Stworzone przez: drogi, teraz to moje!

Stworzone przez: drogi, teraz to moje!

Pozaimostvovav koszulka z męskiej szafy, kobiety rozporządzania nim oryginalnie i praktycznie przekształca się w coś, bez czego nie może zrobić jeden dowolny fashionistkę. Super popularna w tym sezonie, koszule damskie – unikalny kawałek odzieży, która łączy w sobie kilka stylów – formalną, sportowy, casual … Mężczyźni mogą tylko pozazdrościć!

Nowoczesny Damska koszula modne często pożycza od tylko zwykłej nazwy męskiej: uczyć się w fantazji pogrubioną temat skromna koszula jest niemożliwe na pierwszy rzut oka. Tymczasem shirt – jeden z najstarszych przedmiotów człowieka szafa. wszystkim narodom. W większości języków, słowo „Koszulka” oznacza coś, co jest najbliżej ciała, „drugiej skóry”.

Każdy z nas może łatwo zapamiętać rosyjskich przysłów na koszulce: „Jego zaczyna się w domu”, „Każdy trochę pomaga – nagie shirt” … To długo służył jako koszuli i bielizna dla kobiet i mężczyzn, ubrania do spania, a haftowane koszule zdobione część uroczysty strój i były przechowywane w rodzinie od pokoleń.

Przez wieki zmienił życie ludzi i stąd ich ubrania. Aż do 19 wieku, koszule damskie w końcu przeniósł się do kategorii niższej i nocna, ale koszula poszedł na formalny sposób, stając się integralną częścią codziennego wizytowy. W tym samym czasie, miała ręce rozpinać i mankietów do mankietów półce z przycisków przednich, a także kołnierz ścielenia. A w pierwszej tercji 20 wieku stał kroitsya shirt i uszyte przez znany nam dzisiaj próbki, po powrocie z dwóch części i istotnych kieszeni na piersi. Shirt męski klasyk kolor biały stał. wskazuje, że jego właściciel nie jest zaangażowany w ciężkiej pracy fizycznej i może sobie pozwolić na czystą koszulę na co dzień.

Koszula stała się rzeczą stan.

Przykładowy żona i córka spędził większość swojego życia w służbie koszul męskich. Termin „koszula żelaza” stał się synonimem skromnym małżeństwa. W pewnym momencie, Kobieta zdjęła koszulę do prasowania deska i spróbuj na. I był bardzo zadowolony!

Nowa rola starego przyjaciela

A więc, główne cechy wyróżniające koszuli stali półce kobiet z guzikami z przodu i skręcić w dół lub stójka. Inne elementy mogą ulegać zmianie, jak wiele odwagi, aby Couturier i, oczywiście, same kobiety, które wybrać koszulę jako sukienka.

Pierwsza rola koszule damskie – ścisłe biurowy. Aby wykonać to, koszulka ma klasyczny prosty krój i rygorystyczne czyste linie. Jest pozbawiona elementów dekoracyjnych i może sobie pozwolić tylko małe figle, takie jak podniesienie wysokości mankietu lub obroży rozszerzenia.

Koszulka ścisłym damskie uszyte z naturalnych cienkiej tkaniny, ewentualnie z dodatkiem elastycznego materiału (tak byłoby lepiej siedzieć), to jest czyste, jasne (krem, różowy, opcja – prążki) lub ciemny (w zależności od ubioru Twojej firmy) kolor. Doskonale w garnitur, ciemne spodnie classic, modny i jednocześnie odpowiedniego do stylu korporacyjnego ołówkiem spódnicy. Ale, charakterystycznie, w dżinsach i wygląda świetnie.

Druga rola koszule damskie – dorywczo. Zachowując podstawowe elementy i zasady cięcia, dorywczo shirt „rozluźnia” i przejmuje funkcje safari lub wojskowego stylu rękawami ubogich, staje się przezroczysta lub półprzezroczysta. Osobny temat to kobiety koszula w kratę „lub” drovosetskom kowbojskim stylu. Są one niezbędne nie tylko do wypoczynku w mieście, ale w rajdach na temat natury, doskonałe, wraz z ładunkiem lub dżinsowe spodnie. Retro koszulki są bardzo popularne w tym sezonie. Są one ozdobione elementami psychodelicznymi przypomina ery hipisowskiej, lub „kopać” głębiej, powrót do codziennych falbankami, kokardkami, wydłużone rękawy, elementy koronki.

Ta koszula może być godnym część wieczorowej sukni, łącząc na przykład z skórzane spodnie.

Share →