Strony tematyczne: pomysł. Strony tematyczne w domu ...

Strony tematyczne: pomysł. Strony tematyczne w domu

Strona – świetny sposób na dobrą zabawę z przyjaciółmi, zwłaszcza jeśli w czasie życia, gdy nie dość pozytywne chwile i niezapomniane wrażenia. W ostatnich latach coraz bardziej zaczął trzymać imprezy tematyczne. W przeciwieństwie do konwencjonalnych, mogą zanurzyć się w szczególnej atmosferze, przywrócić do życia w określony sposób i taniec do oryginalnej muzyki.

Strony stylizowane: Sprawdzone pomysły

Istnieje wiele pomysły na zabawy w domu. Wszystkie z nich są ciekawe na swój sposób. Korzystają oni z hobby. Filmy o wampirach lub pirata, hawajskie motywy, 40s stylu, niezamieszkałych wysp, kolesie, Hollywood, itp

Najważniejsze jest, aby używać wyobraźni, i odnieść sukces.

Impreza w stylu marynistycznym

Tutaj możesz stylizować wszystkie elementy: kostiumy, dekoracje, jedzenie i napoje, konkursy, zaproszenia, itp Dominujący kolor strony te muszą mieć na morze: niebieski, niebieski, biały i niebieski. Jeśli chodzi o stroje, goście mogą włożył czapkę i kamizelkę, a także wypożyczyć strój marynarza lub kapitana.

Jedzenie na imprezę w stylu morskim powinny być odpowiednie: owoce morza, ryby, sałatki, makarony nautically, ciasteczka w formie muszli, itp Pić, możesz zaoferować tradycyjny napój wszystkich marynarzy – grog, i lekkie koktajle, takie jak «Blue Lagoon» lub «Morska bryza», Od rozrywki do potrzeb quizu marynistycznym, przeciąganie liny, «Braving» itd.

Hawajska impreza

To jest najlepiej nadaje się do takiego zdarzenia prywatnym domu na wybrzeżu. Główną ozdobą takiej strony powinien być egzotyczne owoce, girlandy kwiatów, muszle, sztuczne palmy, liście bananowca, itp Garnitur musi spełniać Hawaje: dziewczęta mogą nosić tancerzy hula spódnica stanik kokosów i, lub jeśli nie ma takich zleceń, możemy ograniczyć zwykły strój kąpielowy. Mężczyźni mogą przyjść Hawajskie koszule i szorty.

Jako oferuje gościom napoje kolorowe koktajle, urządzone parasole i owoce.

Party w stylu Chicago

Ta strona spodoba się wszystkim, bez wyjątku: ciekawe stroje, mapy, jazz, «zakaz», Gangsters, styl kabaretowy… Wszystko to może być wykorzystywane do tworzenia wakacji. Kostiumy powinny pasować 30s i gangster tematów.

Dziewczyny mogą nosić jedwabną sukienkę, wysokie obcasy, kapelusz lub obręcz z piór, boa lisa kołnierzem lub, rękawice i inne akcesoria wzrok. Fryzura powinna być elegancka i obowiązkowa ostrości – czerwone usta.

Mężczyźni są o wiele łatwiejsze, aby podnieść strój: kapelusz, szelki, garnitur, koszulę, pistolet, cygaro i oglądać. Pomieszczenie, w którym odbędzie się impreza, w efekcie, można ozdobić teatru lub kasyno. Od rozrywki idealnej karty, ruletka, karaoke.

Strony tematyczne w domu

Biodrówki

Jednym z najbardziej popularnych i prostych pomysłów na stylizowanej strony. Szef ozdobą tego święta powinny być pasujące stroje i muzyka. Stroje dla stron tematycznych powinno być jasne i nadzwyczajne. Dla kobiet strój dopasowany sukienki z puszystymi spódnice, jasnym makijażu i fryzury Babette, dla mężczyzn, idealnym rozwiązaniem byłoby kolorowe kurtki, obcisłe spodnie i krawat «śledź», Muzyka musi być wybrana w podobnym stylu.

Zazwyczaj jest to rock ‚n’ roll, boogie-woogie, jazz, skręcać, blues. Konkursy dla partii być zabawne i aktywne.

Impreza w stylu japońskim

Bardzo gorący wątek dla osób, które mogą być realizowane w warunkach domowych. W scenerii, można użyć dużych wentylatorów, znaki japońskie, obrazy sakura samuraj i gejsza. Pozew o takim przypadku są takie same dla kobiet i mężczyzn – kimono. Kobiety mogą w prowokacyjny styl geisha makijażu, należy wybielić twarz. Fryzura może być układany z pomocą chińskich pałeczek.

Jako pokarm i napój będzie idealna opcja rolkach i sushi, ryż, ryby, herbata i sake. Należy pamiętać, że na japońskich stron toczących krzyczeć głośno hałasować, śpiewać piosenki. Wszystko musi iść cicho i spokojnie.

Maskarada

W domu, można łatwo zorganizować maskaradę. Goście mogą wybrać strój i fryzurę do gustu: Kopciuszek, superbohater, kot, czarownica, księżniczka, książę, wampir, anioł, itp I każdy będzie czuł się swobodnie i komfortowo.

O dekoracje, muzyka i jedzenie również nie muszą się zbytnio martwić, że jest. W tym celu może być według własnego uznania. Najważniejsze, że w atmosferze powietrza radości i zabawy. Możesz powiesić girlandę i blichtr, wymyślić ciekawych konkursach i umieścić absolutnie żadnej muzyki.

Strony tematyczne – niezapomniany i zabawy na wakacje, że będzie odwoływać się do wszystkich znajomych. Pomimo faktu, że trzeba ciężko pracować i pokazać wyobraźnię zorganizowania takiego festiwalu, proces może być zabawne. Należy pamiętać, że przez analogię, można myśleć dużo ciekawych pomysłów i scenariuszy.

Share →