Studio wnętrz

Studio wnętrz

Wnętrze studio wymyślić nie jest takie proste: jest zadaniem co dom jest nie tylko piękna, ale również funkcjonalne, maksymalnie dostępne miejsca. Pomimo faktu, że te apartamenty nie obejmują dużą ilość wolnego miejsca, można zorganizować tak, aby każdy członek rodziny miał swój przytulny kącik.

Zwiększenie przestrzeni wizualnej

Sprawdź swój pokój optycznie większe i przestronne odcienie światła pomoże we wnętrzu:

 • Biały;
 • Woody:
 • Kości Słoniowej;
 • Ochrona;
 • Pastelowe kolory.

Dlatego projektanci projektowanie wnętrz małych mieszkań, zaleca się stosowanie styl skandynawski. Zwięzłe i ostre, to doskonałe rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Bogactwo białym, meble z jasnego drewna, lekkie zasłony i dużej liczby małych opraw przekształcić przestrzeń, przekształcając go w miłym i komfortowym zakwaterowaniem.

Jeśli biały wydaje nudne, spróbuj go rozcieńczyć z miękkimi odcieniami szarości, niebieski, zielony i żółty.

Studio – Komfortowy i przestronny

Studio – idealne rozwiązanie dla właścicieli małych mieszkań. Połączenie z pokoju z aneksem kuchennym, otrzymasz dodatkowe miejsce. Prawda to, trzeba będzie zburzyć mur między dwoma pomieszczeniami, w miejscu, gdzie można ustawić na ekranie przezroczyste bramy z drzwiami przesuwnymi lub barze.

Małe zmiany poszerzy przestrzeń i rozwiązać problem z meblami, które w tradycyjnym studio nigdzie go umieścić. Dla stref separacji (sypialnia, pokój dzienny, kuchnia) można użyć innej podłogi, podwieszane sufity i kolory. Nie ma z powodzeniem zastąpić ściany szafy, półki, wnętrz, a nawet akwarium.

Jednak studia i poważną wadę: przełożyć pod jej zwykle jedno-pokojowe mieszkanie jest bardzo trudne ze względu na długi rejestrację wszystkich niezbędnych dokumentów.

Zaprojektuj jednopokojowe apartamenty o różnej wielkości

Małe mieszkanie 30 m kw

Trzydzieści metrów kwadratowych – tyle duży obszar, ale nie jeśli chodzi o studio. Zorganizować i odpowiednio wyposażyć tę przestrzeń, trzeba wspaniałą okazję.

Przede wszystkim konieczne jest, aby podzielić pokój na strefy, aby mieć wystarczająco dużo miejsca na wszystko, czego potrzebujesz. Dobrze dobrany kolor pomoże optycznie poszerzyć swoje mieszkanie, nie ważne jak małe może być. Dodaj większą łatwość światła powierzchni odbijającej.

Jasne pastelowe kolory muszą być obecne we wszystkim od ścian i mebli i wykończenia.

Ważne jest, aby nie przesadzić z wystrojem! Różne akcesoria tylko przeciążać przestrzeń; ważne dla małego pokoju – wolności i maksymalnej funkcjonalności.

Można oszukać trochę i używać meble-transformator. Na przykład, umieścić stolik, które, w razie potrzeby, zostanie przekształcony w stół lub sofą, że noc będzie służyć jako łóżko podwójne.

Ciekawe pomysły na 36 m kw

Jest to standardowy obszar studio, a jednak z organizacją takich przestrzeni jest zawsze kłopoty. Dla takiego małego mieszkania, pożądane jest, aby korzystać w białe lub inne jasne kolory w dekoracji, a także minimum wielkogabarytowych meble i elementy dekoracyjne.

Jeśli masz balkon, należy aktywnie angażować go też! To daje swoim domu dodatkowych metrów kwadratowych, które mogą być wykorzystywane z korzyścią. Z balkonu można zrobić doskonałe przytulne miejsce na odpoczynek, tam umieszczone miniaturowe sofa lub krzesła ze stołem.

I można zrobić na podium, w tym samym czasie przy użyciu go do przechowywania rzeczy.

Opcje wielofunkcyjne do 40 m kw

Układ ten apartament jest dobre dla młodych rodzin lub rodziców z dzieckiem, i jest tani i nie ma gdzie się zatrzymać. Ale w tym mieszkaniu będzie musiał zapomnieć o starych szaf nieporęczne, duże łóżka i biurka. Spójrz na wielofunkcyjnej garderoby, ergonomiczne modele sof i półki od podłogi do sufitu, półki ścienne – jak mebli zaprojektowanych specjalnie dla takich małych pomieszczeń i może znacznie zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu.

Dobry pomysł – montaż drzwi zamiast standardowego otwierają przesuwne. Są niewielkie i nie biorą metrów kwadratowych ekstra, co pozwala na znaczne oszczędności i efektywne wykorzystanie przestrzeni. W małych apartamentów z jedną sypialnią są również popularne składane i drzwi tzw „akordeon” od drzwi. Mogą być instalowane w salonie i kuchni, łazienki, przedpokoju.

Przestronny apartament 46 m kw

Obszar ten jest porównywalna do rozmiaru pełnego sypialni. a czasami apartament z dwoma sypialniami. Duża przestrzeń studio otwiera przestrzeń dla kreatywności i pozwala zrealizować wiele pomysłów w pokoju.

