Surround serce koralik

Surround serce koralik

Zbliżający się Walentynki. co oznacza, że ​​teraz jest czas, aby wpleść własne ręce serca perełek lub koralików, jak Walentynki prezent .

W Internecie istnieje wiele Programy

płaskie serca i fulereny, ale stałe i na tym samym woluminie nie znaleziono. Ale postaram się wypełnić tę lukę w swoim artykule.

Serce z koralików. Zapraszam do splot własne ręce, wykonane w technice mozaiki tkania wokół.

Użyłem koraliki 3 mm średnicy, tkanie wykonuje się na Żyłka wędkarska stosując perełki igła .

Rozmiar Materiał używany, oczywiście, można wybrać dowolnie, w zależności od istniejących koralików i serca pożądanego rozmiaru. Możesz wziąć małe perełki, i trochę serca; i można tkać duży serca z dużych kulek 4 mm lub kulki; według własnego uznania.

1 wiersz – Drukujemy na linii 4 koralików, zamykając je w ringu.

2 wiersz – Podpletaya od 4 więcej kulek.

3 wiersz – 6 perełek (podpletaya w następującej kolejności: 1-2-1-2)

4 wiersz – 6 paciorki.

Na tym etapie, cztery serie tkanin kiery powinny być lekko spłaszczone, a staje się jasne, gdy serca są z boku, gdzie płaska część. Dodawanie (i spadek) będą dokonywane tylko na kulkach Boki serca .

W każdym razie, ja piszę w nawiasach koralików zamówienie podpleteniya w szeregach aplikacji. Należy pamiętać, że koraliki aplikacji w nich, jak to było Przesunięcia. W szóstym rzędzie dwójka jest na początku, ale w dziewiątym – w środku.

Fakt, że okrągłe igły mosaic oplot przemieszcza się wzdłuż spirali, i na początku każdego rzędu jest przemieszczana w jednym kierunku zgrubienia. Nie zapomnij: Aplikacja jest podana wyłącznie na Boki serca. inaczej zdeformowane serca!

5 serii – 6

6 serii – 8 (2-1-1-2-1-1)

7 – 8 serii – 8

9 serii – 10 (1-1-1-2-1-1-1-2)

10 – 11 serii – 10

Seria 12 – 12 (1-1-2-1-1-1-1-2-1-1)

13 -14 seria – 12

15 seria – 14 (1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1)

16 – 17 serii – 14

Po tym ruchu do góra handmade serca. Do dwóch wystąpień. Po pierwsze, musimy podzielić górny rząd tkactwa na dwie części w celu wykonywania ich osobno. Warunkowo przyjęcia zgrubienia, który pozostawia się igłę w pierwszej 17 w jednym rzędzie.

Jest to niezbędne do utrzymania iglicy w czwartym zgrubieniu tej serii, a następnie – w zgrubieniu poprzedniego rzędu, która znajduje się pomiędzy 4 i 5, kulki.

Wynikają z niej igły – od prawej do lewej strony. Potem ściska serce. jego strony przedniej i tylnej są skierowane i przytrzymując igłę odpowiednią liczbę zgrubienia 16 po przeciwnej stronie – od lewej do prawej. Ponownie wprowadź stopkę, która rozpoczęła się od prawej do lewej. Dobry kurczliwe i drukować igły w piątym koralik 17 serii.

Zacząć tkać pierwszy Ulubione serca wydajności. To zajmie dwa odejmowanie – Z jednej strony, a dwa – od wewnątrz. I oznaczają ograniczenie liczby 0 – który jest w tym momencie nic nie dodaje.

Seria 18 – 7

19 seria – 6 (1-1-0-1-1-1-1)

20 seria – 5 (1-1-1-1-0-1)

21 seria – 4 (1-1-1-0-1)

Po raz kolejny idę cztery koraliki 21 serii, ciągnąc ich żyłki, a następnie wrócić i tkają swoje ręce drugi występ kończy się tak znane wszystkim kształt serca .

Jeśli chcesz, aby serce ręcznie była bardziej wypukła, to musisz vypletennoe druga górna warga wypełnić go z tworzywa sztucznego lub folii.

Mniejsze Kulki mogą być wykonane pętla. dla których okazało się ręcznie tkane serce zawieszone koraliki.

Teraz może łatwo stać się wisiorek lub Brelok. Ale w każdym przypadku, bez względu na to, co twoje serce, to jest świetne bardzo tanie prezent. która może być ich własne ręce splot Walentynki .

Oryginał niniejszego artykułu można znaleźć na stronie autora

10.02.2009

Schemat serca tkania przestrzennego

Edytor uzupełnienie 13.02.2011

Żeby było jaśniej, jak to splot serce z koralików objętościowy. cytować ten artykuł Schemat tkania .

Share →