Sukienki

Sukienki

Pomimo nieograniczonego wyboru sukienki kobiet w butików zlokalizowanych w miastach Rosji, a także w sklepach działających w sieci, jest to bardzo trudne, aby znaleźć odpowiedni strój dla dziewczyny, która jest muzułmaninem. Mini spódniczki, sukienki, które mają szczere wycięcia na spódnicy piersi z szczelin – to wszystko jest nie do przyjęcia i nie zgadza się z przekonaniami muzułmańskiej dziewczyny, kocha Boga i wyróżnień Koranu, i chce być uległą mężowi lub rodziców. Załóżmy, wprowadź ciąg wyszukiwania w kwerendzie „modnej i nowoczesnej muzułmańskich kobiet suknie wieczorowe 2014”. I widzimy, że wybór albo znikome lub wcale.

Ale dlaczego tak się dzieje? Po tym wszystkim, muzułmanie, słynny w całej jego kultury wysokiej, która przejawia się w każdym działaniu, każdy ruch, każdy szczegół ich ubrania, żyć nie tylko w rosyjskich miastach. Na całym świecie wielu ludzi, którzy wyznają islam, nie może nosić ubrania noszone przez innych ludzi!

Jednak piękna mała muzułmańska odzież, ale muzułmanin mody i bardzo rzadko usłyszeć!

Czy to oznacza, że:

1. muzułmańska kobieta nie może wyglądać świąteczny?

2. Kup muzułmańskie stroje kobiet mody w Moskwie jest niemożliwe?

3. To wola Boga?

Odzież dla kobiet jest nie tylko jej opatrunek. To część jego świata wewnętrznego, jego duszy, ważną część jego oryginalności. Tylko w chwili naszych narodzin możemy otoczyć w standardzie, bez różnych pieluch, ale potem … pierwsze dni lub miesięcy życia, a następnie – różnimy się od siebie coraz bardziej, znalezienie prawdziwej indywidualności.

Bóg nas tak podobne, a tak różne … Chwała niech będzie Bogu!

Bóg chce, aby muzułmańskie kobiety wyglądają tak samo? Zakazane przez Koran lub zdjęć, modeli i stylów muzułmańskim stroju?

I Reseda Suleiman, projektant sukni kobiet islamskich przed rozpoczęciem stworzyć elegancką i piękną sukienkę dla muzułmańskich kobiet, starał się znaleźć odpowiedzi na te pytania w Koranie.  Kartkując stronach Wielkich Książek, starałem się zrozumieć, że muzułmańskie kobiety powinny chodzić w prosty czarny hidżabu? Spójrz tego samego typu?

Różnić się od siebie?

Po długich rozważaniach doszedłem do wniosku, że Koran zakazuje muzułmańskie dziewczynki nigdzie nie być piękne!

Tak, nie powinien wyglądać wyzywająco, aby części naszego ciała widocznych z zewnątrz, narażania honor męża i jego rodziny, musimy wychowywać nasze córki nasilenie, obserwować zachowanie młodszych sióstr, ale …

Wola Boga, że ​​muzułmańska kobieta powinna wyglądać blado i zwyczajne, nie interesuje zdjęć, modeli i stylów muzułmańskiego stroju, nie!

Oznacza to, że strona projektant Mignonette muzułmanie mogą pracować dla Ciebie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku! Zapraszam was, drogie siostry, liść przez strony mojej strony, i nadzieję, że jesteś zainteresowany modeli sukni muzułmańskich kobiet, stworzony przez mnie!

W tej części moich gości będzie spotkać się z muzułmaninem odzieży i dzianin sukienki, style ze zdjęciami, które (chciałbym nadzieję!) Do smaku.

Witryna zapewnia odzież dla młodych muzułmańskich dziewcząt i kobiet zamężnych, które chcą zadowolić swoich mężów, aby być prawdziwą ozdobą i chlubą swojej rodziny. Proponuję spojrzeć na stroje przedstawionych uwagę, na przykład, kupić muzułmańską szatę 2014 bat.

A co ze starszych kobiet muzułmańskich? Mogą być ozdobny? Myślę, że po prostu trzeba!

Na tej stronie znajdą eleganckie i piękne sukienki dla starszych muzułmańskich kobiet!

Share →