Świąteczne kompozycje kwiatowe z rękami

Świąteczne kompozycje kwiatowe z rękami

Kapryśna moda oferuje udekorować mieszkanie na Nowy Rok nie jest tradycyjna choinka z kulkami i świąteczne dekoracje kwiatowe. Idea – Holenderskie kwiaciarnie. Asortyment świeżych kwiatów do sprzedaży niezwykle szerokim i zimą, ale projektanci polecam stworzyć świąteczny skład białych kwiatów i zieleni do dekoracji przypomina ośnieżonych świerków i sosen w lesie zimą.

Oprócz białym i zielonym, w kompozycjach Nowy Rok czerwone efektowny wygląd, kolorze srebrnym i złotym. Nie trzeba kolorowe dekoracje nie powinno być.

Można oczywiście kupić lub zamówić gotowe bukiety kwiatów, ale nie jest zbyt trudne, a co najważniejsze – to miłe i przyjemne do tworzenia biżuterii z ich własnymi rękami. Możesz użyć białe kwiaty, takie jak calla lilie, chryzantemy, róże, azalie, frezji, fiołka alpejskiego i wiele innych. Aby utworzyć kompozycje kwiatowe dopasowanie i kwiaty cięte i kwiaty rosnące w doniczkach (pot podczas maskowane przez inne akcesoria).

W kwiatowe Bożego Narodzenia, z wyjątkiem żywych lub sztucznych kwiatów używane są następujące materiały:

– sosnowe gałęzie świerkowe lub sosnowe ();

– Oddział z zielonych liści (ostrokrzew, jemioły);

– świece;

– koronki, wstążki jedwabne;

– koraliki i paciorki, niektóre

– Ozdoby choinkowe;

Kompozycje kwiatowe można udekorować świąteczny stół świąteczny lub je wykorzystać do dekoracji prezentów na stoliku; będzie wyglądać pięknie i ściany kompozycji w doniczkach, wisi w widocznym miejscu. Boże Narodzenie kwiatowy rozmieszczenie dużej wielkości mogą być umieszczone bezpośrednio na podłodze.

Aby wzmocnić kwiaty cięte w kompozycjach kwiatowych Floral Piana jest używane. Wycięte z nim podstawę dla kompozycji impregnowany wodą i umieścić w ładnym niskim naczyniu. Kwiaty i gałęzie przyklejonych do gąbki; ich lokalizacja zależy od Twojej wyobraźni.

Centrum kompozycji może być wysoka świeca dekoracyjna. Elementem jednoczącym będzie koraliki, blichtr, wstążki, koronki. Szyszki i ozdoby choinkowe da parę ikiebana dodatkowego uroku.

Inną opcją kwiatowy kolędy – kiedy staje się centrum roślin kwiatowych w garnku. Pot z kwiatem umieścić na ozdobnym talerzu lub tacy, luźno owinięte drutem i drutu naprawić inne akcesoria skład: zabawki, szyszki, gałęzie, świece, wstążki, koronki i wstążki, itp Stopniowo pot (drut też) ukrywa się za dekoracjami, a skład jest piękna i wyrafinowania.

Niezwykle widowiskowy Nowy Rok kompozycja z kwiatów i świece pływające w wodzie. Woda przelewa się do niskiej szerokim wazonie lub naczynia, nalał wody w główek kwiatów (np, róże, chryzantemy i gerbery lub) z bardzo krótkie łodygi roślinne oraz świece tabletki. Woda może upiększyć lub błękit metylenowy barwnik spożywczy.

Fantasia pomoże znaleźć nowe sposoby, aby udekorować swój dom i stworzyć atmosferę wypoczynku!

Share →