SsangYong SUT Nowy pickup-1 - Przegląd producentem

SsangYong SUT Nowy pickup-1 – Przegląd producentem

SsangYong SUT Nowy pickup-1, którego światowa premiera odbyła się na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2011 roku, gotowy do rozpoczęcia produkcji seryjnej.

W wyniku stosowania nowoczesnych technologii do projektowania tradycyjnych konstrukcji ciała dla pickup SUT-1 powstał uniwersalny sportowy styl samochodu (SUT), który doskonale odzwierciedla dynamizm i mocy modele SsangYong Motor. Z powodzeniem łącząc wymagania dotyczące nośności i atrakcyjny wygląd, SUT-1 jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy klientów: jak dla miłośników zewnątrz i dla tych, którzy potrzebują silny i niezawodny samochód.

Przekroczenie praktyczność pojazdów użytkowych, SUT-1 oferuje komfort i luksus wnętrza modeli SUV poziom premii. Sprzęt zawarte kreskowania z mechanizmem podnoszenia-przesuwne, system audio z funkcją RDS i Bluetooth, kamery cofania i komputera pokładowego.

W celu poprawy wydajności elektrowni, zespół inżynierów SUT-1 stworzył silnik wysokoprężny 2.0 Aktywny, spełniające wymagania ekologiczne normy Euro 5 i wysoce konkurencyjnej gospodarki paliwowej. Emisja CO2 zmniejszono do 186 g / km, co oznacza polepszenie wyników w przeszłości przez dziewięć procent.

To niesamowite efektywności nie wpływa na wydajność mocy silnika. Maksymalny moment obrotowy 360 nm jest utrzymywana w szerokim zakresie od 1500 do 2800 obrotów na minutę. / Min. i przy częstotliwości 1000 obrotów na minutę. / Min. nieco powyżej biegu jałowym, to 190 Nm.

Projekt

Prorisovyvaya charakterystyczne linie SUT-1, projektanci wzięli pod uwagę ogólną koncepcję produktów firmy SsangYong: "Niezawodność, funkcjonalność, jakość", Odzwierciedla trend większości corporate design, SUT-1 uzyskał wygląd sportowy, który przejawia się w sylwetka reflektorów oraz osłony.

Przestronna kabina pięć-osobowa pozwala kierowcy i pasażerowie podróżować w komfortowych warunkach na długich dystansach. Duże łóżko ładunku, powierzchnia 2 m 2 zapewnia fanów sportów ekstremalnych wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić cały sprzęt, co SUT-1 idealnym towarzyszem dla tych, w których duch przygody żyje.

Transmisja

Nowy pick-up jest dostępny w kompletny zestaw z napędem na tył lub na wszystkie koła, w połączeniu z sześciobiegową manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Silnik wysokoprężny 2.0 Aktywny zainstalowany na wszystkich wersjach modelu i ma moc – 155 KM Samochód wyposażony jest w 6-biegową automatyczną skrzynią biegów z tempomatu, co zapewnia maksymalną wygodę i wydajność podczas jazdy na autostradzie.

Bezpieczeństwo

Samochód ma ciało o wysokiej wytrzymałości i pasażera z przodu siedzenia i poduszki powietrzne kierowcy wyposażone są w dwóch stopniach napełniania i napinacze pasów z ogranicznikami napięcia. Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa pasażerów jest obecność mocowań ISOFIX dla fotelików dziecięcych i systemu (Stability Program), ESP, który zawiera szereg dodatkowych funkcji, takich jak system aktywnej ochrony rollover i systemu hamowania awaryjnego.

Komfort i kontrola

Odbiór osobisty jest wyposażony w dwa-dźwigni przedniego i tylnego zawieszenia, które jest najbardziej charakterystyczny dla modeli pełnowymiarowych SUV. Optymalne mocowanie silnika kontrola zminimalizowania wibracji w każdych warunkach jazdy.

test-drive.ru

Niedziela, 18 września 2011 11:40.

Share →