Jak urządzić mieszkanie dla rodzin z dziećmi

Pomieścić apartament typu studio na komfortowy dorosłych współistnienia i dziecko – to w rzeczywistości oznacza, że ​​z jednego pokoju, co musisz zrobić dwa. Ponieważ przestrzeń jest ograniczona, mamy wówczas do albo coś poświęcić, lub dowiedzieć się, jak połączyć ze sobą wszystkie niezbędne obszary.

Każdy członek rodziny musi być specjalne miejsce dla siebie, jak również miejsca na zajęcia grupowe i rekreacji. Na przykład, dziecko może odróżnić kącie pokoju: upewnij się, że nie było wystarczająco dużo światła i ciepła. Chroń powierzchnia wesoły zasłony, żaluzje pionowe dzieci lub umieścić partycji w formie biblioteczka: nie dziecko będzie w stanie zorganizować sobie róg, jego świat.

Gdy podrosną, kącik dla dzieci, który należy zmodyfikować i stopniowo rozszerzać, aby zaspokoić potrzeby ludzi. Jeśli dziecko jest małe – od mebli musiał zmieniając tylko stół i łóżeczko, ale gdy dziecko jest trochę starszy – trzeba będzie wydzielone miejsce do gry, zabawy tras i surowy.

Kompaktowa 1-pokojowe mieszkanie

Pokój w tym mieszkaniu jest często niezbędne, aby łączyć kilka funkcji: jest to biuro, a salon i sypialnia, a czasem nawet jadalnia. Aby pobyt był komfortowy, należy dokładnie zastanowić się, jak zorganizować przestrzeń. Wszystko musi być zwarte i wszechstronny.

Produkujemy meble do poszczególnych środków dla rozmiaru niestandardowego w każdym pokoju mebli salonu.

Spróbuj skorzystać z przetwarzania obiektów i dyskretne kolory; rozcieńczyć zwykłym zakresie światła może być ponadto jasne dodatki w postaci poduszki, dywany i zasłony. Zastosuj właściwości złudzenia optyczne: duży rysunek na tapecie wizualnie zmniejszyć pokój, podczas gdy małe wzory i ozdoby sprawiają, że szersza. Korzystanie z lusterek w wewnętrznych lub stojących powierzchni pomogą dokonać bardziej przestronny pokój.

Dodaj więcej światła! W małym mieszkaniu z jednego źródła światła to nie wystarczy: Pomyśl lokalnego oświetlenia dla każdej strefy sprawiają, że wyróżnia się wizualnie. Na przykład, w jadalni, wiszą oryginalne ściany, ustawić kilka lamp w wezgłowie łóżka, w rogu pokoju, to lampy podłogowe – i od razu zauważyć, jak zmienić swoje wnętrze!

Jak urządzić jednopokojowe Chruszczowa

Brak Chruszczowa nie tylko w małym obszarze, ale także w niewygodnej układu. Z tego można postawić lub spróbować naprawić za pomocą sztuczek projektowych.

Przede wszystkim radzimy, aby pozbyć się zbędnych partycji i ścian. Wszelkie ścian osłonowych jest w stanie lepiej spełniać, aby dodać więcej miejsca. Na przykład, malutka łazienka i WC lepiej niż połączone w jedną łazienkę.

Zamiast tego można kupić kompaktowy łazienka prysznic, który pozwoli zaoszczędzić kilka metrów kwadratowych zainstalować pralkę, na przykład.

W Chruszczowa, co do zasady, jest dodatkowy mały pokój, piwnica: jest możliwe, aby umówić się na ubrania, aby nie kupić dużą szafę i ponownie, aby zaoszczędzić miejsce. Dla organizacji pozycji magazynowych są również bardzo dobre przestronny mezzanine. Do zharmonizowania spojrzał i nie zwrócić na siebie uwagę, projektanci polecam z nich korzystać w kolorze sufitu lub ściany.

Taki system magazynowania będzie opuszczenie mieszkania z niepotrzebnych mebli i zostawić trochę miejsca wolnego, jak to możliwe. Aktywnie korzystać ze wszystkich rodzajów szaf i półek.

Apartamenty zagospodarowania przestrzennego

Nawet pojedynczy pokój można podzielić między gospodarstwem domowym, tak aby każdy miał przytulny kącik. Jak to zrobić poprawnie?

Pożądane jest, aby oddzielić część sypialną od salonu. Można to zrobić za pomocą szklanych przegród, półki, a nawet z kanapy.

W salonie można umieścić:

 • telewizor;
 • stolik;
 • kilka krzeseł.

Miejsce w sypialni:

 • sofa;
 • biurko;
 • Kompaktowa szafa.

Jeśli mieszkanie ma wysokie sufity, można użyć półki mezzanine i korzystać z wolnego miejsca na szczycie. Niektórzy projektanci nawet uda się zbudować prowizoryczny poddaszu sufit, aby użyć ich jako dodatkowych terenów rekreacyjnych i miejsc.

Transformatory wielofunkcyjne pomóc

W małym mieszkaniu należy użyć każdy centymetr przestrzeni, a to pomoże Ci meble, przekształcenia. W sklepach można znaleźć wiele oryginalnych Transformers, które pomogą zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu, a zdobią pokój.

Share →