"Suszenie" - sprawia, że ​​piękne ciało

„Suszenie” – sprawia, że ​​piękne ciało

W ogóle nie jestem fanem diety, jako takie. Wyłącznie na poziomie psychologicznym dla mnie trudne, trzeba coś zaprzeczyć samemu, ponieważ «tak więc konieczne», W takich przypadkach, myślę o cały dzień «Zakazany owoc»To nie prowadzi do niczego dobrego.

O wiele bardziej przyjemne dla mnie wyjątkowego. To jest, oczywiście, zakłada, że ​​jest to konieczne, aby ograniczyć cukier, mąkę, tłuszcz, itp Ale jeśli nagle strasznie chcę paczkę chipsów i może shokoladku- «grzech»Oczywiście, pod warunkiem, że nie będzie powtarzany dość często.

Ale jest tylko jedno, że tak powiem, dietę, gdzie można usiąść, jeśli to konieczne. To ciało suszenia.

Co to jest? Ogólnie suszenia przyszedł do nas z kulturystów, byli pierwszymi, którzy używają zasilanie systemu przed zawodami, gdy jest to niezbędne do działania z dobrą ciała ulgą. W związku z tym, susząca jest proces, który eliminuje większość tłuszczu i pozwala na mięśnie stają się bardziej widoczne, czytelne.

Jest oczywiste, że bez utraty tłuszczu się nie stanie, ponieważ tego rodzaju suszenia diety.

Dlaczego? Nie wiem, jak sportowcy, ale suche ciało, w razie potrzeby, na przykład przed podróżą do morza, gdzie trzeba afiszować w kostiumie kąpielowym. Ciało jest bardziej pasuje i sexy.

Efekt. Suszenie tracimy w tomach, nie tylko ze względu na utratę płynów ustrojowych, ale również ze względu na warstwę tłuszczu, co jest bardzo ważne, ponieważ większość diet sprawiają nam lepiej tylko dlatego, że czerpią wodę.

Ciało dostaje sportowy wygląd, nawet jeśli nie jesteś fanem siłowni dostępne mięśnie staną się bardziej widoczne określone.

Czas działania. Oznacza to, że być może Główną wadą suszenia. Faktem jest, że ciągle siedzieć na to jest po prostu niemożliwe, prędzej czy później, ale w menu z powrotem i węglowodanów bezpośrednio po tej sprawie zacznie powoli zanikać. Ale! Jeśli po osuszeniu ciała trzymać się zdrowej diety i mają wystarczającą ilość żywności, białka, mięśnie zawsze wybrać się pięknie. Advance zapowiadając pytanie masy powrotem, mówią, waga wróci zawsze, gdy po karmieniu programu (diety) można ponownie zacząć jeść wszystko i utrzymać pasywny styl życia.

A jeśli jesteś dobrze karmione «później»Potem waga nie wróci na pewno. Ale nawet jeśli zaczniesz delektować pączki i pić colę, funtów nie przyjdzie tak szybko, jak po raz kolejny, po suszeniu, tracimy tłuszczu, nie tylko wody, jak w większości diet.

Co jest istotą. W Internecie, wiele opcji do suszenia. Opowiem wam o jednym z nich, którego używam siebie. Moc jest w przeliczeniu na 5 tygodni. z częściowego braku węglowodanów w ich prawie całkowitego zniknięcia w diecie. Pierwszy dzień konieczność określenia pożądanej wagi, na przykład, teraz ważą 58 i 50 kg chce.

Musi polegać menu kieruje go do wymaganych 50 funtów. Cała dzienna porcja dla 4-5 przerwa przyjęć.

Cały czas należy spożywać 2-3 gramów białka na kilogram masy ciała na dzień pożądane. Węglowodany szkodliwe należy całkowicie wykluczyć: słodki, mąkę, skrobię warzywa, produkty wysoko przetworzone (kiełbasy, konserwy, itp ..), wysoka kalorii owoce (banany, winogrona) i zastąpić je powoli.

Pierwszy tydzień leczenia. Na nim spożywać nie więcej niż 3 gramy. 1 kg węglowodanów. pożądanej wagi. Wolno jeść owoce, zboża, warzywa, makarony.

Próby jeść węglowodanów w pierwszych dwóch posiłków.

