Syndromy giardiazy

Syndromy giardiazy

Istnieją pewne typy zespołów, które mogą wystąpić, gdy lamblii – w gastroenterokoliticheskom, zespół holetsistopankreatichesky i osłabienie. Jeśli pacjent jest obserwowane osłabienie i nudności, naruszenie stolca, utrata apetytu, to w tym przypadku mówimy o wyglądzie zespołu gastroenterokoliticheskom. Jednakże, jeśli zespół ten obserwowano biegunkę, może spowodować dysbioza jelit, który towarzyszy niewielkie ilości laktazy.

To do zmniejszenia nacieku jelita jest bardzo korzystny czynnik w rozwoju.

Jeśli mówimy o zespole holetsistopankreaticheskom, w tym przypadku, wiele przykrych chwil, ponieważ nie jest ból, najczęściej w prawym górnym kwadrancie, to zazwyczaj bywa w przypadku spożycia dużych ilości pikantnych i tłustych. Mogą być również obecne nudności, wymioty zakończenie. Biegunka z tym zespołem wymawiane także.

Jeśli są silne bóle brzucha, osłabienie organizmu, a także zaburzenia zmęczenie i utrata sprawności, w tym przypadku nie jest asteniczny zespół.

Wszystkie te zespoły mogą występować samodzielnie, ale jako powikłania mogą być takie zjawiska jak różne wysypki eozinofoliya krwi, a może także dołączyć do astmy. Powikłania te występują głównie w tych pacjentów, którzy mają historię nietolerancji malowane niczego, a obecność reakcji alergicznych.

Share →