Studio projektowe. Zdjęcie Mieszkanie Wnętrze Chruszczow.

Studio projektowe. Zdjęcie Mieszkanie Wnętrze Chruszczow.

Niestety, dla wielu ludzi w naszym kraju najbardziej istotnym problemem globalnym jest problem mieszkaniowy. To zabawne, ale czas szczęścia, aby znaleźć tych, którzy posiadają małe mieszkanie, a czasami tylko pokój w gminnych w tym zakresie, dziś omówimy tak ważną rzecz, jako studio projektowe Chruszczowa 30, 35, 40 mkw. m.

Co zrobić, gdy zbycie to tylko jeden, być może nawet mały pokój? Jak efektywnie wykorzystać przestrzeń dostarczone było wygodne, a ściany nie są prasowane i nudne wnętrze nie jest ssanie naszą energię życiową? Nie martw się, nawet w tym przypadku, studio projektowe dla dwóch, trzech lub ośmiu, można stworzyć ciekawe i miłe dla oka i portfela.

Oczywiście, w każdym przypadku, bez kosztów materiału może nie, ale często są one mizerne i nie spowoduje znaczących szkód w budżecie (choć można i wydać).

Następnie weźmiemy pod uwagę główne opcje wnętrza pokojowe mieszkanie

Obowiązuje mnie space!

Najgorszą rzeczą w studio niż jego wnętrza, a brak przestrzeni, powietrza, huśtawka. A jeśli masz małe dziecko, a następnie trzymaj się! Dlatego podstawowym zadaniem każdego projektanta jest maksymalizacja to cenione miejsce. Jest to realizowane przez «oszustwo wizualne»Podczas korzystania z właściwego doboru materiałów wykończeniowych i ich kolorystykę pomieszczenia wizualnie zwiększa rozmiary. Dość często wykorzystywane do tych celów lustro lub lustrzane powierzchnie.

Także odpowiednie zastosowanie jasnych kolorów w projektowaniu i jak najwięcej świata: zarówno naturalne jak i sztuczne.

Bardziej istotne i kosztowna opcja – zburzyć ściany. Tak, to jest zburzyć ściany. Oczywiście, jeśli nie chcesz, aby obniżyć multi-piętrowy dom, w którym mieszkasz, należy najpierw dokładnie zapoznać się z planów budowy, tak, że w każdym przypadku, aby nie dotknąć ścian nośnych. Nie jest źle, aby uzgodnią zmiany do mieszkania przez zakłady użyteczności publicznej.

Jeśli pozbyć ścian nie jest to możliwe, spróbuj wymienić je na kolumnach, które będą służyć nie tylko jako ścian nośnych, ale podkreśli każde wnętrze.

Dalej projekt z jedną sypialnią Apartamenty zdjęcia. Zdjęcia są klikalne.

Faktycznie, dziś coraz bardziej popularne apartamenty typu studio, kiedy kuchnia, pokój dzienny, przedpokój i balkon zamienia się w jednym dużym pokoju, który jest tylko warunkowo podzielony na strefy. Wynik jest studio projektowe z niszy. To jest nie tylko wygodne, ale również stylowe.

Bardzo często zburzony tylko jedną ścianę oddzielającą kuchnię i pokój dzienny. Ja, na przykład, i zrobił to, co w końcu się stało jest opisana w artykule projektowania małej kuchni. Przestrzeń, która jest zwolniona po likwidacji ściany mogą być wykorzystane w celu dostosowania paska lub wygodne sofy. Przy okazji, aby zwiększyć kuchnię lub łazienkę, można podłączyć je na loggię.

W efekcie można uzyskać jasny, przestronny pokój.

Strefa gorączka

Śmiało planuje Interior Design Studio, ważne jest, aby dzielić mieszkanie w poszczególnych strefach. Co dziwne, manipulacji danymi z dostępnej przestrzeni jest możliwe nawet w jednopokojowym mieszkaniu. Oddzielna jeden obszar z innego ekranu pomoże, improwizowane ścian i konstrukcji sztuczek. Dość łatwo wizualnie oddzielnego mieszkania na strefy, przy użyciu tego samego laminatu pokoju, płytki ceramiczne i dywan.

Te same sztuczki są możliwe i sufitowych.

Ważne jest, aby zrozumieć, że obecność drzwi pomiędzy strefami – bluźnierstwo, ponieważ z jednego pomieszczenia do stworzenia dziesięciu – czysty nonsens. Naszym zadaniem – wizualnie i funkcjonalnie podzielone na kilka sekcji mieszkania. Dlatego, aby nie marnować zbyt dużo miejsca, to zalecane, aby użyć jak najmniej różnych mebli, ponieważ obecność trzech tabel w małym pomieszczeniu będzie co najmniej niewygodne.

Od samego początku, to jest konieczne, aby zdecydować który przeprowadzi podstawowy zakres pracy. Bardzo dobrze, jeśli masz wystarczająco dużo wolnego czasu, zdolności i chęci, aby to zrobić na własną rękę trudne «przewrotów» w projektowaniu pokoju w studio. Jeśli nie lub nie chcesz, lub po prostu nie znają zawiłości sprawy – skonsultować się z ekspertem.

Ludzie powinni być szczęśliwi i komfort w Twoim domu – jednym z głównych.

Share →