Suknie na studniówkę 2014

Suknie na studniówkę 2014

Graduation Ball – długo oczekiwane wakacje! Każda dziewczyna chce błyszczeć na balu i złapać się podziwu spojrzenia kolegów lub innych studentów. Jaki model sukienki prom na studniówkę 2014 oferta nowoczesnych projektantów.

Spróbuj zrozumieć główne trendy mody sukienki prom 2014.

Kolor sukni na sukienki prom 2014

Kolor jest ważnym krokiem w wyborze piękną sukienkę na studniówkę. Należy wybrać w pierwszej kolejności, indywidualnych cech absolwentów: kolor włosów i skóry. Tak, brunetki najbardziej harmonijny wygląd w modnych odcieniach brązu: beżowy, złoty, brzoskwinia.

Początkowo będzie wyglądać ciemnoskórego dziewczyna w złotej sukni.

Blondynka i ciemnej karnacji powinny wolą różowy, czerwony i koralowych odcieni. Zielony, turkusowy – kolor światła skórze piękno. Żółte, granatowe i czekoladowe kolory podkreślają indywidualność rude.

Od sukienki prom czarne lepiej zrezygnować i zastąpić go szlachetnego grafitu.

Wszystkie modele z sukienki

Większość marek młodzieżowych preferują minimalistyczny idealne cięcie. Jednak styl i kolor, konieczne jest, aby wybrać, na podstawie cech postaci. Najnowsze w nowym sezonie – długa suknia na podłogę z minimum akcesoriów.

Także w modzie jest wielowarstwowe przezroczyste tkaniny do sukienki średniej długości. Fan minimalna długość sukienki zwykły oferty warty koktajl z jasnym akcentem w przerwie, na przykład, otworzyć ponownie lub „rękaw” asymetria.

Moda na tkaninach

Hit „Prom” 2014 sezon sukienka koronki o różnej gęstości w połączeniu z migotanie efekt tkaniny.

Suknie wieczorowe z antykami druku nie traci swoje znaczenie i pomagają ukryć istniejący rysunek błędzie.

Wybór sukienki na studniówkę, należy wziąć pod uwagę komfort i wygodę, jak i prom – to przede wszystkim święto tańca, że ​​mobilny będzie pamiętał do końca życia. A sukienka jest zaprojektowany, aby pomóc Ci zabłysnąć wśród swoich kolegów, i nie być ciężarem dla ciebie, który chcesz zmienić wkrótce w przytulnych piżamie.

Share →