć miesięcy, według socjologów, więc ta metoda będzie częściowo korzystne dla zdrowia.

Wraz z taką rozpaczliwą, czasem nawet niebezpieczny sposób ludowej zabijania wszy, są bardziej bezbolesne dla ludzkiego organizmu, takich jak:

 • Leczenie oleju wszy tymianku. Jest niewinna roślina, znana ze swoich właściwości leczniczych przez wiele lat.

  Jest on stosowany jako substancja znieczulającego, który koi skórę i olej, wytłaczany z tymiankiem, ogranicza dostęp powietrza do włosów, przyczyniając się tym samym do podniesienia wszy bliżej czołówki. Po obróbce, włosów i skóry, stosowany olej metodą fizycznego wszy. Procedura ta powinna być stosowana codziennie przez 14-20 dni.

  Metoda nie nadaje się do tych, w pośpiechu, więc można rozciągnąć to zabawa na kilka tygodni i powoli przyzwyczajają się do swoich nowych współlokatorów.

 • Olej słonecznikowy i olejek lawendowy. Ten „morderca” dla mieszaniny wszy jest dziś powszechnie stosowane, ponieważ jest bardzo przystępne i bardzo skuteczne w odniesieniu do (czasem nawet zabija trochę bezczelny wszy). Olej słonecznikowy ma uzdrawiającą enzymy roślinne, które wspierają prawidłowy wzrost włosów, ich elastyczność i „poślizg” i wtedy bardzo łatwo się rozczesują się wszy.

  Olejek lawendowy ma uspokajający wpływ na skórę głowy, a także zmniejsza mobilność wszy, co ułatwia ich wybór. A gdy stosuje się mieszaniny do korzeni włosów, będzie działać jako środek zahamowanie wszy oddechowe są umiejscowione na brzuchu. Mimo, że nie umrze, dobrze, oddychać i mieć ten brud często leczenie tej wszy obraził i pozostawić narkotyków sobie z głowy.

 • Maść białego proszku, nasion anyżu hellebore i miodem.

  Do produkcji tej maści stosowanych zgniecione nasiona anyżu i posiekane, a następnie wbity wynikają biały ciemiernik. Powstały wlewa świeży miód maści i stosować bezpośrednio na włosy. Częściowo paskudne i lepki maść jest skutecznym sposobem na „dusić” wszy i zapobiec ich pomnożenie dalej. Zaledwie kilka minut po zastosowaniu wszy będzie już bliski śmierci, a po 30 minutach maści na głowę żywego wszy nie będzie śladu.

  Następnie powinny działać w celu usunięcia nitów, ich metody „uduszenia” jako martwego balsam – nic nie będzie, i przychodzi na ratunek po raz kolejny magiczny gruby grzebień-shkryabotok, płynne ruchy, które mają je wyciągnąć.

 • Wywar z pietruszki – bardzo proste, a zatem nie jest skuteczną metodą eliminacji wszy, ale umyła włosy w bulionie będzie bardzo dobrze poddają się rozczesują i jej przygotowanie nie będzie dużo pracy – 10 minut wrzącą pietruszki i gotowe. Ponadto, jeśli zmienisz zdanie, aby umyć włosy, rosół jest bardzo smaczne, jeśli z niej przygotowane na pyszne zupy grochowej, więc metoda jest odpowiednia dla tych, którzy cenią sobie czas i praktyczność.

Powyższe metody są tylko najbardziej skuteczne metody owadów kontroli i stanowią one tylko niewielką część wszystkich, że wpadł na genialny i wyczerpanych ludzi z wszami. Istnieje wiele technik, które obejmują wykorzystanie bergamotki i olej szafranowy, olej z drzewa herbacianego, bulion bulion nieporozumieniem łące geranium, arcydzięgla, liść laurowy i syropu musztarda, sok z dyni, agrest, i wielu innych roślin.

Ale niestety, do tej pory nie krajowa metoda natychmiastowego pozbyć wszy i przez długi czas. Większość skierowany wyłącznie do usunięcia wszy i bezużyteczne dla ich jaj (gnidy), które są chronione przez specjalny naskórka, co więcej, ludzie byli bardzo odważni i niektóre z popularnych technik może zaszkodzić znacznie więcej niż mogłoby spowodować wszy się. Dlatego też, bez względu na skuteczność tradycyjnych metod, ale nowoczesne leki nadal najlepszym rozwiązaniem do natychmiastowego uwolnienia od wszy i gnid.

Można tylko zrobić jedno – ile ludzi, tyle opinii, ale możemy tylko starać się być zawsze zdrowy. Niech was Bóg błogosławi!

Share →