Środki na wszy i gnidy

Środki na wszy i gnidy

Wszy zwane zakażenia ludzi z jednym z trzech rodzajów wszy (głowy, schowek lub łonowe). Wszy częściej dotyka dzieci, ponieważ nie zawsze przestrzegać zasad higieny osobistej i są w grupach o zwiększonym ryzyku zakażenia wszawicy (przedszkola, szkoły, itp).

Stosunek do wszy kiedyś bardzo negatywne. Wierzono, że mogą tylko zaszkodzić biedne dzieci, których rodzice nie zwracają wystarczającej uwagi na higienę osobistą siebie i swoich dzieci. Teraz związane z wszy zmienione – i każdy może się chorego w dynamicznym zespole, niezależnie od dochodów.

lechimsya-prosto.ru/pedikulez.

Zalecamy zapoznanie się z tym artykułem. gdzie można dowiedzieć się dokładnie, nie wybrać wszy.

Leczenie i wybór środków wszy

Wybór metody leczenia zależy od wszy. Czasem trzeba się golić włosy, jak byłoby to potrzebne. Ale najbardziej czujni rodzice i członkowie rodziny zauważysz pierwsze objawy wszy – stałą drapania głowy – i rozpocząć leczenie na wczesnym etapie.

Nowoczesne leki na podstawie wpływem substancji chemicznych, które uniemożliwiają dalsze zdolność do życia wszy. Ponadto, nie zawiera również substancje, które zmiękczają klej, że posiadają gnidy na włosach. Jednakże stosowanie tych środków nie będzie cudowne uzdrowienie, jeśli nie rozczesać gnidy z własnej cienkimi ząbkami.

Najlepszy ze wszystkich, jeśli leczenie wszy i gnid będzie skomplikowane.

Inni muszą zrozumieć, że leczenie może trwać długo. Brak oznacza brak gwarancji, że są wszy i gnidy zawsze i poszedł jeden wniosek. Jest to zazwyczaj konieczne, po tygodniu wielokrotnego stosowania.

A tydzień po pierwszej kąpieli głowa nie powinna odpocząć – jeśli wszy giną, a następnie rozczesać gnidy trzeba co noc, aż znikną zupełnie.

Chory powinien być sprawdzany codziennie w jasnym świetle, aby kontrolować poziom nitów – przy odpowiednim leczeniu będą coraz mniej. Jeśli po pierwszym tygodniu leczenia nitów nie jest zmniejszona, lek powinien być zmieniony.

Środki ludowe dla wszy nie są obecnie istotne, biorąc pod uwagę fakt, że nie były bardziej skuteczne i szybki sposób pozbyć się wszy i gnid. Jednak niektórzy rodzice są nadal używane nafta (Tarcie korzenie włosów i apaszka 12:00), octem do obierania nitów, sok żurawinowy, maska ​​do włosów z oliwy lub lawendy oleju (wykonanej w nocy pod plastikową nakładkę) Naczelnik przetwarzania alkoholu benzylowego 5%, umyć włosy w wywarze z piołunu, leczenie lakierów (najczęściej maluje, które są acrid zapachy) tar mydło, wódka kompres.

Każdy lek ma listę możliwych skutków ubocznych, ale to nie oznacza, że ​​są one przejawia się w pacjenta. Jeśli jest pieczenie skóry głowy i silne swędzenie, należy zmienić lek – może to idiosynkrazji.

Wybierając za pieniądze publiczne należy pamiętać, że nie wszystkie z nich skutecznie pomóc, a niektóre mogą być szkodliwe dla skóry głowy i spowodować oparzenia dalsze łupież, który będzie pozbyć się nie mniej skomplikowane niż wszy.

Share →