Drugi tydzień. Ilość węglowodanów, 2 g (warzyw, owoców, zbóż). Owoce pozostawiając tylko jabłko, pomarańcza, pół grejpfruta.

I, w dniu możesz jeść tylko jeden owoc rano, zjeść owsiankę zbyt 12.

Trzeci tydzień. Nr 1 gram węglowodanów. Wszystko inne jest bez zmian.

Czwartego tygodnia. Spożywać nie więcej niż 0,5 g węglowodanów i tylko warzywa lub zieleni. Reszta węglowodanów żywności są odrzucane.

Piąty tydzień. Ponownie, zwiększając liczbę węglowodanu na 1 gram je same, jak w trzecim tygodniu.

Bardzo się tej siły nie jest konieczne. Nie będzie zbędna, jeśli przeciągnij i szóstym tygodniu (pierwsze menu), ale jeśli w ogóle nic, a następnie zatrzymać się na pięcie.

Lista próbki produktów. Przykładowy faktycznie ilość produktów, które są bogate w białka, wiele, na same, można wytworzyć z tych potraw i są używane nie tylko «czysty»,

Mięso. W zasadzie każdy może, ale jest lepiej z kurczaka (bez skóry!), Wołowina, indyk.

-Ryby morskie (łosoś, tuńczyk, flądra, dorsz i inne.).

-Jaja (zauważ, że jeśli podróżują całość, żółtka jest już traktowany jako węglowodanów)

-Orzechy (w bardzo małych ilościach)

-Grzyby (nie więcej niż 1 raz w tygodniu)

-Otręby,

-Rośliny strączkowe.

Ważne uwagi:

-Sport. Suszenie powinno być połączone z obciążeniem na korpusie. Pamiętaj, aby udać się do uprawiania sportów, jak masa mięśniowa powinna wzrosnąć.

-Woda. Należy jeść co najmniej 1, 5 litrów wody dziennie, tak aby ciecz nie pozostaje w organizmie.

-Jeśli chcesz niż przekąskę późno w nocy, zdecydować się 0% jogurtu lub beztłuszczowego jogurtu.

-Odrzucenie tłuszczu. To nie jest prawda! Tłuszcze są bardzo potrzebne w organizmie, i można dostać je i zdrowej żywności. Na przykład, olej z ryb, orzechów.

Nie zapomnij o nich.

-Istnieje tylko piersi z kurczaka i ser. To nie jest prawdziwe. Menu może być zróżnicowany, a ilość produktów zawierających białko jest ogromna.

Oczywiste jest, że nie «Przywódcy», Dokładnie tak samo piersi kurczaka, ale nikt nie mówi, że tylko trzeba go spożywać.

-Jeśli produkty są poddawane obróbce cieplnej, jest głównie na parze lub grillowanie.

-Nie będzie zbędna, jeśli w trakcie suszenia podjąć multiwitamina.

Choroby wątroby; Choroba nerek;

Cukrzyca;

Choroby żołądka i jelit;

■ choroby trzustki;

Ciąża i karmienie piersią.

Mogę tylko powiedzieć, że stoję suszenia jest bardzo łatwe i ilość żywności, które mogą być spożywane w ciągu dnia, jestem bardziej niż zadowolony. Zdarza się również, że w ciągu tych 5 tygodni jeszcze zjeść coś zakazanego: lody, na przykład, lub kawałek ciasta. Mogę powiedzieć, że z pewnością nie jest pożądane, ale jeśli to się dzieje, nie ma nic strasznego się nie stanie.

Może po prostu zrobić następnego dnia, absolutnie bez węglowodanów.

Niestety, nie zrobił zdjęcie «w»Ale tutaj jest wynikiem «później» rejestrowana (przepraszam za jakość). Na zdjęciu początku 5 tygodnia. W tym czasie, mięśnie wyraźnie uwagę, a waga około 5-6 tracę kg. (Wiem, że niektórzy są dużo większe, ale jest jedna rzecz, aby schudnąć, aby rozpocząć z 70 i drugiego z 54 kg).

Postscriptum Nie mogę być pewien, że suszarka będzie pasować każdemu. Dlatego, zanim się rozpocznie, przeczytaj opinie, skontaktować się z lekarzem.

Dziękuję za uwagę!

Share →