Stopniowanie: jak wybrać drogę główną wieczorem

Stopniowanie: jak wybrać drogę główną wieczorem

We wszystkich szkołach był ostatni dzwonek, a teraz przejść z zapartym tchem czekają na prom. Redakcja rodziny Pandaland.kz postanowił pomóc rodzicom i ich córki są już dorosłe, więc przygotuj się na głównej wieczorem. Każda dziewczyna chce wyglądać nieodparta i być balu. Ten przypadek zdarza się tylko raz w życiu, a na pewno pragnienie być postrzegane, piękna jest głównym czynnikiem w wyborze stroju. Prom należy pamiętać do końca życia.

Wybierz strój, buty, torebkę, make-up, fryzurę dla bal – nie jest to łatwe zadanie. Poprosiliśmy ekspertów o radę w sprawie tworzenia obrazu na prom.

Jamila pięć minut studia, a ona, jak wszystkie dziewczyny przygotowują się do wielkiego dnia. Przygotowanie wieczór rozpoczął się od wyboru makijażu i fryzur. W związku z tym, że to pomoże wizażystka i fryzjerka Olga Maryasova.

"Dziewczyna, która opuszcza szkołę musi pamiętać, że jest jeszcze bardzo młoda i jej naturalne piękno – jest jego bogactwo. Oczywiście, w ciągu 17 lat dziewcząt wielkich ambicji, chcą wyrazić siebie, bo absolwenci uczennica i spróbuj spojrzeć starsze niż ich lat. Jednakże, jest ozdobiony absolwentów młodzieżowych, więc makijaż powinien dodać, że po prostu musi podkreślać naturalne piękno „- radzi Olga.

– Z pomocą makijażu tylko podkreślić piękno młodej damy. Podczas stosowania makijażu na obraz naszej bohaterki Jamila Kiedyś minimum środków: lekkiej konsystencji, w postaci proszku i fundacji tonalnej.

– Bardzo delikatny odcień różu.

Share →